Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi touch, pusti te strane forume, ja sam intenzivno pratio sve prije nego sto sam uzeo sat i ljudi su ga tako pljuvali kao da nista ne radi osim kazaljki [emoji23]. Pusti te forume...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Drugari,
Obzirom da nije velika razlika u ceni izmedju s3 frontier i galaxy watch 46..negde oko 6k.. sta uzeti koliko je oslabljen s3 u odnosu na watch u svakodnevnom radu...znaci kljuc mi je u norifikacijama i mogucnoscu javljanja jer nemam bluetooth u autu pa da preduoredim kazne za eventualnk javljanje u autu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Malo slabija baterija. Uzmi koji ti je lepši, Frontier je recimo ceo crn i to može biti vidljiva razlika i bitnija nekom (koristio oba, to mi je trenutno najveća razlika).
Frontier i nova verzija UI:
88e2859e9b81195852d903671e20df56.jpg
4b5f0d94f722c385fe214b8fa63314f5.jpg
728d3833ad8e101a15fb46a2f2b4b616.jpg
 
Hvala Ivane na slikama i savetu..probacu i uzivo pre kupovine da vidim oba pa da izaberem. Nesto se razmisljam jos samo sto je frobtier stari model..mada vidim podrzan je za moj s10..neka potraje 2,3 godine koliko i telefon i ja zadovoljan ne mora vise.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni na S3 frontier još nije stigao One Ui update.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
 
Posle dan koristenja Huawei watch gt ,utisak samo jos da ubace always on opciju i da to bude to :) . Sad mi je jasno sto ne postoji mogucnost custom face-ova(ili drugih aplikacija),jednostavno nije pravljen za to ,u ovom slucaju memorija .Vec posle 4 ili 5 ubacenih onih novih face-ova ,javlja da nema memorije.To mi i nije problem kakav sam mislio da ce biti ,jednostavno ovo je sat za jednu grupu ljudi ,fitness i baterija ,kao i odlican display.Ko hoce druge stvari ,ima galaxy watch ili frontier.Da mene neko pita da menamo ,za npr galaxy watch ,ne bih ,baterija jedini razlog ,kad vec moram telefon da punim svaku noc ,sat ne moram .Always on ,naravno da bi skratio trajanje ,ali pretpostavljam da bi mogla da traje nekih 5 do 7 dana ,pogotovu jer ne moramo uvek da drzimo tu opciju ukljucenom .Nadam se da ce ubaciti u buducnosti..
 
Meni na S3 frontier još nije stigao One Ui update.

Послато са Samsung NOTE 9 уз помоћ Тапатока
Meni stigao pre 2 dana, svako osvezenje prija, deluje mi da je u rezimu spavanja za nijansu bolja baterija.

I budjenje na dodir takodje korisna opcija, da se vise ne mora okretati prsten za budjenje.
bd4cc4c390a1b71389dfa8ff9ea3f995.jpg


Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pa i na gwatch bateriju punim svakih 5 dana, a svaki dan koristim fitnes gluposti koje srcu bateriju, tako da je to top!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni na GWu jos nikakav update, i dalje na 4.01. Ili je to samo za Gear S3 za sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Prvi put planiram da uzmem smart watch, pa bi mi trebalo par odgovora i smernica.
Modeli koji su mi se ucinili interesantnim su:
SAMSUNG Gear S3 Frontier 1.3"
SAMSUNG Galaxy Watch 46 mm 1.3"
SAMSUNG Galaxy Watch 42 mm 1.2"
HUAWEI GT FTN B19, 1.39"
Sta je najbolje po vama, i da li mozda u slicnom cenovnom rangu ima i nesto bolje?
Neki lik sto se kao razume mi je rekao da je ovaj Galaxy watch 46 dobar jer ima embeded SIM, tj. mozes da namestis da ti na njemu bude broj i da mozes da zoves i primas pozive na njega, ali to kako kaze nije podrzano u Srbiji i nece biti jos godinama. Plus kaze da taj sat nije LTE, vec samo bluetooth verzija, pa mi je savetovao da pogledam ovaj gear s3. Nisam bas siguran sta mi on sve naprica.
Drugo na nekom nasem sajtu sam procitao da GW 46 ima neku opciju da prati kvalitet spavanja, kao i da ima neko merenje stresa u datom trenutku? Da li je to istina, i kako to funkcionise, jel ima neke logike, ili sta?
Hvala vam puno, i ne zamerite na mozda i nekom glupom pitanju, jer sam se prvi put upustio u ove vode, pa sam kao magare u magli.
 
pozdrav ljudi kupio sam i ja sebi gear s3 i imam kratko pitanje! Jel moguce da viber pozivi i whatsapp pozivi ne dolaze na sat? nego samo obicni SIM pozivi? I jedan veoma iritirajuci problem koji imam dok je sat spojen na galaxy s8 i kad me neko zove na viber zvono je skroz tiho i ne dolazi iz glavnog zvucnika nego dolazi iz slusalice odnosno zvucnik pored selfie kamere... nije bitno jel telefon stavljen na vibraciju samo ili na zvono i dalje zvoni! cim iskljucim bluetooth viber normalno radi! jel neko imao takav problem?
 
To za Viber i WU pozive to je normalno,samo redovne pozive mozes primati.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Prvi put planiram da uzmem smart watch, pa bi mi trebalo par odgovora i smernica.
Modeli koji su mi se ucinili interesantnim su:
SAMSUNG Gear S3 Frontier 1.3"
SAMSUNG Galaxy Watch 46 mm 1.3"
SAMSUNG Galaxy Watch 42 mm 1.2"
HUAWEI GT FTN B19, 1.39"
Sta je najbolje po vama, i da li mozda u slicnom cenovnom rangu ima i nesto bolje?
Neki lik sto se kao razume mi je rekao da je ovaj Galaxy watch 46 dobar jer ima embeded SIM, tj. mozes da namestis da ti na njemu bude broj i da mozes da zoves i primas pozive na njega, ali to kako kaze nije podrzano u Srbiji i nece biti jos godinama. Plus kaze da taj sat nije LTE, vec samo bluetooth verzija, pa mi je savetovao da pogledam ovaj gear s3. Nisam bas siguran sta mi on sve naprica.
Drugo na nekom nasem sajtu sam procitao da GW 46 ima neku opciju da prati kvalitet spavanja, kao i da ima neko merenje stresa u datom trenutku? Da li je to istina, i kako to funkcionise, jel ima neke logike, ili sta?
Hvala vam puno, i ne zamerite na mozda i nekom glupom pitanju, jer sam se prvi put upustio u ove vode, pa sam kao magare u magli.
Definitivno prvo treba da razmislis sta ocekujes od sata i za sta planiras da ga koristis.
Huawei ti se poprilicno razlikuje od onih Samsunga. Meni je licno bio najlepsi i prednost je baterija. Vecinu smart funkcija koje Samsung ima necu nikada koristiti tako dileme nije bilo.
Znaci, sat biras po svojim potrebama ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Definitivno prvo treba da razmislis sta ocekujes od sata i za sta planiras da ga koristis.
Huawei ti se poprilicno razlikuje od onih Samsunga. Meni je licno bio najlepsi i prednost je baterija. Vecinu smart funkcija koje Samsung ima necu nikada koristiti tako dileme nije bilo.
Znaci, sat biras po svojim potrebama ;)

Tapatalk from Poco loco
+1
 
Pozdrav, da li je neko uzimao smartwatch sa Aliexpress-a? U principu, ne bih hteo da dam +100e za sat koji cu koristiti desetak puta mesečno. Bitno mi je da ima merač broja otkucaja srca, pedometer I predjenu kilometrazu(potreban je za trčanje) da bude neki sportski model.
 
Ti Kinezi nisu nista merili dobro ,imao sam finow i jos jeda.Mozda su ih poboljsali u zadnjh godinu dana.Baterija ni na jednom nije mogla da izgura dan,
 
@nele11 baš to što tebi treba najviše utiče na cenu.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
5 dana uklj.i merenje spavanja ili bez?

SM-N960F
Bez tog, sta ce mi koji djavo sat dok spavam.

Huawei ti je vise fitness tracker nego smartwatch, dok je samsung oboje. Lijepo na youtube pa vidi sta ti vise odgovara.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, da li je neko uzimao smartwatch sa Aliexpress-a? U principu, ne bih hteo da dam +100e za sat koji cu koristiti desetak puta mesečno. Bitno mi je da ima merač broja otkucaja srca, pedometer I predjenu kilometrazu(potreban je za trčanje) da bude neki sportski model.
Mislim da ti se ti ultra jeftini satovi ne isplate, pre bih ti rekao da pogledaš Amazfit Bip, ima sve što tražiš + bateriju koja traje 20+ dana, i možeš ga uzeti kod nas na KP za sličnu cenu kao preko Alija.
 
Bolje neka dobra narukvica nego ti krs kineski satovi. Makar ce senzori biti ok.

Tapatalk from Poco loco
 
LEMFO LEM9?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Pozdrav, da li je neko uzimao smartwatch sa Aliexpress-a? U principu, ne bih hteo da dam +100e za sat koji cu koristiti desetak puta mesečno. Bitno mi je da ima merač broja otkucaja srca, pedometer I predjenu kilometrazu(potreban je za trčanje) da bude neki sportski model.
Amazfit Bip.

Ja sam i njega i Stratos poručio preko Ali.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
jel dbt csc na gear s3 dobio ovaj zadnji update? jer sam planirao da promijenim csc
 
Od danas me nešto zeza Huawei watch gt, pokušao sam reset i opet istož
b4b5dcefccd33f96ffd0d8738469df87.jpg


Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Nekoliko face mi ovako prikazuje i kad ih izaberem zabaguje i jedva ga posle ponovo upalim.

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno