Šta je novo?

GTA V

Kako ovaj mod utice na memoriju na grafickoj ? Ja trenutno sa 2gb ne mogu da odrnem sve na maximum (graficka bi mogla, ali zbog malo rama na njoj, ne mogu sve na max)

Odmah cu ti kazem zaboravi na ovo. A kao drugo koliko ti igra zauzima toliko ces jos morati mesta da napravis dok iskopiras sve fajlove. A ono najbitnije ovo pokrecu ljudi koji imaju 1070 pa na vise i neku zverinu od procesora (ajde ovaj uslov ispunjavas sada videh). Jednostavno nemoj se muciti jer neces nista uraditi a mozes da zeznes fajlove pa da moras sve ponovo da skidas ako predhodno ne naravis jos jednu kopiju za svaki slucaj.
 
Pre nego sto sa ovo procitao, pobrisao sam tek skinut mod. Suvise komplikovano za mene :) Da se uk€njas dok instaliras, jos ste mi i vi pomogli da sa lakocom odustanem :D
 
A da potrazis verziju koja je vec modovana i samo treba da instaliras?
Znam da je za gtaIV bilo takvih verzija za skinut.
 
Takve verzije znaju da imaju i još neke bonuse u vidu majnera i slično ;)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
A da potrazis verziju koja je vec modovana i samo treba da instaliras?
Znam da je za gtaIV bilo takvih verzija za skinut.

Zato sto onda GTA V ne bi bio za skidanje oko 60 gb nego bi bio preko 120 gb, eventualno mozda manje ako je igra zapakovana ali onda racunaj da ce mu trebati bar 250 gb da skine igru i da je raspakuje.
 
Ima na yt detaljno kako instalirati i retard bi se snasao samo da pronadjem,pa cu okaciti.
Meni lepo radi na gtx 970,grafika je bolja obara fps ali vredi ima vise modova u redux-u. Ja koristim redux original radi na oko 50-60 fps.
 
Je l' pika neko aktivno online? :)
Pika , pika nego sta . Mada 99 posto vremena samo i jedino kontakt misije zbog levelovanja i para , posto testirano se tu najvise zaradjuje i najbrze leveluje a vecina misija moze i solo da se odigra ili sa jos jedno , dvoje ljudi
 
Ljudi molim vas da ne dolazite sa nickovima tima asdasf na Diskord, takodje kada dodjete da bi znali da niste spamer ili random botina joinujete se u bilo koji voice channel gde ima ljudi, predstavite se i popricajte ukratko sa nama, ne ujedamo. Samo sinoc je sa Bencha doslo 5 ljudi od kojih 4 se nije ni predstavilo i imaju krajnje bizarne nickove a mi to ne tolerisemo kao prevenciju protiv spamera koji maltretiraju sa privatnim porukama ostale clanove itd...
 
LoL, kakve veze imaju nickname sa igrom? Ako ste ih vec videli red je bio da ih pozdravite da se predstavite jer ste vi domacini na tom kanalu pa tek onda da od njih ocekujete da se predstave, a ne dodju na kanal i ocekuju da im neko nesto kaze a svi vi cutite ili vec vodite neku svoju diskusiju.
 
LoL, kakve veze imaju nickname sa igrom? Ako ste ih vec videli red je bio da ih pozdravite da se predstavite jer ste vi domacini na tom kanalu pa tek onda da od njih ocekujete da se predstave, a ne dodju na kanal i ocekuju da im neko nesto kaze a svi vi cutite ili vec vodite neku svoju diskusiju.

Svako ko dodje ja ga docekam i zamolim da udje i da se predestavi ko je sta je i sta sve igra posto mi igramo visa igaraa ne samo GTA V, nick kao sto je sasdasfdgf, ffsdfsdfd, asdfes je po meni ne prilican i nema smisla i obicno ga koriste spameri zbog prevrencije od raznih phishing sajtova i trolovanja ostalih diskord kanala zato je uvedena ta prevencija. Stoga kada udjete lepo pogledate levo tu je soba Iza Dragstora i uvek ima nekog tu.
 
@Pistaljka Kao sto je Dolazim rekao, upadaju nam ljudi koji su tu da bi pokusali da spamuju, salju privatne poruke na tonu svim clanovima diskorda itd. Zato kada neko udje sa nickom asdasdfasa sta covek da pomisli nego da je upravo random spamer? Iz tog razloga sam rekao da bih neko ko stvarno ima nameru da igra dobio promote na clana koji nema restrikcije na diskordu mora da udje i poprica sa nama, mi ne mozemo njega da nasilo uguramo u voice chat sobu i pricamo sa njim. Drugo normalno je da kad neko novi dodje on se predstavi nama a ne obrnuto. Takodje clanovi bez "role" ne mogu da vide chat, pisu, ili rade bilo sta dok ne dobiju promote iz gore pomenutog razloga sa spamerima. Tako da ko zeli da igra GTA V ili neku drugu igru sa nama, kada dodje nek upadne u neki od voice kanala gde ima ljudi i ukratko poprica sa nama kako bi dobio promote i kako bi mi mogli da vidimo njegove namere itd...
 
Poslednja izmena:
I obavezno kafa,ratluk pa posle neka ide i rakija kakvi ste to domacini :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Do skoro mi je igra radila zaista fluidno. Nabudzio sam koliko god mi 2gb na grafickoj dozvoljavaju u FullHD rezoluciji. Sada mi je stigao neki patch od 1gb i igra radi ko u$rana.
Spadne i ispod 40fps-a.
Konfa iz potpisa.
 
Poslednja izmena:
Podesi opet, ugasi distancu i ostala sranja sto vuku a ne primecujes nista. Probaj da Nvidia Exp. odradi optimizaciju pa posle podesavaj.
 
Do skoro mi je igra radila zaista fluidno. Nabudzio sam koliko god mi 2gb na grafickoj dozvoljavaju u FullHD rezoluciji. Sada mi je stigao neki patch od 1gb i igra radi ko u$rana.
Spadne i ispod 40fps-a.
Konfa iz potpisa.

Imas dobru masinu ali komp te bukvalno moli i place da mu kupis neku jacu karticu.
 
Ma prosle godine sam zamenio gtx660+100€ za gtx960, e sad mi se ne daje opet 100 ojra za sledeci neki update. Ne igram bas nesto igre, samo wot po neki put i dete kanter :), tako da mi se update ne isplati.
Doduse, za After effects i Cinema 4d moze da posluzi jaca kartica, pa kao imam neko opravdanje. Jedini uslov je nVidia kartica. Ati otpada zbog programa koji iskoriscavaju CUDA cores na NV karticama.
 
Onda zazmuris kada budes davao pare i spojis lepo sa korisnim. Pomaze u radu a uzivas kada se igras.
 
Ekstra je ova moja :). Sad sam video da mi je nv expirience "optimizovao" gta. Skinuo sam optimizaciju i sad radi normalno 80-100fps.
 
e ovako imm problem instalurao sam igricu sd samuzeo gtx 1070 i prosecan broj frejmova mi je od 13 do 15 pomagajte ocekujem da sa ovom grafickom imam bar 60 fps standard instalirao drajvere
 
Poslednja izmena:
Taj procesor žestoko guši tu grafičku. To ti je kao da staviš motor od kosilice u F1 bolid. Da li si stvarno stavio grafičku kartu od 400+e na procesor od 50e?

GTA5_proz.jpg
 
krastavac stari komp sam morao da prodam imao sam i5 3750 k a sad sa imao moguvnost da uzmem ovu grafu
 
Tek tu si se zeznuo, jer je taj i5 daleko bolji od FX procesora. Pogotovo u igrama.
 
a jeste brate sad moram sacekati nekih mesec mesec i po da uzme novi procesor i maticnu da uzmem i5 7600k valjda bi snjim trebalo da imam preko 60 frejmova
 
Nazad
Vrh Dno