Šta je novo?

GTA V

Kazem personalno auto. Ne mislim na modovanje vec ako kupim novo auto, ne moze biti moje personalno. Jer kada nastavljas igru, likovi voze defaultna personalna auta a ne koja si kupio. Pa moras ici preko cijelog grada do garaže, u zavisnosti gdje se nalazis, da promjenis auto. Onda radije ukradem nesto za promjenu. Pogotovo ako naleti klon Tesle Roadstera.

Michael ima onaj krš ala Hyundai Accent iz 2008-me. Izludjuje me. Jeep Trevora smara poprilicno.

Imas na net-u ne znam tacno ime mod-a pogledaj na GTA modland, mod koji upravo to resava.. Kupis ili ukrades auto koji hoces, sredis ga po svom ukusu, i onda ga sejvujes... i nakon toga taj auto koji si sejvovo postaje glavni auto karaktera kod kog si napravio save ;)

edit: izvoli http://www.teamcoremods.com/mods/the-character-vehicle-mod
 
Online i modovanje to nikako.
U sklopu openIV-a postoji asi loader cini mi se i preko njega mozes da instaliras/deinstaliras 3 stavke po potrebi. Kada ih deinstaliras(sto traje 3 sekunde) modovi nece raditi i mozes da udjes online. Kad oces SP i modove, opet ih instaliras i to je to. Ali ja ne bih savetovao to zezanje.
 
Zdravo,

zanimaju me neke stvari. GTA V ključ se sada može da se naći za 8-10€. Da li se on igra online ? Drugo, da li je bolje kupiti običan GTA V (klot) ili "Grand Theft Auto V: Premium Online Edition & Whale Shark Card Bundle Rockstar Key GLOBAL"
 
Online je cancer. Ali original kljuc ti naravno, daje pristup online-u. Samo online ne mozes koristiti modove.
 
online je odlican ako imas ekipu da se zezate ili grindate, samo sa vremena na vreme ispraznite sesiju i resen problem modera/hakera.
 
Nemam, još od četvorke nisam igrao. Zanima me zato šta da očkujem? Da li je bolje da se kupi neki bundle sa DLC evima ili samo klot igra, pa da se prelazi?
 
Ne postoji DLC za single player. Za online ne znam, ali su me ljudi odvratili od igranja kad su mi rekli da treba imati neko društvo za to, jer je inače teško naći normalnu ekipu i sve je puno iščašenih klinaca. Možda bih igrao i online kad bi bilo ozbiljnih ljudi koji se ne bi sprdali, pa ako je neko zainteresovan, možemo da probamo.
 
Poslednja izmena:
Za online ti je možda bolje da kreneš ipak malo sam da igraš dok ne povećaš rang, jer uglavnom za ozbiljne misije je bolje kad si većeg ranga, pošto shodno rangu imaš i bolji izbor naoružanja, pancira, veći nivo "health-a" i sl. Jer uglavnom neće ljudi da se cimaju da igraju ozbiljne misije sa nekim ko će da pogine tako što se posiječe na travu :) Uostalom, ima za početak misija koje može čovjek i sam da igra, čak ima i poslića koje generalno možeš da igraš i sa drugima, gdje dok ne ojačaš će drugi da pređu sami uz tvoje malo učešće :D
 
cdkeys recimo
 
Tamo sam gledao. Inače je pozdan sajt. Uzeo sam preko 10 naslova. Skoro svi su bili instant delivery.
 
Poslednja izmena:
@djalf

Online je ebola živa. P2W sistem od starta sa milion d*bila. Mislim da će ti klinac bataliti online kroz dan-dva kad shvati da će u 90% slučajeva da bude najsiromašniji od svih tamo (neće imati one fensi automobile), plus će ga ubijati nonstop.

Sa druge strane, nije neka cena, pa se da preživeti.
 
@djalf

Online je ebola živa. P2W sistem od starta sa milion d*bila. Mislim da će ti klinac bataliti online kroz dan-dva kad shvati da će u 90% slučajeva da bude najsiromašniji od svih tamo (neće imati one fensi automobile), plus će ga ubijati nonstop.

Sa druge strane, nije neka cena, pa se da preživeti.

To najviše mrzim.

Vidim ja odoše pare na xcom 2 war of the chosen :D
 
Ma klinac je mali, 6 i po, ne bi ni trebalo to da igra al ajd sad, kad sam ja igrao on gledao i sad igra sa siframa, bleji po gradu. Najaca fora mi je kad sam video da su mu sva tri lika tu, trebalo mi je neko vreme da provalim kako je to izveo posto ja nemam pojma :D A video kod starijeg brata online da igra al on sa nekim drugarom to igra, mali je on za to, ima da mi kuka ceo dan sto ga ubijaju.
 
Da li u GTA V online postoji Cross play?? Ukoliko da, za koje uređaje? Ja uporo viđam ikonice za džojstik kada igram sa ortakom (obojca smo na PC-u) ali bi sada 3ći ortak da uzme za PS4, međutim..gde god smo pogledali piše da ne postoji to za GTA. A čemu onda te ikonice koje viđam u igri ako ne postoji cross play???
 
Nema cross play, verovatno koristi dzojstik da igra.

Inace, koliko vam drugo ucitava gta online? Imam 50/8 net, igra je na ssd-u, i ucitava oko 3min, takodje prvo idem u SP pa onda u MP tj online.
 
Rolate li RP? :D
 
Role Playing GTA V, vidim da je opet zaziveo na Twitchu pa reko dal da se cimam da probam... :D
 
cisto gubljenje vremena. dok nateras sve na RP odose zivci...
 
pa to me jedino i odvlaci i to sto ne mozes na neke kvalitetne servere ako nisi top streamer i slicno..
 
Ja praktično GTA pikam iz zajebancije, sa 1 ili 2 ortaka i skoro pa sve sami prelazimo, što misije, što suplaJ.. Ponavljam, tek sam počeo sa ovim, od novembra, a ovo za RP jeste istina (samo nisam znao šta znači RP xD) jako teško naterati ljude na to... Sad su ako se ne varam neki avioni, meni npr smor do zla boga, ortaku se dopada..

Primetio sam da je nekima fetiš da te ubijaju i to konstantno... Hoće li neko da bude ljubazan i da mi objasni šta je tu tolko trip, da juriš druge igrače i ubijaš ih (da napomenem, ne igram ništa, vozim se npr da kupim džopke i lik se navrzne, nije suplaj nije bizMisbatl..) Ja sam u fazonu: Ako hoćeš da se rokaš kvalitetno, ošini 2-3 partije BF4, šta si me napeo na GTA j8t..
 
Uzeo sam ipak da probam gta v online i kupio disko klub, treba da pocnem sa radom i trazi mi neke vip gluposti da bih se ulogovao na pc... na yt jazu da moram kupiti mesto za firmu a najjeftinija je 1500000... postoji li lakse resenje ja te pare nemam...
 
Night club se kupuje tek nakon što si kupio ostale biznise u okviru Motorcycle club (Cocain, Meth, Weed, Counterfeit money, Fake documents). On sam po sebi ne može da ti zaradi koliko košta (max 10K dnevno), dok sa ostalim biznisima to počinje da ima smisla.

Što se tiče VIP gluposti, kako ih zoveš, da bi upravljao noćnim klubom moraš da se registruješ u sesiji kao CEO, VIP ili Motorcycle club (MC) president. Sve to radiš iz interaction menija:
- da bi se registrovao kao CEO ideš na opciju SecuroServ i odabereš Register as a CEO (ako se ne varam, moraš imati kupljen Office za to)
- Druga opcija je da se registruješ kao MC president, u opcijama pod Motorcycle club, imaš opciju Start a Motorcycle Club (pod uslovom da imaš kupljen MC klub kao nekretninu)

Ako te zanima da igraš sa ekipom, nas par je aktivno skoro svako veče u poslednje vreme, igramo najviše Doomsday Heists ali radimo i prodaju robe iz biznisa dok se ne sakupi dovoljno nas za heists (što se ređe dešava u vreme odmora). Taman da se upoznaš sa mehanikom igre, imaš i koga da pitaš ako ti nešto nije jasno.
 
A sta da radim sad kad sam kupio klub? Mogu li da ga prodam? :-D to su me ovo smaraci na tel nagovarali da kupim hahahaha hocu i ja uvece oko 12 sednem za racunar :-D
 
Poslednja izmena:
Gde mogu da proxitam vise o GTA 5 online, da ne zamaram sa pitanjima.

Osnovno me interesuje posto sam presao story mode, koliko je mehanika vezana za multiplayer zajednicu. Tacnije sta uopste zavisi od drugih ucesnika u igri.

Po ovome sto je Falcon napisao deluje mi da je vredno igranja.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
I mene nesto tako zanima. Zbog cega je toliko i dalje aktuelan Online ? Kontam da je RP preuzeo veliku bazu igraca, ali to me ne zanima. Igraju li jos ljudi misije i pljacke ? Da li su dodavali neke nove ? Nisam 2 godine nista o tome pogledao, a mogu ga za 8e za Rockstar nalog. SP me i ne zanima toliko (mozda modovi), pricu sam presao par puta jos na PS3.
 
Koja je razlika između Premium online edition i Standard edition? Premium je 12,89 eur a standard 11,49 eur, razlika je mala pa bih uzeo premium ako ima smisla ali ne znam šta je.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno