Šta je novo?

Weather aplikacije

Nikako,tek kad klikneš na ikonu vremena u vidžetu i uđeš u vreme na dnu skroluje kad je zadnji put ažurirano vreme.
 
^Nije lose :)

Android weather prikazuje 8C
Grumpy weather prikazuje 10C
Umbrella 12C koliko i jeste
 
Poslednja izmena:
w2u institucija, kada bi samo nasli ljude da rade na ''fensi'' interfejsu, widgetima itd bila bi bez konkurencije. Mada meni to ne treba, i sada izgleda ok a radi odlicno i veoma je tacna.
 
Razocarali su me za praznike, pisu pljuskovi, a ono sunce napolju.

Misljenja sam da su inace najtacniji i da reaguju prilicno dobro.
 
Putovao sam dosta autom za praznike, ne znam da li ces mi verovati ali u roku od pola km su se smenjivale oluje sa vetrom, kisom i sitnijim gradom i suncano vreme bez oblaka, cas vozim po suvom putu cas vozim gliser :d, znaci klasicno prolecno vreme koje je tesko predvideti :) Pa prosle nedelje je deo Bg bio potopljen a ka nbg sija sunce, nbg suv ko barut, nebo se plavi :) Isto tako promenljivo i nepredvidivo je bilo i u da kazem celom tom trouglu va-bg-ns-va..
 
Poslednja izmena:
Tih par dana sve prognoze su podbacile zbog ovog što hsv piše tako da se ne može ni gledati kao nedostatak.
 
Koristim Chronus, podesen mi je source yr.no, imam i yr.no aplikaciju i uopste mi se ne poklapaju prognoze. Na Chronusu nema ni opcije da vidim prognozu i detalje za tekuci dan.
 
Go weather, promenio lokaciju odakle vuce podatke.
Sada ima detaljniji opis vremena, ali totalno netacne podatke.

tako da ovo vise ne radi pos`o, treba mi drugi widget sa prognozom iz sata u sat.
 
Ja sam se vratio na Be Weather, on ima prognozu po satima.
 
ja koristim program koji se zove 'Beautiful Weather 4.8.4'...skinut sa nezavisnog izvora,a koliko vidim link za GP je mrtav,ili ima veze sa nasom zemljom....
osnovni podaci....na slici....od izvora mozete da izaberete tri servisa(Foreca...Weather Underground.....AccuWeather)...takodje mogu da se skinu i Video animacije.....
link za download potrazite po netu(ne znam,da li sme ovde)
igcfh5.png
 
Sa kojeg servisa za nase podneblje je najtacnije ucitavanje temperature?
 
Kod chronusa to zavisi od 1) podešavanja 2) provajdera
 
Kao sto Vojkan napisa (heh, cudno izgleda bez kvacica :) ) zavisi kako podesis. Chronus nudi tap na widget ili refresh ili nudi da selektujes custom app. Btw Yr.No ne radi refresh na tap a radio je. Kod mene je v 4.4.0 Pro.
 
Vojkane, napisao sam da koristim yr.no kao provajder, kako da podesim sam program da mi otvara nesto na tap?
 
Podešavanja za taj widget pa weather panel. Forecast je default, treba ti pro verzija da bi to menjao.
 
Widget im je jadan, ali aplikacija je odlicna :)
 
Je l' realno da nije kompatibilna sa N5?

Ubc9RCA.png
 
Pa kad koristis te niskobudzetne telefone :p

Ne znam sto ne radi... Vidim da je Markez odradio +1 G+ na aplikaciji, a on ima(o) N5...
 
Posle mnogo testiranja jedino su W2U i yr.no vredni pažnje što se tiče provajdera vremenske prognoze...

Ovi ostali ili maše malo ili mnogo :)
 
Poslednja izmena:
duze sam bio na W2U...i poceo je prilicno da se razlikuje od Meteoroloskog zavoda Srbije...a da ne pominjem bord na autu,ili jako dobar ditalni termometar na terasi...
na kraju se sve svede na to da nam okvirno pokaze kakvo je vreme...i da ukrasi uglavnom pocetnu stranicu telefona....
 
Nemam pojma, npr u KG-u je sad počela sitna kiša i jedino ova dva provajdera odmah imaju tačne podatke...

Kod drugih ili je sunce ili oblačno :)
 
I stvarno misliš da će uvek biti tako? Da će uvek brzo i tačno odreagovati?
 
Već par meseci je uvek tako ili približno... U svakom slučaju oni su najprecizniji.
 
Nazad
Vrh Dno