Šta je novo?

GTA V

Nisu ispadale njegove pare nego je moder/haker dropovao lovu na njih.
 
Koja je ono fora da se online igra offline (nesto se ugasi preko taskm) i da li ima nacina da se neke misije igraju sa botovima (kada treba grupa od 4 osobe)?
 
Tako ljudi prave Solo lobije, i dalje si online ali nemas nikoga u lobiju i mozes da zoves prijatelje kod tebe i da budete sami. Ne moze da se igra sa botovima.
 
Ok, hvala.
 
windugme+R - kucas resmon.exe pa enter.

Nađeš gta5, suspenduješ proces na 10sekundi, onda odeš na resume proces i on ti kreira solo sesiju. Idalje si online, ali te niko ne cima/smara dosađuje itd... Posle određenog vremena ume da se napuni i ta sesija, ali ti samo ponoviš postupak, može bezbroj puta.
 
To je to znaci, thx. Mislio sam sto misija tice, da li su tada moguce misije sa botovima kao u kampanji posto nekada kada treba 4 covjheka u timu, ljudi se zayebavaju. Ili me bezbroj puta kickalo, napuni se 4 covjeka, ja startam misiju i kicka me kaze "nema dovoljno ljudi". Neki bug sigurno. Ovu misiju recimo nema sanse da zavrsim jer stalno neko gine:

image.png


Inace uletim par minuta, nista posebno da sad cimam drugare da igraju sa mnom samo sam mislio tako, kada se desi neka misija gdje je ne mogu zavrsiti, da probam sa botovima.
 
Ja nisam čuo da to može :) Za mnoge misije gde MORA 4 osobe to generalno pravi problem, najbolje je imati svoju ekipu i sa njima to prelaziti. Tako znaš da ćeš sigurno preć tu misiju xD

Inače, ovo što ti pokušavaš, može od 1 do 4 igrača, nisu obavezna da budu u igri sva 4. Na 2 igrača mora da može da pokrene.
 
Ja uso juce da probam formule malo. I bas je dobro zezanje. Neverovatno kako sve odrade da ima smisla, da bude prosto i zabavno. Mora da skupim lovu da kupim formulu, za sada igram sa default formulom a ostali sa svojim nabudzenim modelima pa me kidaju.
 
Nebedab Mogu li ja "normalno" igrati online ako budem izbjegavao misije sa 4 covjeka? Ne mislim doslovno izbjegavato, vec ako ne prodje nakon 5-6 puta, da odustanem. Ili moram pratiti neki red? Ovu gore misiju sam mislim 15 puta probao.
 
Ja nemam ni formulu hahhaha

Pa nemam ni ja, nego kad udjes na tu sljaku imas da odaberes jednu od 2 default ponudjene. Host ima opciju da dozvoli ili zabrani koriscenje sopstvenih formula, ali svi normalno odobre to.
Kakva kompletna igra neverovatno. Uvek se ponovo odusevim po ulasku u igru posle vece pauze. Ne mogu ni da zamislim kako ce sledeci gta da bude uradjen.
 
Ja sam ti sirotinja nemam blage kako da napravim pare misije cekmam niko ziv nece da radi its....
 
Pare je trenutno najlakše praviti verovatno pljačkanjem kazina, uz MC biznise, bunker i export/import. Ove misije daju baš neke mizerne sume.
 
Ja pogledao klip kako napraviti lovu, delovalo mi kao grindanje i odustao od te ideje. Zezam se ovako malo sa pvp modovima i dosta...
Je l zna neko neki zanimljiv pvp mod? Neka pucnjava ili neke trke zanimljive?
Igrao sam davno neki mod, gde dvojca moraju sa bajsevima da stignu do odredjene tacka, a dvojca sa sleperima pokusavaju da ih skrse bilo je bas zezanje.
 
Kupio sam pre dva dana gta i voljan sam da igram online i sve, ali mi malo sve nekako nepovezano pa se ni ne snalazim. Ako je neko voljan da igra i da mi objasni neka mi pusti poruku. Pozdrav
 
Nebedab Mogu li ja "normalno" igrati online ako budem izbjegavao misije sa 4 covjeka? Ne mislim doslovno izbjegavato, vec ako ne prodje nakon 5-6 puta, da odustanem. Ili moram pratiti neki red? Ovu gore misiju sam mislim 15 puta probao.

Možeš naravno :D Ih šta sam ih isprekidao... Samo je pokreneš posle ponovo, pređeš i to je to.... Ima par tih iz apartmana koje nit smo igrali nit božedaj, cepao sam druge stvari :))


Kako da pljkackam kazino? :-D

Moraš da kupiš "Arcade", pa onda imaš 3 "table". 2 su za pripremanje misije, pa kad sve to završiš, rešiš itd, onda "setuješ" misiju na poslednjoj tabli i krećeš sa misijom. Priperove možeš sam da rešiš, brže je kad imaš pomoć. Imaš (ako se dobro sećam) 3, 4, vrste kako da uletiš u kazino (da l' na spoljna vrata, sa krova, od iza, kanalizacija itd, itd...)


Ja pogledao klip kako napraviti lovu, delovalo mi kao grindanje i odustao od te ideje. Zezam se ovako malo sa pvp modovima i dosta...
Je l zna neko neki zanimljiv pvp mod? Neka pucnjava ili neke trke zanimljive?
Igrao sam davno neki mod, gde dvojca moraju sa bajsevima da stignu do odredjene tacka, a dvojca sa sleperima pokusavaju da ih skrse bilo je bas zezanje.


Ja bih isto voleo da ovo saznam :) I uopšteno za bilo koju trku, MOD, bilo šta, samo da nije trkaj se u 3 kruga ili od tacke a do tacke b. Ubodem tu i tamo nekad neku, ali inače ovako su sve bre one obične, ja bih malo da se zezam.... Ko zna nek priča :D!!!!
 
Poslednja izmena:
Dodajtw me, pa ko hoce veceras, mozemo da igramo, da vam napravimo pare [emoji3526] Kupus1310 je nick


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi i i igrali smo zajedno. Tj. vozikali smo se [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fan made ? Nije rstar. I hoce li biti kao update za nas koji imamo original?
 
Nazad
Vrh Dno