Šta je novo?

GTA V

Jel probao neko cayo perico?

Na CDkeys trenutno ispod 8e:

GRAND THEFT AUTO V 5 (GTA 5): PREMIUM ONLINE EDITION PC

Je l to nemaš GTA kupljen pa planiraš zbog ovog heista da kupiš ili ?

DLC je free inače :)
 
Dali i drugi imaju problema sa random loading screen bagovima u GTA? Nekad mi zabode u loading screenu kad hocu u story mode , nekad zabode kad hocu online, ocitava kao loading i sve deluje ok ali jednostavno posle 10-15 min nista se nedesava... nekad udje bez problema ali pri izlasku iz igre zabode :trust: . Desi se cak ponekad kad tako zabode igra da utripuje i win 10 i nemogu ni alt-tab ni task manager ni nista , stoji GTA slika na ekranu i jedini nacin je da restartujem komp... :mad:
U epic games launcheru odradim repair , i to izgleda resi problem ali posle nekog vremena opet tripovi sa igrom..
 
Često priliko ulaska u kazino ...
 
ja ne mogu ni da uđem u gta, ne radi mi social club, kada probam direktno u sajt da uđem samo vrti i ništa... Probao sam preko VPN-a i radi, tako da mi je problem do provajdera 99%
 
Ima li neko neke veze u Rockstaru da nam kaze oce li biti neki nastavak :D
 
Valjda pred kraj ove godine izlazi unapredjena verzija "E&E" GTA5 za nove konzole. Verovatno ce koji mesec kasnije ista ta verzija da izadje i za PC. Tako da po mojoj proceni NAJAVU za novi gta necemo videti jos nekih godinu ipo dana :(

Nesto sam nacuo da ce ta unapredjena verzija biti uradjena u RDR2 endzinu, i da ce izgledati ko RDR2. Ako bude tako to moze da bude zanimljivo ali to onda znaci da pravi sledeci GTA, GTA6, necemo videti jos bar 4-5 godina.
 
Poslednja izmena:
naravno da oce ali kad pitanje je, bilo bi lepo ove godine negde novembar
 
Ta unapredjena verzija za nove konzole je u sustini PC verzija....nidje veze da izlazi enhanced edition za pc
 
Pa to se vec jedared dogodilo. Prvo je igra izisla na ps3 i xbox 360 pa je onda 2 godine kasnije izasla unapredjena odnosno trenutacna verzija za ps4 xbox one i PC. Tako da je trenutna verzija ista za PC i za konzole.
 
verzija za pc gta v nije izasla u isto vreme kao i za ps i xbox

mada sada moze da se nasvira da izgleda opako, ponovo sam krenuo story, vanvremenski klasik
 
Pa to se vec jedared dogodilo. Prvo je igra izisla na ps3 i xbox 360 pa je onda 2 godine kasnije izasla unapredjena odnosno trenutacna verzija za ps4 xbox one i PC. Tako da je trenutna verzija ista za PC i za konzole.

Pod "unapredjenom verzijom" verovatno misle na ekvivalent ultra podesavanja sa PC-ja.
 
Sin igra GTA online sa i5 4590 jer bi bilo osetno bolje da mu ubacim i7 .
 
Pozdrav ljubitelji GTA V, ima li neko od vas da koristi REAL LIFE mod? Kakva su generalno iskustva i vredi li probati ?
 
Ja probao ok je, ali nista spektakularno.
 
 
Da li još neko ima problem sa ulaženjem u gta 5 online? Prvo mi je na 12 kompova (igraonica) izbacivalo da rockstart social klub je u off line modu i blabla i tako jedno 10, 14 dana, sada "kao" radi, ali kada pokrenem on line izbacuje rockstar game services are unavailable right now.

Poprilično jebeno frustrirajuće sa obzirom da ga klinci dosta igraju. Pretpostavljam da nije do pojedinačnog kompa tj sigurno nije, ne radi ni na jednoj mašini, a imam gta 5 original na svakoj.
 
Da li još neko ima problem sa ulaženjem u gta 5 online? Prvo mi je na 12 kompova (igraonica) izbacivalo da rockstart social klub je u off line modu i blabla i tako jedno 10, 14 dana, sada "kao" radi, ali kada pokrenem on line izbacuje rockstar game services are unavailable right now.

Poprilično jebeno frustrirajuće sa obzirom da ga klinci dosta igraju. Pretpostavljam da nije do pojedinačnog kompa tj sigurno nije, ne radi ni na jednoj mašini, a imam gta 5 original na svakoj.
Kod mene nije radio jedan dan nikako, a nakon toga sve je ok
 
Cekam GTA VII tamo negde dveiljade cetreste ako ga ww3 ne odlozi da sa nebinarnim sinom igramo kao prave lezbejke.
 
Poydrav svima,
treba mi pomoc, kupio sam klincu komp zbog GTA5 ...dobar je komp
kupio sam preko kupujem prodajem Code ya GTA 5 preko Rokstar Games, instalirao igru i kad kliknem na play vrti kružić pored miša i onda izbaci quiting i ništa ,ponovo mi se pojavi da kliknem na play.
Stavio sam nov direktX, nove drajvere sam skinuo za Nvidia Geforce 1650 i opet neće...

Ako može neko da mi pomogne, klinac hoće posle da instalira Role play da igra
 
Kako sprziti detetu mozak....pusti ga na RP servere :alien:
 
Nazad
Vrh Dno