Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tražim narandžastu narukvicu za Huawei Watch 2 Sport, nigde ne nalazim. Da li neko ima neke druge, pouzdane, resurse za nabavku?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
E posle godinu ipo ide Huawei Watch 2 u penziju, stigao Huawei GT ACTIVE

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Ja uzeo Xiaomi Amazfit Stratos 2, super lagan i udoban, kvalitetno urađen, lijep, ima sve što treba da ima, ekran na suncu vidljiviji nego noću, baterija 4-5 dana. Našao ga za 170eur.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
E pa *mjau**mjau**mjau*... Imam problem, danas lepo sve bez problema watch gt i M20X povezani, i sada nema konekcije, jednostavno neće više da se spoji sat i telefon? Ne znam do čega je...
A dok watch gt i tablet M5 10,8 bez oribelma se povežu?
U čemu je problem?
M20X se odmah poveže sa watch 2, bez problema, ali ne i sa watch gt?


Rešio problem!

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kontam i ja danas kupiti nesto tipa Amazfit Bip, Verge... Cijena 50-80€. Ima li sta da valja? Najavise neki flash deals na aliexpressu.

Nekako sam najblizi ovom Bip-u, mislim najjeftiniji mi. Koja je razlika Lite i obicna verzija?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I tako... Posle godinu dana, Amazfit Stratos je zabrljavio.

Prestao je da radi pulse senzor, i baterija se ponaša haotično.

Factory reset i ostale mudrolije nisu dale rezultate.

Koliko sam čitao po netu, staklo koje stoji preko senzora nije najbolje zalepljeno, pa vlaga uđe i napravi ršum. Čak ima i dosta prijava da ljudima to staklence otpadne.

Cimao sam Mi Srbija da vidim ko i gde servisira Amazfit (Ne znam da li PC Centar ima svoj servis, ili su uzeli 3rd party saradnika), pa ću videti isplativost avanture servisiranja.
 
E posle godinu ipo ide Huawei Watch 2 u penziju, stigao Huawei GT ACTIVE

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Bez smart opcija..
Meni puno znači da mogu da obavim razgovore preko sata. Takođe i SIM slot je fina opcija, mada je nisam koristio, osim par puta..

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Bitne su mi notifikacije obaveštenja da stižu, nista vise od toga ne tražim. Vizuelno mi je lep sat, lepši i elegantanije izgkeda od Huawei Watch 2. I naravno veći prečnik i puno puno bolja baterija, koliko sam citao komentare.
Obzirom da sam ga dobio za džabe uz P30 pro, odlican je [emoji1787]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Sport ili classic verzija?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Huawei Watch GT ACTIVE
38b12cd50089d489eb079473e9fdeaa3.jpg


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pitam za Watch 2 [emoji4]

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Sport verzija watch 2...zavrsio u fioci

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Bogi pridaj watch 2. Drzi ok cenu. Mozes da uzmes 80-ak €.
Ako ne poklonis ili prodas onda ce ti baterija dehrafirati sama od sene od predugog stajanja :)
 
Upravo uzeh Amazfit Bip, 50€. Razmisljao izmedju njega i Mi (Honor) Banda 4...nadam se da je dobar izbor. Izgled i dizajn(blize klasicnom satu) su presudili.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Bogi pridaj watch 2. Drzi ok cenu. Mozes da uzmes 80-ak €.
Ako ne poklonis ili prodas onda ce ti baterija dehrafirati sama od sene od predugog stajanja :)
Radije cu pokloniti, ishaban je skroz, bas bas... Ne vredi da ga prodajem, sramota [emoji28]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pa ovo je bruka dobra baterija na Watch GT...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Neka neka, samo polako, nemoj na brzinu, bi sve detaljno, od cene i poštarine, čekanja, do samog korišćenja... [emoji1]

N960F

aj da bacim preliminarne informacije

nešto čudno se desilo po pitanju carine. dobio sam obračun zalepljen za paket (znaju carinici tačno o čemu se radi i koja mu je cena) ali mi poštar nije naplatio ništa. još uvek vagam šta da radim po pom pitanju. da' da se raspitujem pa da sam uplaćujem il da se pravim mrtav dok mi eventualno ne stigne opomena (ili izvršitelj). mene je na Gearbest, na akciji, sa dostanim popustom (prkeo 90$) i osiguranjem pošiljke ispao 130€

sat fenomenalno izgleda (po mom ukusu). od svih satova veličine 47mm koje sam imao prilike da vidim u okruženju, na prvi pogled izgleda duplo manje. ne znam tačno da objasnim al' ovi drugi bi mi došli u kategoriju "vodomer na ruci" dok ovaj to definitivno nije

kupio sam istovremeno sa satom i silokonsku narukvicu. kožna izgleda odlično al' moje ranije iskustvo sa kožnim narukvicama jednostano nije dobro. znoj, kvašenje kod mene uzrokuju da kožna narukvica propadne u roku "od odma'"

touch je odličan, lift to wake ima zadršku od pola sekunde al' ne omane. iz nekog razloga, weather je prestao da se prikazuje od jutros (juče radilo - nešto sam drndao, menjao aplikacije, možda sam ja nešto raštelovao)

GPS - jbmliga. još nijedan fix nije napravio ispod pola minuta s' tim da mu je za prvi (kada je tek upaljen) trebalo oko 5-6 minuta (možda i duže). nisam stigao da ga istestiram sa drugim satom u istim uslovima. jedan kolega ima Garmina, jedan Sunto a koleginica Fitbit. probaću pa ćemo da vidimo

to je to. za sad zadovoljan kupovinom
 
aj da bacim preliminarne informacije

nešto čudno se desilo po pitanju carine. dobio sam obračun zalepljen za paket (znaju carinici tačno o čemu se radi i koja mu je cena) ali mi poštar nije naplatio ništa. još uvek vagam šta da radim po pom pitanju. da' da se raspitujem pa da sam uplaćujem il da se pravim mrtav dok mi eventualno ne stigne opomena (ili izvršitelj). mene je na Gearbest, na akciji, sa dostanim popustom (prkeo 90$) i osiguranjem pošiljke ispao 130€

sat fenomenalno izgleda (po mom ukusu). od svih satova veličine 47mm koje sam imao prilike da vidim u okruženju, na prvi pogled izgleda duplo manje. ne znam tačno da objasnim al' ovi drugi bi mi došli u kategoriju "vodomer na ruci" dok ovaj to definitivno nije

kupio sam istovremeno sa satom i silokonsku narukvicu. kožna izgleda odlično al' moje ranije iskustvo sa kožnim narukvicama jednostano nije dobro. znoj, kvašenje kod mene uzrokuju da kožna narukvica propadne u roku "od odma'"

touch je odličan, lift to wake ima zadršku od pola sekunde al' ne omane. iz nekog razloga, weather je prestao da se prikazuje od jutros (juče radilo - nešto sam drndao, menjao aplikacije, možda sam ja nešto raštelovao)

GPS - jbmliga. još nijedan fix nije napravio ispod pola minuta s' tim da mu je za prvi (kada je tek upaljen) trebalo oko 5-6 minuta (možda i duže). nisam stigao da ga istestiram sa drugim satom u istim uslovima. jedan kolega ima Garmina, jedan Sunto a koleginica Fitbit. probaću pa ćemo da vidimo

to je to. za sad zadovoljan kupovinom
Lepo lepo, ako stignes istestiraj HR, posebno ako možeš nekako da uporedis sa tim Garminom [emoji1]
Takođe, kakav je SW, jel sve prevedeno ili ima kineskog?
Kakav je izbor WFa?

Hvala...

N960F
 
nema ni traga kineskog. HR mi se čini realnim

WF ima kolko hoćeš s' time što mora malo gimnastike da bi se ubacili custom modeli skinuti sa neta. (https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=783)

Installing the Watch faces via Amazfit:
Download the custom dial.
Go to Amazfit to synchronize an official dial
Open in filemanager /Android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local directory
Find the official dial you just synced, there is a bin file after opening.
Copy the name of the bin, delete it, then decompress our custom dial and rename it to the original name.
Go to Amazfit, find this dial to re-synchronize
 
Kod mene na amazfit bip vreme više neće da apdejtuje na satu dok ne uključim lokaciju...pre je moglo i bez toga...bar uz zvaničnu mi fit app, sa mi fitness je radilo vreme i bez lokacije...ali ta app mi je besmisleno komplikovana pa sam je deinstalirao...toliko je nepregledna i ima hiljade bespotrebnih opcija...
 
To su ti čari xiaomi-a. Namerno forsiraju sve moguće dozvole. Na telefonu im vremenska prognoza ne radi ako joj ne dozvoliš korišćenje pozivanja. Glupost.
 
Kolega mi ima samsung watch lte, pa pitam koja razlika izmedju njega i obicnog i da li se kod nas dobija nesto uzimanjem lte verzije, da li moze sat bez telefona.
To bi bila dobra opcija, ma da gledam da jede bateriju. Kako to funcionise i da li uopste funkcionise kd nas.
Vidim da ima koneza sa ubacivanjem kartica ali su djubre, sta ima od ozbiljnijih proizvodjaca.
Pomoc!
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li neko koristi Gear S3 ili Galaxy Watch sa nekim ne-Samsung telefonom? Konkretno hoću da kupim Mi 9, pa me zanima šta mogu da očekujem.

Negde na redditu sam pročitao da odgovaranje na notifikacije ne radi uopšte. Pominjali su email i SMS, a mene najviše zanimaju 3rd party aplikacije, tipa WA i Telegram.

Kako funkcioniše pregled aktivnosti, pretpostavljam da Samsung Health ne može da se instalira?
 
Ja imam GW i Mi 8.
Sve radi, možeš da odgovaraš na notifikacije. Pregled svih aktivnosti imaš u Samsung health aplikaciji.
Jedina razlika što npr ne možeš da iniciraš slanje SMS-a, možeš samo da odgovoriš kad ti dođe SMS.
I nemaš email app isto, za to treba Samsung telefon valjda. Ali normalno dobijaš notifikacije sa gmail-a npr, i možeš da pročitaš ceo e-mail.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno