Šta je novo?

Windows 7 konstantan update

Kritika

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruke
5,273
Poena
320
Posle određenog vremena ponovo problem sa javljanjem dopuna koje su već instalirane.

Rešenje koje je garson navodio je za dopune do avgusta a ove su iz septembra.

Probao sma i MicrosoftFixit.wu.LB.55302340265196376.2.1.Run ali nije pomnoglo.
Ima li neko rešenje?
 
Nesto od programa blokira update ti ne prolazi kako treba.(Antivirus mozda)
Probaj iz safe moda.
Skini te dopune rucno pa probaj
 
Nije to problem već kontantan update.

Dakle kako se instalira, odmah usledi info da su dostupne iste instalacije. Dozvolim i drugi put kad ponovo. Dakle instalacija uspešno prođe ali kao da nije instalirana
 
Koji dopune su u pitanju?
Mozda za .NET Framework 4?
 
Poslednja izmena:
nisu sa tim sam imao prošli put problema i rešeno je fixom za koji je garson sotavio link na forumu, sad su sve tri za Office
 
Windows 7 64bit a Microsoft Office 2010?
 
@ Kritika: Jesi probao univerzalno resenje za update: stopiras BITS i wuauserv, obrises sve iz C:\Windows\SoftwareDistribution, pa pokrenes BITS i wuauserv?
 
Probaj updates jedan po jedan pa gde zastane tu je problem, preskoči ga.. Koliko vidim povukli su neki što je pravio problem.
 
Poslednja izmena:
To je izgleda problem 32bit na Windows 7 64bit nesto brljavi kod update.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li pažljivo ne čitam ali prema komentarima ne vidim rešenje
 
Pa skini ove tri update sa sajta pa probaj iz safe moda.
Mozda ih overi konacno pa da ne ponavlja jedno te isto.
 
Ma jok - izdali su da se uninstaliraju updateti i da se sakriju dok ne rese u potpunosti, bio je jos jedan isto ubagovan ali su ga povukli...
 
Poslednja izmena:
Hoće da oteraju ljude sa 7mice na 8micu izgleda. Izgled i neke "quirks" na stranu, 8mica je bolja verzija 7mice, duboko dole.
 
@Extreme
KOliko je ta metoda pouzdana, imaš li neki link ka detaljnijem info. U SoftwareDistribution ima skoro 500 MB
Pouzdana je 100%, ja sve probleme sa winupdate-om tako resavam vec godinama (najlakse a izuzetno efikasno). Google-aj "windows update softwaredistribution", resenje je ili brisanje ili rename
 
@Vuk40
Pokušavali ljudi - i nisi dobili zadovoljavajući rezultat

@OA5599
Tako je odrađeno po preporuci CountMike što je trunutno jedino rešenje

@Extreme
Hvala ti za info na nekom od foruma povodom ove problematike sam našao podatak da nije pomoglo kad su ove tri gluposti u pitanju. ALi može d abude korisno za neke naredne
 
Nazad
Vrh Dno