Šta je novo?

GTA V

Primetio sam da je nekima fetiš da te ubijaju i to konstantno... Hoće li neko da bude ljubazan i da mi objasni šta je tu tolko trip, da juriš druge igrače i ubijaš ih (da napomenem, ne igram ništa, vozim se npr da kupim džopke i lik se navrzne, nije suplaj nije bizMisbatl..) Ja sam u fazonu: Ako hoćeš da se rokaš kvalitetno, ošini 2-3 partije BF4, šta si me napeo na GTA j8t..

Čekaj, čudi te što te u GTA Online ubijaju ljudi? Pa to je cela poenta igre *mjau**mjau**mjau*, ako ti toliko smeta iskoristi onaj solo session glitch preko task managera.

@Goyakla

https://lmgtfy.com/?q=gta+5+premium+online+edition

U prevodu dobiješ milion in-game dolara i razne biznise, oružija i vozila. Definitivno vredi jedan evro više.
 
Znači i sa jednom i sa drugom verzijom mogu da igram i offline i online samo što se sa premium dobiju ovi dodaci?
 
Night club se kupuje tek nakon što si kupio ostale biznise u okviru Motorcycle club (Cocain, Meth, Weed, Counterfeit money, Fake documents). On sam po sebi ne može da ti zaradi koliko košta (max 10K dnevno), dok sa ostalim biznisima to počinje da ima smisla.

Što se tiče VIP gluposti, kako ih zoveš, da bi upravljao noćnim klubom moraš da se registruješ u sesiji kao CEO, VIP ili Motorcycle club (MC) president. Sve to radiš iz interaction menija:
- da bi se registrovao kao CEO ideš na opciju SecuroServ i odabereš Register as a CEO (ako se ne varam, moraš imati kupljen Office za to)
- Druga opcija je da se registruješ kao MC president, u opcijama pod Motorcycle club, imaš opciju Start a Motorcycle Club (pod uslovom da imaš kupljen MC klub kao nekretninu)

Ako te zanima da igraš sa ekipom, nas par je aktivno skoro svako veče u poslednje vreme, igramo najviše Doomsday Heists ali radimo i prodaju robe iz biznisa dok se ne sakupi dovoljno nas za heists (što se ređe dešava u vreme odmora). Taman da se upoznaš sa mehanikom igre, imaš i koga da pitaš ako ti nešto nije jasno.

Ako nemate ništa protiv, u večernjim satima i ja igram uglavnom, pa nekad možemo da pomognemo jedni drugima :) Isti mi je nick u igri kao i na forumu. Ovo je prvi put da cujem da igraju stalno heistove, a ja tesko nadjem nekog za to, pa ne bih da propustim jer mi je to mnogo dobra zajebancija :D

Čekaj, čudi te što te u GTA Online ubijaju ljudi? Pa to je cela poenta igre , ako ti toliko smeta iskoristi onaj solo session glitch preko task managera.

Ne čudi me kad ima razloga za tako nečim. Ali da, čudi me što to rade i bez ikakvog povoda i razloga. Ima i onih koji te prate i pomažu ti, nit si pitao nit tražio... Ima i jednih i drugih :D Mada to nije toliko nešto spešl bitno, navikne se čovek *mjau**mjau**mjau*... Pažnju mi je privukao ovaj deo "solo session glitch preko task managera."

Objašnjenje ako nije problem?

Mislim, znam za opciju solo sesion u gta, na "esc" pa izabereš, ali ti onda ne dozvoljava da radiš misije, prodaje itd... :) Je l ovo nešto drugačije ili???


Što se tiče ljudi koji pitaju za uputstvo, ja to mogu da Vam postavim ovde ako mi dozvole moderatori foruma.Nnije moje uputstvo, iskopirao i sačuvao sa drugog foruma, gde je lik odvojio podosta vremena da mi to ispiše, pa ne bi bilo korektno sa moje strane da ne napišem odakle mi to. U tom trenutku (početak igranja) mi je dosta pomoglo i smatram da bih tako iskazao poštovanje za nečiji trud.
 
Poslednja izmena:
Što se tiče ljudi koji pitaju za uputstvo, ja to mogu da Vam postavim ovde ako mi dozvole moderatori foruma.Nnije moje uputstvo, iskopirao i sačuvao sa drugog foruma, gde je lik odvojio podosta vremena da mi to ispiše, pa ne bi bilo korektno sa moje strane da ne napišem odakle mi to. U tom trenutku (početak igranja) mi je dosta pomoglo i smatram da bih tako iskazao poštovanje za nečiji trud.

Okači ako misliš da originalnom autoru neće smetati :)

Dodaću vas večeras, pa možemo da probamo i zajedno.

Inače, Solo Public Lobby glitch je fora da nateraš igru da budeš sam u Public sesiji, da bi mogao da radiš sve poslove bez drugih igrača u sesiji. Isto tako, ako igraš Solo u Public sesiji, NPC-evi ti dolaze u talasima kada prodaješ robu i umeju da budu nerealno precizni.
Inače je vrlo jednostavno ovo da se postigne - dok je igra pokrenuta i nalaziš se u Online sesiji, otvoriš Resource Monitor (bilo direktno, bilo iz Task Manager-a), nađeš GTAV.exe u listi procesa, desni klik na njega i Suspend Process. Posle nekih 10 sekundi uradiš Resume Process i vratiš se u igru. Izgledaće kao da su svi drugi igrači napustili sesiju tj. kao da si ostao sam u sesiji. Mana je što kad jednom krenu da ti dolaze prijatelji u takvu sesiju, pojavljuju se i drugi igrači ali bolje imati sesiju za 4-5 potencijalnih problema/igrača nego sa 25 potencijalnih problema/igrača.

Razlika između Solo Public Lobby i Invite Only je to što u Invite Only ne možeš prodavati robu.
 
Poslednja izmena:
Znači i sa jednom i sa drugom verzijom mogu da igram i offline i online samo što se sa premium dobiju ovi dodaci?

Baš tako.

@Nebedab

Objasnio ti Falcon za glitch. Stvarno jednostavno za uraditi a vrlo korisno, ja robu prodajem iskljucivo na praznom serveru, pogotovo kad sam moram da vozikam 3 posiljke preko pola mape :D

Ja u poslednje vreme slabo igram, mada planiram da se zezam oko kazina s obzirom na to da sam bezveze kupio penthouse, pa dodajte na SC: DjakzaSRB
 
Kako prodajete, sta ? :-D ja imam samo taj disko klub koji ne radi jer nemam firmu...
 
Prvo i osnovno što ti treba je Motorcycle club (MC), da bi mogao da kupuješ biznise i praviš pare dalje. Već sam nabrajao koji su, ali nije zgoreg ponoviti (nabrajam redom, po isplativosti):
- Cocaine Lockup
- Methamphetamine Lab
- Weed Farm
- Counterfeit Cash Factory
- Document Forgery Office

Pro tip - Više se isplati platiti resupply biznisa ($75K je cifra za svih 5 unita) nego juriti po mapi i ručno raditi resupply, više vremena se izgubi na jurnjavu nego što se uštedi novca.

Noćni klub je samo front, pošto sam po sebi ne zarađuje dovoljno da bi bio isplativ kao noćni klub ($10K dnevno max), ali je zato zgodno mesto da prodaješ dodatnu robu koju tvoju zaposleni automatski nabavljaju, nevezano za biznise. Ovo zahteva da dodatno uložiš u noćni klub u smislu angažovanja NPC saradnika koji skupljaju robu, inače je jedina zarada pomenutih $10K dnevno ukoliko je popularnost kluba na max. Kada se napuni do kraja stock u noćnom klub, u jednoj turi možeš zaraditi skoro $1.2M, što uopšte nije malo. Samo što, kada teraš ovakvu turu, frka ti je od svakoga ko se kreće na mapi pa je više nego poželjno da imaš pratnju od bar 1-2 igrača. Oni dobijaju po oko 10% od ukupne cifre, tako da ni njima nije cimanje uzalud.

Generalno, kada uđete na online, treba da startujete MC i da obiđete sve biznise koje imate, pa i noćni klub. Uradite resupply (kupovina, preporuka) i proverite stock. Ukoliko je pun stock, tad je idealno vreme da pokrenete prodaju. Ukoliko igrate sami, trajaće dosta dugo (verovatno svih 30 minuta koliko traje) pogotovo ako odaberete da terate robu na drugi kraj mape zbog veće zarade. Zarada obično bude $150K-$400K po biznisu, po punoj turi na dalju destinaciju.
Ovo ume da bude iscrpljujuće i veoma rizično jer drugi igrači vide vas i vašu robu na mapi sve vreme dok traje misija, dovoljan je jedan griefer da vam uništi vozila i tu gubite pare i živce. Srećom, ukoliko isporučite minimum 12/15 paketa, ako vam i unište robu/vozilo, nećete izgubiti puno novca.

Dodatni izvor novca je bunker, ukoliko ga imate, gde se proizvodi oružje i gde se radi istraživanje (unlock) novih oružja, vozila i skinova.
Isti je princip i ovde, ukoliko bunker/biznis nemaju supplies za rad, proizvodnja/razvoj stoje - ne generišu pare. I ovde važi pravilo da se više isplati kupiti supplies za $75K nego raditi resupply misije koje traju i po 15-20 minuta. Prvu svakako morate uraditi kada prvi put odete u svoj bunker.

Ima još načina i misija za pravljenje para, iz Office-a konkretno, ali da ne davim previše, MC i bunker su zanimljiviji, makar meni. Igra vas bukvalno tera da okupite ekipu i da zajedno radite.

Za svakog dodatnog igrača u sesiji, dobija se dodatno po 1% na zaradu, tako da ukupna cifra na punom serveru može biti još veća (do 25% veća) ali je naravno i rizik mnogo veći.

Ovo je glavni razlog da igrate sa ekipom, pored Heist-ova koje sami ionako ne možete igrati. Igra ima totalnu drugu dimenziju kada se igra sa ekipom, sam možeš jako malo i generalno si ranjiv, pogotovo od kako su izbacili Opressor Mk2 koji sad ima svaka šuša.
 

Prilozi

  • rpg.jpeg
    rpg.jpeg
    39.8 KB · Pregleda: 73
^ Biznisi i ovo sto si ti napisao.. To ranije nije bilo u GTA ? Pitam zato sto hocu da pazarim ali nisam siguran da li se i dalje sve svodi na jedne te iste misije, pljacke i trke ?
 
Ja nemam tu letilicu kako to da nabavim hahaha ja sam dobio ovaj bugati chiron u kazinu, da prodam to pa da ulozim u biznis? Inace rokaju me non stop poludim i pitam zasto, odgovori su jer je zabavno?!?!
 
Poslednja izmena:
^ Biznisi i ovo sto si ti napisao.. To ranije nije bilo u GTA ? Pitam zato sto hocu da pazarim ali nisam siguran da li se i dalje sve svodi na jedne te iste misije, pljacke i trke ?

To je sve stiglo vremenom sa DLC-ovima koji su besplatni uz GTAV.

Ja nemam tu letilicu kako to da nabavim hahaha ja sam dobio ovaj bugati chiron u kazinu, da prodam to pa da ulozim u biznis? Inace rokaju me non stop poludim i pitam zasto, odgovori su jer je zabavno?!?!

Košta oko $3.9M u Warstock, ako se ne varam. Upravo zbog takvih što ubijaju druge bez razloga se i pribegava Solo Public Lobby glitchu.
 
1. Ja bih napravio lika, odigrao par nivoa da se levelujem i onda napravio drugog lika ili likusu, ja sam vise za likuse, ako vec necije **** moram da gledam narednih 1000 + sati... Tako dobijas free high end stan kad napravis novog lika i kopiras rank. Ja bih licno gledao Integrity way i onda da mi prekoputa bude Arcadius. Mada i Del Perro nije los, jer ti je skoro pa prekoputa Maze West. Cak i da imas nesto sad razgradjeno, kreni ispocetka. Najbolje je da ti stan bude blizu officea za pocetak. Mislim da Arcadius je najlepsi office, i da integrity nudi prelep prelaz od stana do kancelarije ali ... to ti sam odluci.

2. Na PC ne kupuj sva oruzja. Nijednog neces moci da se otarasis. Najbolji pistolj u igrici je AP pistol, kao i najbolji SMG. AP pistol je jos uvek najjaci za drive by situacije po meni. Od pistolja samo pistol koji dobijas cim kreiras lika, revolver o kojem cu reci kasnije i ap pistol. Takodje flair gun. Shtoguns - Assault shotgun i pump shotgun. SMG - Combat MG. Rifles - Carbine rifle, ne upgrade u mk2 nikad, jer imas 100 metaka. onda bullbup ili special carbine za kasnije mk2 da upgrade i stavis armored metke jednog dana. SAmo jednu od tih. Sniper - Obican sniper i heavy sniper. explosive - RPG, homing, minigun. OD throwables - greandes, sticky obavezno, proximity mines. melee - samo uzmi sta ti igra da (mislim da ti daje obavezno crowbar da bi krao auta) i uzmi stone hatchet (kasnije o tome reci). Sve ostalo ili malo metaka, ili nije jako, a samo ces da se nerviras u buducnosti kad radis heist i skrolujes skroz sve pistolje. Na prvom liku sam isao na "proud gun owner" achivement i ispao sam glup, jer na pc ne mozes da se otarasis kupljenih oruzja. A to smeta u heistovima i misijama, jer ti daje kroz sva oruzja da skrolujes -.-' DAvace ti igrica oruzja, ali baci ih na F9 i miran si. samo ovo sto sam ti rekao, neka moras level da imas da kupis, ali budi strpljiv. Morao sam da napomenem da ne kupujes sva oruzja, jer uglavnom u online za skoro sve ima neki workaround (p.s. kad kupis property, ne mozes da ga se otarasis, pa ne kupuj bzvze 4 garaze, mozes samo da ih menjas za stanove ili druge garaze. isto i za bunker, ne mozes da ga sellujes, mozes da ga menjas, ali to smatram kao "normalno"... ali barem za razliku od oruzja, njih ako kupis, kao npr. smg, zauvek ti je u inventory da te podseca kako si bio glup) ... Smatram da je kupovina svih oruzja najgluplja stvar koju mozes da napravis, i da je to stvarno jedina stvar za koju ces uvek da se nerviras, jer cak i da kupis npr. forgery mc biznis, ukapiras da si bio glup, posle ga stavis na dokove, u paleto, ili jednostavno ga ignorises... Pistolje skoro pa da neces moci ako zelis da igras heistove (ima opcija da pravis custom weapons wheel preko mobile operations center i gun lockera, ali to vazi samo za freeroam, ne i za heistove i misije)

3. Uradi ono sto ti igrica daje treasure hunt i bounty hunter misije. ZA svaki dobijas 250k kad odradis, znaci 500k + dva oruzja. Revolver je "fensi" ali stone hatchet razbija sva meelee oruzja sa svojim ability. Jednostavno je super koristan.

4. Gledaj na reddit gta online ili prati rockstar newswire ili https://twitter.com/tezfunz2 za 2x eventove u gta. skoro svake nedelje ima neki 2x $ event koji je za svakog pocetnika dobar, jer uglavnom ne zahteva da posedujes kola, oruzje, bla bla bla. Znam da je bio sad Sumo Remix, to je vrh lova za svakog pocetnika, a ne treba ti nista osim tvog vremena, nikakav "paywall" nemas. Takodje tu pratis discountove koji traju od utorka do utorka.

5. Ja mogu ako si na Social Club da ti pomognem, upoznacu te sa nekom ekipom, pa mozes sa njima da lakse zaradjujes. U ovom trenutku, dok ne najave neki nov GTA DLC, bavicu se fifom malo, mene je GTA malo "smorio", jednostavno, grindujem u prazno, 90% stvari sam uradio, a za 9% preostalih mi trebaju ljudi i onda eto...

6. ZA svakog pocetnika sam da uvek uzme high end stan + office + vehicle warehouse. Licno sam da se uzme Arcadius + Integrity + La Puerta, posle vise testiranja raznih vehicle warehousova, smatram da je La Puerta najbolja. Jeste skupa 2.7 miliona u odnosnu na La Mesa u koju se svi kunu (1.5), ali... Na duze staze, La Puerta je bog.

7. Nakon toga, ja bih licno nabavio facility, i radio doomsday heistove, i posle sa nekim ortakom "grindovao" act 2 (ima i act 2 glitch na netu, ali ja bih licno samo svaki dan radio act 2 i delio 60-40). Najbolji facility u igri je grand senora desert, jer je blizu za svaki elite za heistove. Takodje imas i blizu los santos custom, pa kad farbas vozila, blizu ti je LSC. Ima i Zancudo River, ali samo ako ides na "combo" - facility + mc + bunker sto blizi jedni drugom. Route 68 facility ima iritantno brdo uzbrdo nizbrdo, smara. Sandy Shores je vrh za elite act 3, ali to jedino ako uzimas Thomas Scarpyard Bunker, koji je "okej" ali ono...

8. Odmah zatim Bunker; chumash, route 68 ili farmhouse bunker, ja imam farmhouse, on je vrhunski jer imas sansu da ga dostavis solo. Slicno je sa chumashom, jednostavno najblizi su gradu. Route 68 samo ako hoces da radis i mc, pa da imas "combo". Thomas Scarpyard kako vec, samo ako uzimas Sandy Shores facility, pa da ti bude blizu. Chumash ako hoces tu plazu i uzmes Del Perro stan + Maze West.

9. MC posle svega, ja bih uzeo da radim samo kad je double. Jednostavno ubija u mozak, na kraju dana ne znam ni da li sam u profitu xD uzeo bih da radim kad je double i posle za nightclub profite. Najjaeftiniji u SAndy Shores, po meni je vrh sandy shores, jer 3 najbolja mc su ti blizu route 68, i onda uzmes jos Zancudo Facility i imas combo taj zancudo + route 68 + coke + meth + cash. Ima i drugi combo, ako bi npr. uzeo Chumash bunker, onda del perro + maze west, uzmes mc u gradu (skuplja opcija za mc, ali ...). Ima od mc comboa, i mc biznisa jos dokovi i paleto bay, ali oni samo ti nude blizinu svih biznisa, ali zato je svaka prodaja duza za par kilometara, odnosno par minuta, ni zbog cega. https://www.youtube.com/watch?v=XHWywsqoRqM zasto route 68.

10. Mislim da je najbolje da se rade samo nightclub i bunker kao pasivni prihodi i vehicle warehouse kao aktivan.

11. NIKAKO PALETO BAY NISTA !!!!!!!. mozda eventualno garaza gde ces da stavljas krs auta koja ne koristis a glupo ti da prodas, i forgery kao mc biznis, jer je ocajan. i da ga ne gledas. znaci samo sto dalje od ociju. samo nikad paleto bay.

12. Od auta -armored Kuruma, Insurigent (regular) + Buzzard kao heli. To su po meni meta vozila, koja svakom pocetniku pomazu. Sve ostalo su igracke. Kad nabavis nocni klub i Terrobyte (a to ce vrv da potraje xD), onda opressor mk2 i nauci speed glitch.

13. Ja bih ti savetovao da ne modujes account, ne zato sto je to nesto kao lose, nego ce da te smori. Ova igrica ako nemas ciljeve, kao sto ja skoro pa da nemam vise, smori. Dok grindujes, pronalazis nacine kako brze da grindujes, kako da neke stvari solo prevezes, da zaradis sam... To je avantura i to je ono sto GTAO drzi odredjene igrace. Sve koje su modovali accountove svi su prestali da igraju, jer oni hoce sve, a posle ne znaju sta ce im, a ako idu i ubijaju druge, uvek naidju na moddera koji ih ubaci u kavez i wc solju, kojih se otarase tek kad restartuju igru. Ja sam za oko 1.5 dana sve ostvario,

14. Jahta je teska glupost. Ne daj da te zavarava njen sjaj i kao "moram da je imam". Obicno tad krenes da modujes haha.

15. Ako ti treba pomoc, pitaj u inbox. Tek sad sam video poruku, nadam se da "nije kasno".

16. Nightclub po meni treba da bude "kruna" svega sto si do sad uradio. To je jedini "legalan biznis" u igrici, i moze da bude koristan tek ako vec imas hangar, coke, cash, meth i bunker. Jer tako stvara preko radnika najbolji pasivan prihod u igrici (udjes u igricu ujutru, odes gledas kamere, ostavis igricu da radi, odes na pravi posao 8 sati, vratis se, profit - nijedan biznis to ne nudi).

16a. Hangar je mesto gde drzis avione. Po meni najbolje da se uzme Zancudo neki hangar, jer kupujes pristup vojnoj bazi bez zvezdica. Okej osmisljen biznis, ali bedno placen s obzirom koliko vremena treba uloziti (cak i sa ljudima je problem, jer npr. mozes da napunis hangar svoj za 4-5 sati sa troje cetvoro ljudi, sto je vrh, ali treba posle vratiti uslugu... i onda ode cela nedelja za 1.7 miliona ako je double nedelja.... nije vredno; osim ako nisi jutjuber i imas armiju pratilaca koji ce da ti bez pogovora pomoci, onda ih muci haha)

17. od biznisa ima jos cargo warehouse, tj crates. iskreno... To je jako problematican biznis jer prvo - ceo office ti bude pun love, ali i jeftinih televizora, gluposti... izgleda kao skladiste neko posle toga. nekad izgleda kul, ali lepse je kad ti je office cist. drugo - misije su umobolne po mozak meni barem jer dok ti napunis 2 largea, sto je najbolja lova, jednostavno ti izumru mozdane celije. i onda jos posle mozes ti solo da odradis dostave sto je kul, ALI... ako pogines, zena te nesto pozove pa ti se slupas sa titanom... sve ode. sve ulozeno vreme - nema ga. Vehicle warehouse je bolji iz tog ugla, jedan auta, ako cak i desi se da ga unistis, to je maks 20k ulozenih izgubljeno i vreme.

18. Nauci solo session pc glitch preko task managera, imas o tome na jutjubu. lako je a pravis solo sesije, bez moddera, bez ljudi da ti smetaju, mozes da pozoves samo kojima verujes, pa da igras u "friendly"sesiji ... Takodje, ako se zaglavis ikad u loadingu tj u vazduhu, samo uradis task manager metod za solo session, i uglavnom sredjuje stvar.

To je to... Igra je dosta kompleksna. IZVINJAVAM SE ADMINU, ali ovo je kao neki kratak guide za gta online u 2018/2019 godini, jer neke stvari su se izmenile...

Nadam se da će ovo nekom pomoći, iskreno, meni jeste. Nisam ni ja pratio celo uputstvo, nijedan biZmis mi nije u paleto bay, ali je dobra smernica :)

IZVOR: Ovaj tekst nije originalno moj. Na moje potraživanje, originalno napisao nenad89naSK.
 
EVo ovo ne znam da odradim... moze li ovo da kreira bez da ulazem pare u firmu jer sam bez pare...
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    414.8 KB · Pregleda: 126
Ja sam vlasnik onog upustva gore :D

Kome treba pomoc, neka napise u private, ili ovde, pa cu ga dodati.

Imam sve, pomoci cu vam, jedino ne radim bogdan act 2 glitch, mislim da necete biti banovani, nego jednostavno bezveze je. Imam i previse iskustva sa svim lokacijama i sta kako haha
 
Koja je razlika između Premium online edition i Standard edition? Premium je 12,89 eur a standard 11,49 eur, razlika je mala pa bih uzeo premium ako ima smisla ali ne znam šta je.

Razlika je sto dobijas na standardno NULA propertija i to, a sa premium dobijas nesto. E sad, to "nesto"... i nije bas najsjajnije :D samo cash mc vredi, i mozda office ... Opet, za 1.5 vredi dati. Bukvalno kao da si kupio par paketica u FIFI ili nekoj igrici, ali dobijas barem 5 - 10 miliona vrednih propertija. Posle bih ja licno menjao lokacije, bolje 1.5 evro uzmi i onda promeni jednog dana u neke bolje...
 
Kada pikate uglavnom?

I gde je premium najjeftini?
 
Poslednja izmena:
Pazi, ja sam igrao fifu prosla dva meseca, bio tots promo, pa sam grindovao. pa sad me kazino malo zanima, ali vise gledam da pomognem nekom (ne mogu najboljeg druga da ubedim da igra, fortnite ga usisao :D )

Sad igram uglavnom posle 16 h pa do uvece (fora je sto ne igram aktivno svih 6 sati npr, vec ostavim da mi radi bunker i to), ali ako bih igrao sa nekim, igrao bih aktivnije. Imam sve, pa ce biti lakse.

Mislim da na instant gamingu oko 13 evra je najjeftinije sto ima. Ova igra vredi te pare, ali samo ako ne moddujes i shvatis gta kao "avanturu". Modovanjem samo s*mjau**mjau**mjau**mjau*s osecaj za bilo kakvu igru jer "sto bih ja sad igrao misiju za 40k 10 minuta ili 4 sata na heist za 1 milion, kad mogu za 3 minuta da ubacim 2 milijarde"... i onda posle ti sve smor.
 
Ja sam igru platio svojevremo 7500 dinara u box pakovanju :-D dodaj me ili cu te dodati , ja mogu da igram tek posle 10-11 uvexe
 
Aaa extra :D Profi :) Već sam dodao neke od Vas :)

Evo i ovde da zahvalim @nenad89. Svaka ti dala :) U trenutku kad sam počinjao, pomoglo mi je dosta :)
 
Počeo sam i ja da pikam, blvckmore1911, pa ako neko igra, nek me doda :) Totalno mi je sve konfuzno idalje, ali polako ulazim u štos.
 
RockStar izbacio novi launcher za pokretanje igara + dobijate free gta: san andreas :)

Ne znam do kada će trajati ta akcija za free SA.
 
Kad pokreneš igru, tražiće ti da nadogradiš. Klikneš da se nadogradiš i on instalira launcher.

Kao što imaš launcher za steam, epic games, battle.net itd... Tako sad ima i za GTAV, GTA:SA, itd itd :)
 
U launcheru ti se pojavi free SA. Ja instalirao, ali kod mene nece da radi. Normalno se startuje, ali kamera se rotira non-stop, bez prestanka.
 
Polako se gtav isplacuje hahaha :p bilo bi lepo da nam poklone i VC i III... tad
Jos nisam kupovao :-D ali kupio sam za ipad :-D
 
Nazad
Vrh Dno