Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle godinu ipo korišćenja /nošenja GT watch, stigao i Update, GT2. Vrlo prijatno iznenađen, lepše estetski izgleda i normalno više nekih funkcija itd...
U suštini sam i sa gt bio zadovoljan, radio je svoj posao i u dobrom stanju ide u penziju, verovatno da ću ga nekom pokloniti.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pa nemam pojma, rekoh da ne zafali ram-a? Sta ga znam kako funkcionise ovo sa popunjavanjem istog.

Neće mu faliti ništa, jer ne možeš ni mnogo da manipulišeš sa samim OS-om na njemu :). Samo udri, ja sam sa GT2e prezadovoljan.
 
Jel GT2 toliko glup da , kad je ukljucen rezim workout-a, nista ne dolazi od notifikacija? Vozio bicikli, imao vazan poziv koji nije prosao nego tek kad sam pogledao u telefon sam video.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne nego sam glup, zaboravio iskljuciti do not disturb[emoji23][emoji23]. Pre 5 minuta sam to shvatio jer ukljucujem alarm za ujutru a ono ukljuceno DND.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Honor magic watch 2, pokazuje visunu u minusu?!? Jel nekom isto brljavi, ili je vreme za reklamaciju?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Kako u minusu? Jel barem menja brojke ili pokazuje nesto bzvz? Moguce je da je kvar

Tapatalk from Poco loco
 
Menja, ide od - 40 do - 3, nikako da udje u plus. Ranije je pokazivao koliko toliko tačno. Zrenjanin 60-70 što je tu negde, Sokobanja oko 300, što je opet ok. Sad za Zrenjanin u minus.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Možda smo počeli da tonemo polako [emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Danas bih trebao da pogledam, možda pazarim, polovan Galaxy watch 46mm.
Na šta da obratim pažnju, šta da gledam? Svaki savet je dobrodošao.
 
Pozovi iz dialera *#0*#, pa idi na 'Sensor'. Tu proveri da li svi senzori prijavljuju neku vrednost, npr barometar zna da rikne cesto pa nema nikakve vrednosti kod njega.
Fizicka ostecenja naravno proveri, da li je HR senzor ok, da nije izgreban nesto mnogo i slicno.
 
Cao da li neko moze da mi preporuci sat za trcanje i planinarenje do 350 evra ?
 
Pozdrav ekipo, kupila sam Amazfit gts. Trenutno sam na poslu gde je malo slabiji wifi i nikako neće da mi apdejtuje softver. Kaže obnova nije uspela. Pokušaću kod kuće, ali do tada da li imate neki savet? Takođe kako da podesim da mi notifikacije stižu na sat, preko aplikacije ZEEP sam podesila da to bude uključeno, ali i dalje ništa ne stiže :D? Hvala :D
 
Podesila notifikacije. Sve radi ok za sada. Ali i dalje neće softver da se apdejtuje, a neće ni da mi se skinu oni predlozi za izgled sata. Piše da sinhronizacija nije uspela :/ ! Šta činiti? Takođe me zanima kako da rešimo problem srpskih slova?
 
ima na KP nov Fenix 5 za 370eur
 
Ostalo mi u Hiawei health aplikaciji staro vreme, jel to normalno?[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma na satu da ali pogledaj heart rate u aplikaciji i rasiri da ti bude detaljno kad je koja vrednost pulsa pa pogledaj kako tu stoji . Evo slike
08df8077ba2aadc9d0a8d964c864c5da.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li garmin satovi podrzavaju srpski jezik ?
Ne , podržavaju hrvatski pa možeš njega koristiti. Fenix 5 je imao problem sa pinovima za punjenje,dešavalo se da koridora jedan od pinova što je rešavano besplatno za satove u garanciji.Moj prijatelj je imao 5-ticu skoro 2 godine i nije imao nikakav problem.Ako ti nije mnogo pojuri 5 plus on je odličan,ima topi mape cele Evrope u sebi ekstra je urađen.Ovakav sat za ove pare je ekstra.
 
I meni je tako bilo,samo ponovo povezi i stavice novo vreme [emoji3]


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Ja uradio unpair, i ponovo upario I dalje pokazuje +1 sat na satu?!?

Edit : U redu je, sklazaljke pokazuju ok, a digitalno na ovom skinu, pokazuju dual time EET.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li lokacija na telefonu mora da bude non stop uključena da bi dobijao vreme i pravu nadmorsku visinu, ili može nekako da se usteluje da sam po potrebi periodično pali lokaciju na telefonu da ažurira podatke na određeno vreme? U pitanju je Honor MW2. Stavio sam korišćenje lokacije kad se koristi Healt app.

Onaj problem koji sam pisao sa visinom koja je išla u minus, se ispravio paljenjem lokacije, i sad pokazuje ok.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Za vreme ne moze,
Mora stalno lokacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno