Šta je novo?

GTA V

GTA V: Premium Edition preko Rockstar Launcher-a 9.89€, dok je verzija na Steam-u duplo skuplja 19.98€.

Da li postoji mogućnost da kupim preko Rockstar Launcher-a pa da u Steam-u dodam igru u biblioteku pa da mogu da ga igram sa prijateljima preko Steam-a?
 
I mene ovo interesuje. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mislim da na steamu postoji opcija add non steam game to steam labrary. Mozda je to to.
 
Postoji, ali da li ce mi onda racunati kao non-steam ili ce ga prepoznati kao steam kako bi mogao da dobijam dostignuca na profil (Steam Achivements)?
 
Kupljen GTA V Premium Edition preko Rockstar Launcher-a, obrisao pirata sto sam imao, sada cekam da se instalira pa cu videti kako se ponasa kada ga dodam u Steam.
 
Kako stoje stvari sa reshade i online verzijom? Igrao sam gta 5 malo narodnu, malo preko steama na poznanikovom acc. ALi nisma nikada online jer sam imao reshade pa reko da ga ne banuju.

Uzeo sam sad na popustu svoju verziju ali ne znam da li koristiti reshade ili ne. Vecinom su podjeljena misljenja: "ANY Mod of any kind can lead to a ban. Reshade could certainly cause a ban. It is a Mod".

Odnosno, da li ima neka alternativa ili bilo st sto je u folderu, oni lupaju ban?
 
Poslednja izmena:
Postoji, ali da li ce mi onda racunati kao non-steam ili ce ga prepoznati kao steam kako bi mogao da dobijam dostignuca na profil (Steam Achivements)?

Achivements neces imati, a prijatelji na Steamu takodje imaju “nalog” na socialclubu po kom ih dodajes. Tj fakticki ako ides kroz steam ti imas i steam i socialclub nalog.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Nakon reinstaliranja windowsa, gta neće da se pokrene. (danas to odradjeno, nije prvi put da reinstaliram i nakon toga igram gta, ali je prvi put da neće da se pokrene gta) Da li se neko susretao sa ovim? Nikakve greške nije izbacivao ništa... Čak sam ga i reinstalirao i opet ništa... Ovo je sve sto prikaze i na ništa ne reaguje osim na ok :D Retry i safe mod ne reaguju u smislu, kao oće/neće pokrene igru i opet ovo izbaci i tako u krug :)

https://ibb.co/M83vcXR

Pokušavao sam i pokretanje preko administratorskih dozvola, flush dns, bla bla truć, standardne stvari. To nije urodilo plodom.

Vidim da se "pokrene" u task menager-u, ali se ubrzo iskljuci. U prevodu, ne dozvoljava mi ni story mod (offline) da uključim
 
Poslednja izmena:
Reg fajl je morao sa se ubaci bez toga igra nece da se pokrene
 
Paaaa neće... ne znam gde gresim...

Je l treba da editujem sve one verzije itd, ili samo instal folder...

Ovo bre nisam morao da radim prosli put :S

Doduse pokusao sam i sa editovanim svim stvarima i samo sa instal folderom... I NEĆE -.- :(
 
Ma jok :S Sad se vec nerviram -.-

i restart kompa i opet nista :S Opet ista slika opet isto sve... Nista mi nije jasno


je l treba da se verifikuje nakon toga? To sam pokusavao pre nego regedit :D
 
Poslednja izmena:
ja sam imao malo problema da se povezem veceras na GTA Online pa mi je istu gresku izbacio kada sam na silu ugasio igru.

dodajte me kao prijatelja, nick zezam_krizu
 
Ne znam kako se ovo desilo i zašto mi je to napravilo problem ali evo kako sam rešio i sada šljaka sve kako treba:

"File on Demand is enabled – In some cases, the issue only seems to occur while the OneDrive’s feature File On-demand is enabled from the Settings menu. Several affected users have managed to resolve the issue by accessing the Settings options and disabling File on Demand."


Šta je to meni uradilo zapravo: Vidim "Rockstar Games" u "Documents" ali mi ne dopušta ništa, bukvalno...što znači da nije dopuštalo ni "pokretaču" da pristupi tim podacima... Kada sam isključio "File on Demand" proradilo je.
 
To bi valjalo, nisam probao :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nema opcija za limkovanjem, pre par meseci sam baš i j to tražio, ako nađete način..javite
 
Pozdrav, do skoro sam igrao gta online na ps4, a od prosle sesmice na pc. Cini mi se da su svi lobby-i modovani, da su svi zivi moderi, th vecina igraca. To samo pljuste pare, a ostali samo kukaju za parama. Postoji li neki nacin da se ovo zaobidje? Niko zivi nece da igra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ni ja nemam lovu hahaha sve dam spakio na klub i vojna postrojenja :-D
 
Ja sam kupio 700 mil za 1400 din [emoji23][emoji23][emoji23]
Pa bih sada da igram malo, pokupovao sve zivo, jedva sam 150 mil uspeo da potrosim [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na instagramu. Posalji pp, pa cu ti dati link. Ne znam da li smem ovde da okacim, da ne ispadne kao reklama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pretpostavljam da je modovano... Ne bih ja to ipak. :d

Nego jel mogu da uzmem samo Premium Online edition? Trebaju mi properties.

Uglavnom, imam high-end stan, kupio sam Batija, Asboa (jer Fiat mora da se ispostuje :d ) i Elegy sam uzeo free, sto se mene tice, to mi je dosta od kola. Imam nekih 4 miliona sad u kesu sto sam skupio i ne znam sta da radim dalje sa njima, dal da kupim Arcade, Maze Bank, Nightclub (terrorbyte) ili sta da radim? Sta mi je najpametnije sad da uzmem?
 
Da je modovadno, bili bi svi banovani, ali ivako je provereno i sve radi bez problema. Imas i premium edition, mislim da je 1300 din, nisam siguran.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam u kazinu dosta para napravio ... i kola skoro sva sam osvojio
Nisam imao mesto za motor na zalost ne znam mogu li ga nekako vratiti?
 
Koji reduks mod od novijih radi provereno na narodnoj?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nisam igrao nekih 15ak dana, pokusao sad i nece ni da startuje igru. Pokrene Launcher ali je u Offline Mode-u. Sta se desava?
 
Da li ti je igra na steamu?
I ako jeste da li si mozda pokrenuo igru preko ikonice dok ti je steam ugasen?
 
Nazad
Vrh Dno