Šta je novo?

Weather aplikacije

Meni je fabricki na Realme Weather Channel,ja sam ubacio AccuWeather i ekstra.
 
Foreca je odlična, ne menjam je već duže vreme.
 
Weather XL i njegov live wallpaper su mi na telefonu godinama, a što se tiče tačnosti, mislim da je Windy dobar.
 
Zanimljiva besplatna aplikacija, koja koristi AccuWeather kao izvor i lepo izgleda (Material Design)!


v4.5.2 APK download: https://github.com/breezy-weather/b...ad/v4.5.2-beta/breezy-weather-v4.5.2-beta.apk
Koristim je od kad si je postavio. Vrlo zanimljiva. Može se za svaku vrstu prognoze postaviti poseban izvor npr. Za temperaturu AccuWeather, a za kvalitet vazduha ili alergene neki drugi.
Vizielno privlačna.
 
Presao na Weather live -Forecast.
Izgleda dobro i lepo update temperarure..Bolje mi se pokazala od Today Weather,Acu,itd...
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-15-16-52-19-133_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-08-15-16-52-19-133_com.android.vending.jpg
    71.7 KB · Pregleda: 173
Kako se bolje pokazala od Today Weather kada koristi Foreca.com izvor, a u TW pored tog istog izvora ima još 15 drugih? :)

Da ne pričamo o ceni i trial smaranjima čim se pokrene aplikacija...
 
Jel si cuo za modovane apk?😉😀
Today Weather mi iz nekog razloga nije update vreme,iako je namesteno da osvezava na 1h..Drzi dnevnu temperaruru do kasno uvece,posle spadne za 2 stepena,a realna je 5-6 stepeni ispod.Sve dozvole date..Znam da ima dosta izvora,ali ne znam da li si ispratio,kad udjes u toku dana desi se da se ne nude odredjeni izvori za vreme,nisu dostupni..Posle par sati udjes neki dostupni oni sto su bili vise nisu,i tako u krug..Namestim da je izvor Foreca,vidim da mi ne osvezava dugo temperaturu,udjem u izvore, Foreca nije dostupna,nudi neke druge koji su trenutno dostupni i pored kojih pokazuje trenutnu temp..
Tako da,na ovoj Weather live fiksni izvor Foreca,i nema nestajanja izvora kao na onoj vec drzi iskljucivo ovaj jedan i dobro update vreme.Zasto je tako,ne znam..
 
@Pavell
Druže predlažeš aplikaciju za vremensku prognozu koja ima jedan izvor i koja se plaća, juriš i predlažeš drugima krekovane verzije, a bukvalno na desetine aplikacija koje koriste taj isti izvor i kažeš ja se "pravim pametan" :D

Sad će neko da plaća ili da skida krekovanu verziju neke leve aplikacije sa jednim izvorom koga ima svuda pa čak i u zvaničnoj Foreca aplikaciji...

Da ne pričamo da ne postoji jedan izvor podataka za vremensku prognozu koji je dobar, pa je zato najbolje imati aplikacije koje sadrže izbor...
 
Poslednja izmena:
Meni default IOS weather aplikacija sasvim na mestu :LOL:
Ume malo da promasuje sa prognozama za kisu ali ipak su procenti u pitanju,, ako kaze da su 90% sanse da ce pasti kisa a ona ne padne to znaci da se desilo onih 10%
To je tako.
Evo recimo predvidja sada kisu u 04h a ona pada sada upravo u 23h, ne konstatuje je.
U oba pravca ide to.

202.png
 
Za sad mi se najbolje pokazala Foreca i RainViewer,pratim i dalje da vidim kako ce se pokazati.Acu nije najtacnija.
 
weather.com je najbolji , njega i google koristi , nijedna aplikacija ne može da izmeri temperaturu u vašem mestu , trenutne vremenske prilike što pišu su pretpostavka kakvo je vreme u vašem mestu trenutno , uglavnom se svakih 6 sati ažuiraju prognoze za 5 dana. Ima neke aplikacije koje ti dodje odmah da obrišeš koliko su netačne i nemaju veze sa životom.
 
^Takođe.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230913_135646_One UI Home.jpg
    Screenshot_20230913_135646_One UI Home.jpg
    56.3 KB · Pregleda: 149
Ja koristim google vremensku prognozu, onu sa interesantnom žabom i uglavnom sve tačno pokazuje.
 
ta sa žabom je dobra ali nervira me jer dosta zauzima mesta na ekranu i onda ne mogu sat da uguram negde
 
Kada pogledaš vremensku prognozu u Google Discover, imaš opciju da dodaš prečicu na početni ekran.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230926_233109_Google.jpg
    Screenshot_20230926_233109_Google.jpg
    72.9 KB · Pregleda: 47
Kako se tačno zove ta aplikacija, pod google weather ne može se pronaći.
udjes na google aplikaciju na telefonu - u pretrazi gore ukucas weather - izadje prognoza sa žabom - sa desne strane ima 3 tačke, otvoris to i ima opcija da izbacis shorcut tj. prečicu ikonice za vremensku prognozu na pocetni ekran telefona.
 
Nazad
Vrh Dno