Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste. Par puta me je poslužila samo da se javim i da kažem da ću se javiti čim budem u mogućnosti. Bitno je da oni mene čuju i bez sp, ali bilo bi u fulu da omoguće uskoro i to.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Stigla mi danas 2kom mi banda 2, naplacen pdv, al srećom kinezi napisali manji iznos vrednosti, pa ispada kao da su mi za jedan uredjaj uračunati pdv :). Ovako 550 din, al dobro, bitno da je stiglo.
 
Jel, i šta ima novog?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel, i šta ima novog?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Javljanje i odbijanje na poziv okretanjem točkića a ostalo nisam video još
I što je bitno ne mora sve ponovo da se podešava kako je bilo inače do sad posle update-a

S9+
 
Poslednja izmena:
Evo, posle dve nedelje korišćenja Ticwatch E, zadovoljan sam kupovinom. Ono što me je najviše brinulo, pretpostavljam kao i većinu kod ovakvih uređaja, je autonomija baterije. Dosta dobro se pokazala, sa non-stop uključenim bluetooth i wi-fi izgura bez problema ceo dan. Uveče je obično na 35-40% i ako ga kada legnem da spavam, ne ostavim da se napuni, obično uključim airplane mode. Inače punim ga preko USB na kompu i to prilično brzo ide. Od podešavanja ne koristim ambient display. Sve notifikacije normalno stižu sa telefona. Kupio sam Watchface premium app tako da može da se prilagodi izgled sa stotinama različitih faces. Par stvari me nerviraju. Google Duo mi baguje, pa ne mogu da se javim na poziv. Takođe i Viber. Kod WhatsApp-a poziv radi normalno. E, sad, to je možda i do mog telefona. Takođe, ne mogu da namestim njegovu default vremensku prognozu da prikazuje Celsius. Koliko sam pročitao na netu, treba umesto US English izabrati UK prilikom prvog pokretanja sata. Bez obzira na tih par stvari, generalno sam prezadovoljan. Ne oseti se na ruci i baš lepo izgleda. Dakle, za 160$ ovo je stvarno OK kupovina.
 
Zanima me jedna stvar. Da li nekoga iritira HR senzor kada nosi sat ili narukvicu? Koristim fitness narukvicu Honor Band 3. HR senzor je izbačen oko 1mm i posle nekoliko dana nošenja (retko koristim HR), pojavi mi se neprijatan osećaj na ruci. Prebacio sam je na drugu ruku i tu imam manje neprijatan osećaj. Ne stežem narukvicu kada je nosim.
Muči me što sam se nameračio da kupim Vivoactive 3 a ne oprašta od 300 evra da bih svakih nekoliko dana držao sat u fioci kako bi odmorio r... :/
 
Ja ga na Samsung Gear Fit 2 Pro i na Gear Frontier 3 satu uopšte ne osećam da je tu

Послато са Nexus 6P
 
Ajde molim te uporedi mi s3 i pro ,ims li rszlike u merenjims,konkretno me zanimaju spratovi posto gear s3 to ne radi dobro,hvala unapred
 
koji od ovih smart satova ili smart bandova ima najbolju vidljivost napolju?
 
Popust sa $399.99 na $27.90 :D :D :d

Ma nije prevara uooooopste! :p
 
Ako neko koristi Fitbit ionic da li ima ovakvo iskustvo uzeo sam ga pre dve nedelje sve radi super baterija odlicna itd da sada neduzim ali mi je za te dve nedelje aplikacija potrosila 300mb neta sa telefona to mi se kod Gear s3 nije desavalo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ako neko koristi Fitbit ionic da li ima ovakvo iskustvo uzeo sam ga pre dve nedelje sve radi super baterija odlicna itd da sada neduzim ali mi je za te dve nedelje aplikacija potrosila 300mb neta sa telefona to mi se kod Gear s3 nije desavalo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Imam ionic već 6 meseci, ali nikada nisam merio koliko aplikacija potroši uopšte... Sad pogledah, 1.6GB za 7 dana, juče 300MB!?
Izgleda da je problem nastao sa zadnjim updateom



MN3
 
Uvek mi je bilo dosta internet iz paketa pre tri dana mi stigne obavestenje da sam potrosio 80% dokupim mini joker reko bice mi dosta do 10 tada je obracun juce opet obavestenje sada sam blokirao app da nemoze da koristi mobil data.
Ali mi nije jasno nasta trosi iskreno samo ga nosim na ruci ni necackam ga sinhronizaciju sam iskljucio radim je manuelno.
Ok sat ali je gear s3 mnogo ispred njega ali sa duplo losijom baterijom s3 je pravi pametni sat ovo je ipak vise kao fitness tracker.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Baterija zvanično drži 7 dana... U praksi verovatno dva dana...a tu je i pitanje da li za nju uopšte ima rezervnih narukvica...softver pola radi pola ne radi...bacanje para sve u svemu...
 
Uvek mi je bilo dosta internet iz paketa pre tri dana mi stigne obavestenje da sam potrosio 80% dokupim mini joker reko bice mi dosta do 10 tada je obracun juce opet obavestenje sada sam blokirao app da nemoze da koristi mobil data.
Ali mi nije jasno nasta trosi iskreno samo ga nosim na ruci ni necackam ga sinhronizaciju sam iskljucio radim je manuelno.
Ok sat ali je gear s3 mnogo ispred njega ali sa duplo losijom baterijom s3 je pravi pametni sat ovo je ipak vise kao fitness tracker.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Srediće oni ti, ne brini...
Što se poređenja sa S3 tiče, nisam oduševljen sa S3, pored baterije veličina mi nikako ne odgovara, a o Samsung SWu bolje ne počinjati... Naravno, ko hoće aplikacije na satu, tu je S3 svakako u prednosti, meni je ipak sportska komponenta (sa praćenjem spavanja) dosta bitnija...

MN3
 
Trenutno sam deinstalirao aplikaciju trosi mi net i kada je blokiram to mi nije jasno kako no nebitno cekam da srede.
I meni nije nikao odgovarala velicina na S3 ovog ni ne primetim da mi je na ruci. Sto se tice pracenja mnogo je precizniji od S3 sem projanja spratova neznam kako on meri ali izmeri mi duplo vise realno ispadne da dnevno predjem po 20 spratova. Na ostalo nemam zamerku da i taj update koji traje po 45min to je na S3 zaista trajalo par minuta

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Trenutno sam deinstalirao aplikaciju trosi mi net i kada je blokiram to mi nije jasno kako no nebitno cekam da srede.
I meni nije nikao odgovarala velicina na S3 ovog ni ne primetim da mi je na ruci. Sto se tice pracenja mnogo je precizniji od S3 sem projanja spratova neznam kako on meri ali izmeri mi duplo vise realno ispadne da dnevno predjem po 20 spratova. Na ostalo nemam zamerku da i taj update koji traje po 45min to je na S3 zaista trajalo par minuta

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ionic ima barometar kojim meri svaku pređenu visinsku razliku od oko 3 metra za jedan sprat (samo uzbrdo). Dakle, ne samo penjanje stepenicama, već i svaku uzbrdicu itd... Gear S3 radi na sličan način, e, sad testiraj sam pa proveri. Posle Gear fit 1/2 iskreno ne verujem previše Samaungu, i Fitbit a pogotovu Garmin su dosta precizniji, po mom nekom iskustvu...

MN3
 
Hvala puno na pomoći..da se ja drzim ipak.xiaomi mi band 2 eventualno 3 :D
Baterija zvanično drži 7 dana... U praksi verovatno dva dana...a tu je i pitanje da li za nju uopšte ima rezervnih narukvica...softver pola radi pola ne radi...bacanje para sve u svemu...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
@gorantz

otprilike tako nekako :) za 99.99 posto tih no name ( a čak i za neke brand name) nema rezervnih narukvica, što je već dovoljno da se odustane od kupovine...softver je neka aplikacija sklepana levom nogom...ako ima touch screen to je očajan odziv...baterije drže kratko, mnogo kraće nego što zvanično napišu...
 
Ima li iko ideju tašto na samsung satu ne naprave opciju da može da se upravlja kamerom na telefonu (ono okidanje slike, videa i sl)?!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, plaća se (što nije problem) i ne koristi samsungovu app za kameru već neku 3rd party koja mi se uopšte ne dopada.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisam probao, samo preleteo pogledom pre neki dan. Ako je tako onda...glupost. Šta reći. Nadam se da sledeći model neće imati raspali tlzen

Sent from...
 
Probao ja, provereno pričam...sreća pa ne kupih odma apk već probnu verziju stavio.

Nažalost i na sledećem je tizen 99% sam siguran (+ pročitah baš negde jutros da je predstavljanje uz note 9).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno