Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledam šta će mi Deda Mraz doneti za Novu Godinu.

Pitao sam Gugla šta on misli i dao mi je ovu opciju:
fossil-gen-5-smartwatch

Sviđa mi se ono što sam pročitao. Osim trajanja baterije, koje može da bude baš problem, kanda.

Alternative su:
Amazfit GTR
Huawei watch GT2

Cena nije najvažniji faktor (na kraju ni razlike među njima nisu prevelike).

Neka vaša mišljenja bi mi dobro došla.

Ima li ovoga u prodaji u SRb, ili moram da cimam rođake i prijatelje po belom svetu da mi ga donose?
 
Wear os što dalje od toga. Probao Ticwatch i vratio. Lag neviđeni a da ne pričam o bateriji.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pa nemas opciju da sam gasi ekran u nekom vremenskom periodu vec svetli non stop. To je po meni najveca zamerka. Smeta mi kad svetli nocu, bas nervira. Ne pada mi na pamet da svaki cas rucno palim i gasim to. Mogu to da ubace u sw ali nista od toga.

Tapatalk from Poco loco

Cekaj, jel ne mozes da ugasis na onu foru kad sat pokrijes rukom na par sekundi?
 
Da li ima ikakve naznake kad bi mogao da se pojavi Galaxy Watch 2 ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Cekaj, jel ne mozes da ugasis na onu foru kad sat pokrijes rukom na par sekundi?
Ne. Radi non stop. Zato i kazem da nisam zadovoljan zbog nedostatka opcija. Necu da mi radi non stop, bez gasenja. U spavacoj mi je mrkli mrak a sat na ruci svetli kao TV. Odustao sam momentalno.

Tapatalk from Poco loco
 
Evo oko čega se mislim
Skagen Jorn
Skagen Connected
Fossil Q Men's Hybrid Smartwatch
Withings Steel HR
Fossil Commuter
Garmin Vívomove HR

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
Kupljen na kraju na ovo sniženje Withings Steel HR za smiješnih (za ovaj sat) 99e.
Stigao mi je sa plavom i crnom narukvicom.
Slika "iz ruke"
04a329c4e118cf84e3f072fba9a40be9.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Da li se nekome desava na Frontier-u da mu kontakti vuku nenormalno bateriju, bukvalno su je prepolovili?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Meni se ne dešava, ali mi baterija izdrži maksimalno 2 dana. Da li neko ima rješenje da mi bude dostupan sav sadržaj sa galaxy stora na xiaomi mi 9t? Nemam uopšte opciju za kupovinu maski na primjer koje nisu besplatne.
 
Probao sam ovu kinesku verziju aplikacijr za Huawei gt i ima dosta bolje opcije i dodavanje lepsih watchwace od ovih fabrickih ako ima jos neko da li moze da se doda vise od jednog i da li kod dodavanja treba telefon da bude u airplane modu

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Imam Amazfit Bip, jedino sto me je smorio los ekran (mali i mnogo ispran). Funkcije su OK i sve ostalo je OK (baterija itd). Uzeo bih nesto sa OLED ekranom sa manjim bezelima, oko 100injak € moze i malo vise.

Kakav je Amazfit GTS, bas mi se svidja (ispravili su sve sto mi se ne svidja kod Bip-a) da li da idem na to ili ima nesto bolje?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ću se načekati ili otkazati GT2.

"Dear customer,
I am sorry to have waited for such a long time. Due to the too tight form of Hong Kong, the goods provided by Huawei for us are stranded in the customs. Our goods are taken directly from Huawei's overseas factories, so we must pass customs through formal channels. Now that the goods can't reach our warehouse, we are temporarily unable to ship. Due to the current situation in Hong Kong, we expect to ship smoothly in December. Can you delay the delivery period by 15 days?
Thank you for your understanding and support.
Helena"

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Wear os što dalje od toga. Probao Ticwatch i vratio. Lag neviđeni a da ne pričam o bateriji.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Ako sam dobro razumeo, to je Google OS za wearable uređaje.
Šta je toliko loše na njemu?
Za ovaj Fosil koji sam navikao kažu da ima 1GB RAM, umesto standardnih 512 MB. Još kažu da se to vidi u radu?
Koje su alternative?
Amazfit ima svoj OS, Huawei takođe.
Opet i app za telefone su individualne i bagovite.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Baterija, fluidnost iako ima dosta potencijala ipak izgleda kao poluzavršen proizvod. Jedino ćeš videti razliku ako probaš.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Samo da potvrdim da GW 46mm radi odlično na bazenu pod vodom - testirao ga deset dana- bio ukupno jedno 20-ak puta po 45min.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da ću se načekati ili otkazati GT2.

"Dear customer,
I am sorry to have waited for such a long time. Due to the too tight form of Hong Kong, the goods provided by Huawei for us are stranded in the customs. Our goods are taken directly from Huawei's overseas factories, so we must pass customs through formal channels. Now that the goods can't reach our warehouse, we are temporarily unable to ship. Due to the current situation in Hong Kong, we expect to ship smoothly in December. Can you delay the delivery period by 15 days?
Thank you for your understanding and support.
Helena"

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Isto sam i ja danas dobio...produzih 15 dana

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Imam 2 dana da odlučim jer ako šalje za 15 dana tek ulazimo u decembar i praznike. Mada je bila dobra cena grrrrr.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Necemo ovakvu cijenu dobiti ni u martu tako da...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nećete sat dobiti nikada, samo će iskoristiti vaš novac da ga obrnu i onda će vam ga vratiti uz izvinjenje. Nakon tih 15 dana će vas zamoliti za još 15 i tako dok vam ne pukne film.

P30 Pro
 
Zavlačenje misliš? Da otkažem odmah?

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Naravno da je zavlacenje. Nikada ga neces dobiti po toj ceni, o tome se radi.
Koliko puta skinem cenu kuponima i prodavac mi i ne posalje uopste. Samo zarobim pare bzvz, cekam, otvaram dispute...

Tapatalk from Poco loco
 
Pa nije problem da istekne time processing pa neka vrati kintu. Njihov gubitak. A dobiće i negativnu ocenu mada im to ništa verovatno ni ne znači.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Stiglo azuriranje sa GW Active 2 na GW.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Baterija, fluidnost iako ima dosta potencijala ipak izgleda kao poluzavršen proizvod. Jedino ćeš videti razliku ako probaš.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Koji je onda proizvod po tebi najkompletniji iz ovih aspekata koje si naveo?
A da nije Apple ni Samsung (oni po bateriji sigurno nisu na vrhu).
Nemam gde da probam ovaj Fosil, ali sam se mnogo nameračio na njega.
Čitao sam dosta review-a I za njega i za GTR i GTS, nikako da odlučim.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nemam pojma ali ja idem na Huawei GT2. Ortak ima gtr i dobar je za ono što nudi za tih 100e/130$.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno