Šta je novo?

iOS 7

Uradio sam JB na mom IP 5, ios 7.0.4. Sredio sam Caller ID, samo mi još treba fix da mogu da proveravam stanje raćuna na *311# . Kako se zove taj fix?
 
http://www.youtube.com/embed/1qqyDJuZ5VE?feature=oembed

Uputstvo

1. dodati repo

Http://atp.chinasnow.net

2. instalirati CommCenter patch for iOS7

3. instalirati iFile

4. sa iFile otvoriti sledecu putanju

- var

- mobile

- Library

- CarrierDefault.bundle

5. tu pronadjete carrier.plist i otvorite ga sa Property List Viewer

6. na dnu te sekcije ukljucite(da bude zeleno) SupportSupplementaryService

7. izadjete iz ifile

8. reboot telefona (obavezno)
 
Poslednja izmena:
Kod mene na 064 radi bez problema provera stanja na racunu.
 
Kod mene na 064 radi bez problema provera stanja na racunu.

Meni je zaključan za Švedsku mrežu, pa koristim uz Xsim...

Probao sam ovaj tutorial iznad, ali neće, i dalje isto. Možda sam negde pogrešio... Probaću opet, ali nije strašno pošto koristim "111 meni"...
 
Meni je ip5 na x-simu Telenor mreza proradila provera stanja uz pomoć ovog tutoriala.
 
Accelerate, barrel, zeppelin,ccsettings ili flipcontrolsettings, networklist, pcnetwork, springtomize3, icon resize, bridge, Ifile, Icleaner pro,swipeselection, switchspring
 
Accelerate, barrel, zeppelin,ccsettings ili flipcontrolsettings, networklist, pcnetwork, springtomize3, icon resize, bridge, Ifile, Icleaner pro,swipeselection, switchspring

Tek sam instalirao 7.1.2 i uradio JB - ne mogu da nadjem koji se appsync koristi, sa kog cydia source-a?
 
Instaliraj dva source-a repo.insanely.com i repo. hackyouriphone.org i instaliraj appsync unified
 
Poslednja izmena:
Hvala za repo, pozurio sam i instalirao Appsync 4.0.2 sa cydia.iphonecake.com repo-a, po kometnarima taj radi dobro. Proslo sve ok, sinhronizovao aplikacije preko iTunes-a.
 
Preporučio bi ti da ne koristis iTunes već i tools za ubacivanje aplikacija, muzike, ringtonova, itd...
 
Nazad
Vrh Dno