Šta je novo?

GTA V

Da, Pecine vesti iz prve *kasalj_Kurir_kasalj* ruke.. ;)
 
Imao :)
 
Stvarno su se namuzli cash-a, nevjerovatno :O
 
Ma koliko mi se žurilo, više bih voleo da prvo izbace next gen verziju a da PC verzija dođe posle kao nabudžena next gen verzija. Nisam od onih kojima gori pod nogama da pređu GTA u jeku popularnosti. Igraću GTAV godinama, u interesu mi je da bude što bolje i kvalitetnije odrađena za PC.
 
Ne isplati se sigurno kao na konzolama ali svakako da se isplati. Ako bude dobar port, dosta ljudi će uzeti igru preko Steama.
 
^ To su isti oni screenovi iz linka od gore. Iskreno, deluju fake as hell. :)
 
Pa krastavac kad taj lik što je kobajagi igra na PC-u ima instaliran FRAPS onda je treba malo da snimi tog PC gameplay-a, ili bar kamerom ekran monitora kako igra igru.
Ja bih bar tako uradio. A i teško napraviti one ikonice i napisati GTAV.exe.

@Mrljesana
Grafika je baš očajna, teksture pogotovo ako je PC verzija u pitanju. Za konzolu je prihvatljivo, ali za PC nije.
 
Sve je fake.
 
Jeste fake, GTA 4 ENB texture, i custom maps and venhicles ;)
 
Je l' cu moci ja da pokrenem GTA? Ja sam totalno ispao iz sveta kompjutera,tako da nemam pojma.
AMD Athlon II X4 620 2.6ghz
4 GB ram
Ati Radeon 5750 1gb
 
Ja mislim da ces moci na low-medium, ali to su moja nagadjanja jer jos nije izasao system requirments.
 
Covek je pitao hoce li moci da pokrene igru, pokrenuce je sasvim sigurno, e sad, da li ce i koliko biti igrivo na njegovoj masini to je drugo pitanje.
 
Znaci nesto sto sam gledao na internetu za pokretanja,to ne vazi? Tamo su kao izbacili sta treba,a sad vidim da kazete da to jos nije izaslo
 
^ Igra jos nije ni zvanicno najavljena za PC, tako da nemamo pojma kolika ce biti hardverska zahtevnost. Medjutim, ako cemo da sudimo po optimizaciji cetvorke, neces se bas naigrati na toj masini...
 
Zasto na Rockstarovom sajtu ne pise da izlazi za PC... **bu narod bzvz sa tim vestima :D
 
Je l' cu moci ja da pokrenem GTA? Ja sam totalno ispao iz sveta kompjutera,tako da nemam pojma.
AMD Athlon II X4 620 2.6ghz
4 GB ram
Ati Radeon 5750 1gb

Mozemo samo da nagadjamo a pitanje je kada ce se pojaviti za PC.

Ako je taj benq full hd monitor.. recimo da bi ti kao najjeftinije resenje za dobar fps i medium/high trebalo ovo : phenom II 955, 8Gb rama (kapiram da ce GTA zbog velike mape traziti vise od 4Gb rama al mozda lupam) i 6870.

A sa tom masinom koju imas.. mislim da bi u teoriji mogao da pokrenes na low i full hd :) Mozda kombinacija low/medium podesavanja, kada bi mogao da oc-ujes procesor na 3Ghz i jos malo graficku.. dobro je sto ima 1Gb Vrama jer kapiram da ce 512Mb biti premalo za ovaj gta na pc.
 
Poslednja izmena:
Prosli GTA IV je bolje radio sa Intel procesorom, i Nvidia grafickom.

Tako da mislim da ce i ovde biti slucaj. Za medium ce trebati Pentium G3xxx, Medium/High i3 3340, Na High/Ultra i5. Naravno ne znaci da ce biti tako nego samo moja pretpostavka.
 
Prosli GTA je kod mene, na Ati 4770 i otkljucanim PII x4, radio dosta bolje nego kod drugara na 9800gt i E8400, a moja masina je u to vreme bila jeftinija skoro duplo...
Sad me bas zanima kako ce raditi na AMD 8000 CPU-ima u odnosu na dosta skuplje intelove sa 4-6 jezgara...
 
Ma morace raditi dobro, ispekao je zanat sa RAGE engine-om Rockstar. Ovo stvarno izgleda za klasu bolje od GTA 4 i dosta bolje radi
 
Najcesce zavisi i do patcha koji je bio instaliran, sem 1.0.4.0 ostali su svi diskutabilni. A nekad prosto igra nece da radi kako treba sta god da uradis. Meni je tipa radila bolje igra na C2D e6750 i 8800gts 320mb nego ortaku na, C2Q i 4670 1Gb. Samo spustim texture na medium i senke neguram na ultra i igra mi radila na 30+ frejmova u 1280x1074 ili koja vec bese rezolucija starog monitora, a ortak sve na low i 1024x768 i igra idalje neigriva koji god patch da smo probali. Meni zauzece gpu rama duplirano na 600mb i radi njemu upola koliko ima al dzabe, tako da mi nelogicno da je ta 4770 bolje radila od 9800gt. Pogotovu sto mi je bolje radila sa 9800gt nego sa 5770 na staroj konfi. :/ Mada neko se ovde na forumu zalio da mu secka na 7870 dok meni radi na maxu 30-40 frejmova na konfi iz potpisa, tako da je jedino pravilo za gta4 da nema pravil.
 
Poslednja izmena:
Meni zauzece gpu rama duplirano na 600mb i radi njemu upola koliko ima al dzabe, tako da mi nelogicno da je ta 4770 bolje radila od 9800gt. Pogotovu sto mi je bolje radila sa 9800gt nego sa 5770 na staroj konfi. :/ Mada neko se ovde na forumu zalio da mu secka na 7870 dok meni radi na maxu 30-40 frejmova na konfi iz potpisa, tako da je jedino pravilo za gta4 da nema pravil.

Ista rezolucija i podesavanja...mada reza je spustana zbog TV-a. Kod njega je bilo 35-40, a kod mene 40-45 FPS-a.
 
Igrao GTA5 proslog vikenda na PS3, i ono je mucenje, iskreno, na 30fps i to nestabilnih, pogotovu u voznji...

Otprilike ce tako i raditi na gore spomenutoj masini, a to meni licno kvari osecaj igre u potpunosti, toliko da je ne bih ni igrao. Naravno zavisi i od rezolucije, ali opet...
 
Ja se na Ps3 izigrah posteno zadnjih 2-3 dana. Nista ne sjecka niti koci...
 
Prosli GTA je kod mene, na Ati 4770 i otkljucanim PII x4, radio dosta bolje nego kod drugara na 9800gt i E8400, a moja masina je u to vreme bila jeftinija skoro duplo...
Sad me bas zanima kako ce raditi na AMD 8000 CPU-ima u odnosu na dosta skuplje intelove sa 4-6 jezgara...

9800gt je za dlaku jaca od 4770, al zato pII x4 dere ovaj e8400, a uzevsi u obzir da je gtaIV trazio i sto jaci procesor, nije ni cudo sto si imao dosta bolje rezultate ;)
 
Nazad
Vrh Dno