Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stratos je ogroman (predebeo).

Funkcionalno ne znam, nisam se igrao mnogo sa njim i tu ne mogu biti od koristi.

GT2....ja sam oduševljen, pre svega baterijom. Fitnes funkcije...šta znam, ne zanima me mnogo to, pa (opet) nisam merodavan. Notifikacije, pozivi - super.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Na kraju sam uzeo Stratos zbog sportskih funkcija koje su mi bitnije nego prijem poziva i skinovi . Da li se sat može povezati sa mobilnim samo preko bluetooth kako bih čitao poruke ili moram preko mobilnih podataka , da li se mogu čitati viber poruke na satu

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ja trenutno ovaj koristim na Watch GT:

284c94f477b501637b23b9eefd19e7fc.jpg


DigitalRetro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Previše informacija za moj ukus.
:(

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
I ja više volim minimalizam ali ponekad valja promena. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam se malo zabavljao sa satom Galaxy watch i redovni pozivi i poruke stizu na sat, ali WhatsApp samo poruke, steta.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk
 
Ne stižu ni nikakve notifikacije sa duple aplikacije, tipa sa drugog Vibera ili Whatsappa. Takođe šteta.

OnePlus 6T via TT
 
Na kraju sam uzeo Stratos zbog sportskih funkcija koje su mi bitnije nego prijem poziva i skinovi . Da li se sat može povezati sa mobilnim samo preko bluetooth kako bih čitao poruke ili moram preko mobilnih podataka , da li se mogu čitati viber poruke na satu

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Kad instaliram Amazfit i Mifit prilikom izbora zemlje nema Srbije, da li izabrati opciju others u tom slučaju ili neku drugu državu

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ja trenutno ovaj koristim na Watch GT:

284c94f477b501637b23b9eefd19e7fc.jpg


DigitalRetro


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naziv je Digital Retro? Ne vidim ga na listi za GT2.
I ja volim jednostavne satove, ali sam se navikao na GT2 na jednu digital temu, sa svim ovim informacijama, ima i neke besmislene stvari više, pa bih tako izbacio.

Zimus mi je baš nedostojao altitude podatak na always on ekranu. A tada nisam imao mogućnost da instaliram wf osim onih nekoliko u satu.
 
Ovo je custom watchface instaliran na GT1, pretpostavljam da bi radio i na GT2. Ima poprilično solidan izbor tema na XDA.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[mention]TosaNS [/mention] Napravio sam kineski nalog, instalirao Health Beta aplikaciju, izabrao China region i to je to, može da se ubaci custom watchface.

Mana je što se tada ne vide ostali pa moraš da ideš napred-nazad sa rularnom i beta health aplikacijom.

Ako imas root na telefonu, mislim da ima rešenja i za to...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dajte linkove za te watchface-ove za GT2...oba su super

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima li ko apple watch 4? Naisao sam kod nas (RS) na polovan u top stanju, bez packe, originalna + 6 narukvica. Kako sam prodao galaxy watch ostavio sam 250 eura sa strane, a prodavac trazi 300 za polovan. Bez garancije. Oduvijek nosim satove, a volim kombinovati uz garderobu, a kupovati obicne satove je vec luksuz.[emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I kako kad ih skinem da ih ubacim u Health? Ja skinuh par ali ih on ne vidi...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima li ko apple watch 4? Naisao sam kod nas (RS) na polovan u top stanju, bez packe, originalna + 6 narukvica. Kako sam prodao galaxy watch ostavio sam 250 eura sa strane, a prodavac trazi 300 za polovan. Bez garancije. Oduvijek nosim satove, a volim kombinovati uz garderobu, a kupovati obicne satove je vec luksuz.[emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad gledam cene, i zaneverovao, sve nešto mislim 350 max za seriju 5, kad ono međutim...

SM-N975F
 
Ja sam izpi$@eo sa Huawei aplikacijom i smaranjem sa ubacivanjem custom skinova pa sam zamenio gt2 za Samsung Galaxy 46mm
Znam da je baterija lošija ali mi je uvek bio lepši chunky Samsung

Pitanje, vidim na netu da dele kodove za kupovinu watch faces Ali nemam opciju u story za to, samo za kupovinu imam. Ima neko rešenje?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Meni kod Samsunga najviše smeta što ne leži na ruci fino jer ima onaj bump, izgleda kao naopako da si ga stavio.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ima li neko Samsung active 2? Kakvi su vam utisci, koliko traje baterija?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam izpi$@eo sa Huawei aplikacijom i smaranjem sa ubacivanjem custom skinova pa sam zamenio gt2 za Samsung Galaxy 46mm
Znam da je baterija lošija ali mi je uvek bio lepši chunky Samsung

Pitanje, vidim na netu da dele kodove za kupovinu watch faces Ali nemam opciju u story za to, samo za kupovinu imam. Ima neko rešenje?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Isto uradio pre nekoliko meseci, i nisam se pokajao, sad čekamo naslednika, nadam se u Avgustu..
Uzimao sam par preko kodova, uredno mi davalo opciju da unesem kod, sad, ne mogu da se setim da li išlo preko Galaxy Wearable app ili preko weba, ali čini mi se da bio baš app u pitanju, sećam se odlično da je u pitanju bio neki bugarski developer koji je uredno dao kodove za Srbiju....

SM-N975F
 
Gde u BG bih mogao da pogledam na jednom mestu GW 42 i 46, imam tanak zglob, mislim da bi mi 42 više odgovarao, mada kad stavim kolegin G3 i ne izgleda tako loše...? Gigatron, Tehnomanija, VIP?
 
Koleginici traje 2-3 dana, bez aod
 
I ja imam tanak zglob, imao sam oba sata, 46mm je sasvim ok a vredi zbog baterije. U svakom slučaju probaj, ako nađeš negde.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Gde u BG bih mogao da pogledam na jednom mestu GW 42 i 46, imam tanak zglob, mislim da bi mi 42 više odgovarao, mada kad stavim kolegin G3 i ne izgleda tako loše...? Gigatron, Tehnomanija, VIP?
Onda uzmi 46, bolja baterija primetno
 
Ja sam izpi$@eo sa Huawei aplikacijom i smaranjem sa ubacivanjem custom skinova pa sam zamenio gt2 za Samsung Galaxy 46mm
Znam da je baterija lošija ali mi je uvek bio lepši chunky Samsung

Pitanje, vidim na netu da dele kodove za kupovinu watch faces Ali nemam opciju u story za to, samo za kupovinu imam. Ima neko rešenje?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
Kad uđeš na store, imaš settings, pa coupons. Tu uneseš kod, posle kad uđeš na stranicu WF-a na store-u, kad hoćeš da kupiš, imaš opciju da platiš ili da primeniš taj kod. Izabereš kupon i cena bude 0. Ima brdo dobrih WF-a na reddit-u, ja ih tu obično nalazim, i imaš onaj code generator za svaki, tako da bude džabe.

@outlaw imaš u Samsung store-u u Ušću npr. Tj nebitno gde, svaka Samsung radnja mora da ima.
897a42f95b7f067cde7ecde7fabdf038.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima li neko Samsung active 2? Kakvi su vam utisci, koliko traje baterija?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Baterija traje 3-4 dana, sve zavisi od korišćenja. Ja sam super zadovoljan njime. U igri je bio i Huavei Gt2 ali sam svesno žrtvovao trajanje baterije (I izgled) zarad funkcionalnosti.
 
Kad uđeš na store, imaš settings, pa coupons. Tu uneseš kod, posle kad uđeš na stranicu WF-a na store-u, kad hoćeš da kupiš, imaš opciju da platiš ili da primeniš taj kod. Izabereš kupon i cena bude 0. Ima brdo dobrih WF-a na reddit-u, ja ih tu obično nalazim, i imaš onaj code generator za svaki, tako da bude džabe.

@outlaw imaš u Samsung store-u u Ušću npr. Tj nebitno gde, svaka Samsung radnja mora da ima.
897a42f95b7f067cde7ecde7fabdf038.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
Koji si ti kralj!
Ne bih provalio ovo za kodove nikada!
Radi [emoji41][emoji1686]

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Da li se na Huawei GT2 moze totalno ugasiti bluetooth? Kad mi ne treba da ne radi, jer kad idem na diskonekt on radi i dalje. Takodje da li gps tracking moze da se disable-uje jer i on radi konstanto?
 
^ mislim da GPS ne radi konstantno već samo kada se uključi odgovarajuće vežbanje, to možeš videti po bateriji. Da je konstantno uključen ne bi trajala toliko.
BT ne može da se isključi, ali on je svejedno u LE (low energy) tehnologiji tako da i ne troši bateriju sata naročito - neznatna je potrošnja baterije.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno