Šta je novo?

driver za int. HP grafu

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
ploca je izvadjena davno iz firmiranog HP kucista dc 5100 sff. ubacio sam je u neki komp sto sam morao na brzinu da sklepam, instalirao win 7, sve ok, za zvucnu skinuo sa HP sajta, ali za grafu nema nista za win 7 (u biosu pise intel gtaphics)..... komp radi i ovako, ali mi u device manageru pise standard vga adapter, i vidim da nema sve opcije popaljene. koji bi drajver za win 7 trebao da instaliram da bi to proradilo kako treba?
thx
 
Ako je ploča BTX onda je to q963 čipset.
 
Poslednja izmena:
probao i te, i kaze, this computer does not have minimum requirements to install this software.....???????
 
Windows 7 OS drivers are not available for the older Intel® 810, 815, 845, 852, 855, or 865 Chipsets or Intel® 910 or 915 Express Chipsets. But, your integrated graphics controller can support Windows 7 OS by using XPDM drivers.
http://www.intel.com/support/graphics/sb/cs-030908.htm
 
ja bilo sta da probam da instaliram, dobijem posle extraktovanja fajlova ovu poruku: this computer does not meet minimum requirements to install this software.....???????
 
Skini AIDA 64 instaliraj pa okaci chipset,grafu itd..
 
za vistu ima nvidia drajveri,a ovde je neka intel integrusa.....
 
sad sam rucno apdejtovao/usmerio na folder gde je raspakovao drajvere za xp, i instalirao ih je..... :)
 
Nazad
Vrh Dno