Šta je novo?

Weather aplikacije

Da li neko zna kako na accuweather aplikaciji da rucno azuriram temperaturu?
 
Mislis bez ulaska u app? Jedino da stavis da se sam updateuje, svakih sat vremena ili manje.
 
Moze i u app da se udje. Nigde nisam video opciju. A pitam zbog toga posto nisam stalno pri wifi-u a podatke ukljucujem svremena na vreme
 
Koliko se sećam trebaš da povučeš prstom na dole, na primer kada uđeš,vidiš sliku trenutnog vremena i onda samo preko te slike povuci na dole za refresh.
 
Ja instalirah Yahoo i odma izbrisah Accu. Mnogo ljepsi UI a nadam se da je i tacnija.
 
Imam 6 apps za vreme na telefonu, ali najbolje mibse pokazala yr.no
Najpeibližnije rezultate mi ona daje.
 
Koristi li ko Be Weather Pro? Ceo dan mi ne radi widget.
 
Ja koristim Be Weather (nije Pro) i takođe mi ne radi widget ceo dan. :(
 
A dobro onda, strpicu se par dana...da nisam probao skoro sve sa teme, sad bi neka druga vec dobila sansu.
 
Bellshare @bellshare · 5h

If you are getting error messages in BeWeather for Android, please remove and re-add all locations!

Pomaze.
 
Kasno za edit - pomaze za aplikaciju, ali widget mora da se obrise i ponovo doda.
 
@Jericho

Sa malim zakašnjenjem da ti se zahvalim na korisnim informacijama, i kod mene sada sve radi normalno. :)
 
Jel moze da se napravi neka anketa za glasanje. Ja dosao da malo iscitam temu da izaberem neku app za vreme, al dok sam iscitao sve zaboravio sta se najvise predlagalo:)
Za sada cu instalirati BeWeather, nju sam pre loristio.
 
Kakve to veze ima? Imas gomilu aplikacija koje se azuriraju na mesec dana, pa i krace, pa su i dalje smece. Imas potpuno pogresan pristup.
 
@borisgut

Isprobao sam veliku većinu aplikacija koje su ovde pomenute i Be Weather mi je najbolja, doduše to je moje subjektivno mišljenje i svako će ti za neku drugu reći da mu je najbolja. Ja ću ti moj izbor i obrazložiti, meni je bitno da aplikacija bude što preciznija u prikazivanju vremenskih prilika, da ima dobru prognozu da pokazuje vlažnost, pritisak, vetar, da ima vizuelno lep i praktičan widget a Be Weather je u mom slučaju manje ili više bolji od drugih pomenutih aplikacija.
 
Ne razumem sta vam je najbitnije? Meni da je tacna,sve ostalo mi je nebitno. Tacna aplikacija postoji samo jedna,bar za Srbiju,ostale su smesne sto se tice trenutne temp.
 
Ako ti kazes da je jedina tacna, verujemo ti.
 
Ne radi se o tome da ja. .kazem,poenta je odakle se azurira aplikacija.;-) .Moze se lako proveriti. Od stranih,koje sam ja proveravao,Accu je najpreciznija bar za Ns ali kad sam uporedjivao sa ovom ipak je netacna. Jeste da imas svakakvih info i da je lepa za oko,kao i Yahoo ali meni to nista ne znaci ako mi temp nije tacna. Stvar ukusa.Zato sam i pitao sta vam je najbitnije.
 
Nazad
Vrh Dno