Šta je novo?

GTA V

Koja je moc ova igrica i posle 11 godina ponovo sam instalirao i krenuo SP od pocetka i pravo je uzivanje kako su oni to sve skockali u "ono vreme" sa grafikom, misijama i ostalim stvarima kojima se i dan danas divim. Rockstar je stvarno uradio fantastican posao oko 5-ice, posle toga RDR full dominacija a tek VI ce biti potpuna ludnica, a verovatno i u konkurenciji za najbolju.
 
Po meni je cak i cetvorka svemirski brod za sve slicnog tipa sto je trenutno aktuelno. Mada i nema puno vrdanja u tom zanru.
Da je srece da u svakom zanru imamo jedan Rockstar, ili da se Rockstar prosiri, pa da svuda bude ovako visok standard.
Ma svaki GTA je vrhunska prica i nezaboravno iskusto koje svako pamti, oni znaju sta rade i sve sto urade je najbolje u to vreme. 6-ica ce biti ludilo na PC-u
 
Ako smem da pitam preporuka za neki car pak ako moze igra je original kupljena.
 
Najbolji i najveci GTA V car pack pravi lick sa nickom na YT Gameplay Review... Najveci CarPack kola izgledaju brutalno sve top... Jedino sto je zadnjih par meseci lik izvalio da moze da zaradjuje na tome pa je poceo da naplacuje isti. Nije mnogo, ali opet ja mu ne dam Iz principa
 
Da nije on kreator ni jednog jedinog mod-a koji je okacio, vec je on samo skidao sa sajtova poput GTA mods, napravio fajl od par stotina GB i na tome poceo da zaradjuje... Na tudjem radu. Tog principa
 
I stand corrected, mislio sam da je on zapravo sve to obavio i napravio.
 
Maaaa jok breee... On je samo skidao besomucno ko mannijak i pravio folder. Sve te automobile iz njegovog Car pack-a ti mozes da skidas sa sajtova poput GTA mods, GTA inside itd itd... Njeogovo je samo sto je sve to objedinio u jedan folder i sve to lepo nalickao (dodao jos modove za grafiku da to sve izgleda jos bolje nego sto jeste), i odradio dobar marketing i poceo da naplacuje.

Da je sve on to sam napravio, tu cenu koju trazi bi mu svako dao, pa cak i vise od toga, ovako veruj mi ne dam mu 5 centi
 
da li ima neki funkcionalni gta zombie mod da radi..skidao sam jednom onaj simple zombies i tada je radilo
nakon reinstalacije igrice vise nikako ne funkcionise...da li zbog promene verzije igre ako je bio neki update ali vise ne radi
ako je neko probao tu verziju ili neku drugu da valja?
 
Pozdrav svima, igrao sam nekada davno jos kad je ova igra izasla kampanju koju nikad nisam zavrsio. I pre nekoliko dana instaliram opet ovu igricu i krenem da je igram, i dodjem do toga da nemam vise glavne misije? Inace igru nisam presao ni pola ? Da li zna neko mozda u cemu je problem? I kako nastaviti igru? gta status.jpg
 

Prilozi

  • gta mape.jpg
    gta mape.jpg
    527.5 KB · Pregleda: 49
Desavalo mi se par puta
Probaj ubijati ljude pa kada ocistis zvezdice trebalo bi da se pojavi
Takodje probaj pozovi neku od misija telefonom
Izguglaj svakako.ima vise resenja
 
Pozdrav svima, igrao sam nekada davno jos kad je ova igra izasla kampanju koju nikad nisam zavrsio. I pre nekoliko dana instaliram opet ovu igricu i krenem da je igram, i dodjem do toga da nemam vise glavne misije? Inace igru nisam presao ni pola ? Da li zna neko mozda u cemu je problem? I kako nastaviti igru? Pogledajte prilog 432766
Verovatno ti ne valja sama verzija igre probaj neku drugu instalirati. Ako pratis sve misije redno od pocetka, nema terorije da zabodes a da pri tom nema ni jedna side misija ako ne glavna garantujem ti!
 
Pozdrav svima, igrao sam nekada davno jos kad je ova igra izasla kampanju koju nikad nisam zavrsio. I pre nekoliko dana instaliram opet ovu igricu i krenem da je igram, i dodjem do toga da nemam vise glavne misije? Inace igru nisam presao ni pola ? Da li zna neko mozda u cemu je problem? I kako nastaviti igru? Pogledajte prilog 432766
Promeni lika, sa majkla na frenklina.
 
  • Like
Reagovanja: nuk
Jedno pitanje, da li neko ima problem kad stavi najnoviju verziju drajvera, da mu padne fps u igri. Evo npr. koristim i dalje Nvidia 537.42 drajver i imam 60 fps. Bilo koji sledeci, ili najnoviji kad stavim, krene igra normalno u 60 fps, i onda kad pritisnem ESC i kliknem na mapu da je otovri u celosti, vratim se nazad u igru fps padne na 55 i tako ga drzi non stop. A sa ovom verzijom drajvera koju koristim 537.42 nema tih problema. Drajvere sam brisao skroz i stavljao nove al isti problem, cak i posle stavljanja sistema ponovo. Ryzen 7-5700X, 32 Gb i RTX 3060 12Gb, Win 11 azuriran skroz plus licenca original i monitor 24" Samsung 60 Hz
 
9 godina je proslo kako je izasao PC port. Nema tu vise optimizacije za nju tako da je moguce da novi driveri nisu najbolji za performanse. Opšte slucaj za stare igre.
 
Nazad
Vrh Dno