Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naručio sam Ticwatch E preko Alija, pa ćemo videti vredi li taj novac (160$) [emoji846]
 
Napisi kolko ce te izac sve ukupno, da je samo 160,ne bi bio problem :). I jel se desava da ne naplate carinu za robu preko 50e?Ja sam mislio da je to pravilo, a sad čujem da ima svakakvih slučajeva..?!

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Pa mislim da je jedan kolega na forumu već napisao da je kupio preko Alija i nije mu naplaćena carina. Mislim da sve zavisi od sreće. Npr, moj drugar kupio preko Alija Lenovo tablet u vrednosti od 170€ i nisu mu naplatili carinu. U isto vreme meni otvarali paket, bio neki trimer za kosu od 20$ i naplatili mi to otvaranje i valjda PDV.
 
Ne verujem da su i pdv. Kolko znam, pdv ide samo u slučaju carine. Tebi verov samo otvaranje..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Nemam pojma. Bilo je pre par meseci. Znam da sam platio oko 800 din. prilikom preuzimanja paketa.
 
Drugari treba mi pomoc hitno je ako neko ima iskustva, prodajem svoj huawei smart watch 2 i javio se neki lik iz Kanade, hoce da kupi sat ali da ga posaljem u Nigeriju, e sad on mi je navodno uplatio novac preko skotske banke, ja taj novac ne mogu da podignem dok mu ne odnesem racun da je sat poslat preko DHL-a, znaci prvo da posaljem sat pa onda ce novac biti isplacen na racun, zanima me da li nije neka prevara, izvinite ako masim temu
 
Ja bih to zaobišao u širokom luku.. Kazi mu nek ti prvo uplati preko paypala..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Fora je sto nije hteo ni preko western uniona, nego samo preko banke, to mi je cudno
 
Garant je prevara. Ja sam skoro imao sličnu ponudu za neki drugi proizvod koji sam prodavao preko oglasa i nisam pristao. Lik se više nije javio, što znači da pare nisu ni bile uplaćene, inače bi tražio neki povraćaj ili nešto slično.
 
Sad mi se zali kako su pare vec uplacene, a nisu na mom racunu tako da ne znam ni ja
 
Pa kad budu na tvom računu pošalji mu gde god hoće. Do tad nek čeka.
 
Kazi mu kad budu na tvom računu, da ces mu lično donijet u Nigeriju, nije problem :D

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Bilo je cini mi se na forumu neke price preko te neke škotske banke i slanja za Nigeriju, pa je poslat fotoaparat ako se ne varam a pare nikad nisu legle i naravno da je aparat stigo gde je i poslat...tako da...izbegavaj. Nek se zali kome god hoce.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Klasična prevara! Ne šalji ni pod razno...

Послато са SM-A530F
 
I meni je cudno jer gde bas Kanadjanin koji ima decu u Nigeriji gleda halo oglase
 
I dobismo 2 dana umesto dan i po baterije?
Simpatičan koncept, ali nije nov, a ni obećavajući, meni barem...

MN3
 
Stigao mi je Ticwatch E sa Alija. Imao sam sreće, pa mi nisu naplatili carinu. Izašao je 160$ i stigao za 13 dana. Prvi utisak je da sam prezadovoljan! Upravo odradio update na Oreo. Videću nakon par dana kako će se pokazati, pa javljam utiske.
 
Stigao mi je Ticwatch E sa Alija. Imao sam sreće, pa mi nisu naplatili carinu. Izašao je 160$ i stigao za 13 dana. Prvi utisak je da sam prezadovoljan! Upravo odradio update na Oreo. Videću nakon par dana kako će se pokazati, pa javljam utiske.
Jeeno pitanje,kako si uradio update na oreo???????
 
Znači izgleda da Ticwatch-evi prolaze bez problema. Moj je isto prošao u februaru ispod radara.
 
Ja sam poručio dva xiaomi mi band 2 sata, trenutno mi u aplikaciji pise da su na našoj carini. Da vidim bas dal ce mi naplatit sta :). Vrednost 44 dolara ukupna.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam poručio dva xiaomi mi band 2 sata, trenutno mi u aplikaciji pise da su na našoj carini. Da vidim bas dal ce mi naplatit sta :). Vrednost 44 dolara ukupna.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Sve zavisi kako su raspolozeni na carini,vrednost kod nas nema veze,desavalo mi se da na stvar od 7e platim carinu 1000din isto kao sto se desilo da na stvar od 140e ne platim nista cak ni carinaki pregled
 
Jeeno pitanje,kako si uradio update na oreo???????
Sam je u pozadini odradio download na Oreo dok sam ga čačkao, tj povezivao sa telefonom. Kasnije mi je samo prijavio da treba restart.
Znači izgleda da Ticwatch-evi prolaze bez problema. Moj je isto prošao u februaru ispod radara.
Mislim da je stvar sreće, a i paket je baš lagan, sve sa kutijom. Prodavac napisao na pošiljci da je "Adapter" u vrednosti od 16$ [emoji3] Kada su teži paketi u pitanju, gotovo sigurno otvaraju na carini.
 
Pitanje za kolege koji koriste Amazfit Pace - na kojoj verziji Rom-a je vaš sat i mogu li se ubaciti custom watch faces? Moj je A1612, ROM 1.3.0n

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vidim danas da i na gearfit 2 pro ima opcija da se javiš na poziv što mi je extra. Moram pisati feedback da omoguće nekako odma i loudspeaker da može da se upali sa istog, mnogo je dobra fora

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ova opcija je korisna - za razliku od brdo ostalih...

S9+
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno