Šta je novo?

GTA V

Na Screenfun-u se opskrbljujes dnevnim informacijama?
 
ako nemas sta pametno kazati, cemu onda komentar?
 
kazat cu ti jedno, temu imades vec... informacije lazne cak i tamo gledahhhh...
 
Znaci bice 20e,kad izadje?
E konacno da i mi to propustimo kroz nase masine
dosta su likovali ovi sto trce po kuci sa svojim dzojsticima. :d
 
Rockstar jos nista nije objavio...
 
Nadam se da su za PC popravili fiziku za auta,ako je kao na konzolama
sto se mene tice ne mora da izlazi.
 
Ma kad je dzabe ko hebe fiziku i ostala gov*a. :D

Al pitanje je dal ce uopste i izaci za PC ...
 
Nece, izlazi za Android i Symbian...
 
Ja se nadam da, ako izbace za PC, ništa neće menjati jer mi je odgovaralo onako kako i jeste. Neće mi biti problem da opikam još jednom. Ko će sad čekati još 5 godina na novi GTA?
 
Manhunt je bio savrsen port, gladak ko suza...
max payne 2, gta 3, 4...
 
Mmmm...Manhunt :smoke:
 
jeste GTA 4 bio zahtevan, ali mozda sa razlogom?
inace pre svega mislim na to da nisam primetio bagove u igri, niti slicne stvari koje indukuju na trashy uradjen port...
mislim da je ok uradjen...
 
Sto bi rekao profesor iz lajanja na zvezde: "Slabo mislis, a jos slabije znas"
Kako moze dobro da bude optimizovana kada je 90% kompova te 2008me radilo na C2D i grafici od 256MB DDR3, eventualno neki smeker sa 512GB, a ja sam je kasnije (~2010) na 1GB DDR5 igrao, ali opet bez ultra podesavanja, cisto solidno da sljaka.
Koliko mi je puta senka smetala, teksture i ostale gluposti. Jedina dobra stvar je fizika, ali ne opravdava toliku zahtevnost.
Nadam se da ovaj nastavak nece biti toliko neopravdano zahtevan...
 
ja se secam da sam je normalno igrao na svom kompu, pri nekim pristojnim podesavanjima.
 
Zavisi kada si igrao, te 2008me ili recimo 2010, 2011 ili kasnije kada su kartice od 1GB GDDR bile pristupacne.
Moja konfa je bila C2D @1.86GHz i Nvidia 8600GT sa 512GB DDR3 kupljena krajem 2007me i jako tesko je terala GTA IV koji je samo godinu kasnije izasao. FPS je bio nesto manje od 20, rezoluciju smanjujes da dobijes nesto bolja podesavanja isl. A o seckanjima s' vremena na vreme da i ne pricam.
Pre nego sto sam zamenio grafiku na masini, na GT240 je lepo radilo, ali ne na ultra, tj nije moglo sve do kraja da se odvrne, iako su komponente dosta mladje od same igre. A igra ne pruza srazmerno ne znam koliko bolji uzitak od GTA SA (osim fizike), cak je i prica depresivna, a o customize player-a da ne pricam. GTA SA (iz 2005te) sam bez problema igrao na prastaroj ATI 95xx iz 2002ge. Tako da bih rekao da je neoptimizovana...
 
@damirbaj jesi li ti iz buducnosti? Igrao si mozda na gtx 980? za GTA IV se zna da jr dju*re od porta, ja sam 2011 prvi put je igrao na mojoj masini samo sto sam tad imao gtx570 i u nekim situacijama je padala ispod 30 fps a evo i danas na gtx680sli mi ne fercera bas glatko na 60fps nonstop, da budem iskren kriz3 duplo bolje radi od ovog porta, a GTA izasao prije 5-6 godina. Nemojte se ljudi provaljivati kako ste igrali 2008 glatko na dobrim podesavanjima, nema smisla?! Po meni je ovo najgori port za kojeg ja znam, ko god kaze da je optimizovana nema pojma sta prica.
 
Kakva crna optimizacija. Cak je bila i neka fora sa komandom u .txt fajlu da uzima DDR iz kompa umesto sa grafe, ali je to bio DDR2 @800MHz. Ne bi li dobio malo vise podesavanja. I secam se da sam gledao da igram igru kada je noc u GTA zbog senki i ostalih gluposti koje su mi smetale. Valjda ce moci novi GTA da se solidno igra na r9-270x sa i5 CPU-om
 
Nazad
Vrh Dno