Šta je novo?

Weather aplikacije

evo jedno poredjenje,tri poznata Servisa,imate na slikama gore u desnom cosku logo servisa,da ne kuckam,poredjenje sa RHZM Srbije...
razlika u merenju je par sekundi,dok sam zamenio Servis u programu...
na W2U,zadnji podaci od 20h kazu 14 stepeni 'Umereno Oblacno'
30beper.png

x27wa9.png

219b6rm.png

2cy2ude.png
 
Probaj. Mada čudno mi, jer npr themer ne podržava custom DPI, ali može da se instalira.
 
Nemam pojma, npr u KG-u je sad počela sitna kiša i jedino ova dva provajdera odmah imaju tačne podatke...

Kod drugih ili je sunce ili oblačno :)

Ali ovo nije prognoza, nego trenutno stanje. Stanje vidim i kroz prozor, a prognoza mi je najtačnija na weatherunderground. Doduše, pričam za bg, mada mi nije grešio ni u Hrvatskoj, na primer.
 
pa naravno da je stanje tog momenta kada je radjena slika....kad klines na widget,otvara se opcija za prognozu po satima...danima.....
probao sam 'wunderground'....ista situacija....na njemu trenutno 16.3 u Ziben ujutro....a na RHZM 12 takodje u ziben....
sve je to za Ukras....:)..samo prozor i pogled u nebo(jer samo nebo zna...)
 
bez komentara....
 
Poslednja izmena:
Drugari, nikako da nadjem aplikaciju koja mi odgovara :) The weather channel ima onu radarsku sliku sto mi se bas svidja ali je mnogo ruzna aplikacija, ne mogu ni da iskljucim da mi stoji u notification baru permanentno.

Chronus je OK ali nema izbora da vidim hourly prognozu. Bitno mi je da moze da se menjaju provajdlderi, da ima hourly i po mogucstvu da koristi weather channel za izvor podataka. I naravno da nije ruzan :)
 
Beautiful Widget ima hourly, providers su Accuweather i Weather Underground a skinova ima okean.
 
Ko je provajder podataka za ovu rusku aplikaciju?
 
Pa koja je svrha što si instalirao tu rusku aplikaciju, kada ima iste izvore kao i 99% ostalih?
 
Verovatno kao i kod ostalih, interfejs, mogucnosti, estetika? Inace bismo svi instalirali prvu na koju naidjemo i ne bi ni bilo mesta za diskusiju.
 
pa meni nije ruzna...i sta sad...samo sam predlozio....ccccc
@...nisam ni znao da je Ruska,jer sam je nasao na BlackMart-u.....gde je sve pisalo na Engleskom....
 
Poslednja izmena:
Uf, dobro deluje ova Dark Sky za iOS :)
 
Slazem se sa ovim autorom i meni su to dve najbolje app sto se tice androida, mada mozda nisu uvek najtacnije u stepen ali sve ukupno su mi najbolje. Dakle AccuWeather i Yahoo za mene pobednici :)
 
Džabe nama taj test kad se funcionalnost i preciznost razlikuje kod njih i kod nas.
 
Sve to stoji ali je i dobro dizajnirana :)
 
Nazad
Vrh Dno