Šta je novo?

Weather aplikacije

Ja znam da je meni stock widget za vreme od HTC-a pokazivao identicnu temp uvek kao na mon toplometru ispred kuce. Samo sto zahteva lokacije, u ovom trenutku ne mogu da mu to dozvolim i zato EZ weather je savrsen, bas, bad mi se svidja.
 
Jeste dobar EZ. Ima extra i cist dizajn. Ne znam sta ga vise vuku po Beta fazi. Je l' ono bjese Accuweather izvor :):guitar:
 
Ovaj dozvoljava da biraš ili uz pomoć gps-a ili da uneseš mesto...
Nijedna nije bila bolja od ove SONY-eve, bar što sam do sada probao.
Jeste, taj izvor i baci me na sajt kada kliknem widget a tamo dobiješ više info:)
 
Poslednja izmena:
Jedina atraktivna alternativa koju sam do sada primetio jeste Android Weather, dok bih skoro svakoj drugoj nasao manu.

Slažem se sa tobom za ovu aplikaciju, lep izgled i još na srpskom i prijatne mogućnosti itd. ali sam je deinstalirao zbog netačnih podataka i to sam tek skoro ukapirao, pa mi je i dalje ona Sony widget the best!
Probacu EZ i onu BeWeather za koju vidim da je takođe hvale:)
 
Poslednja izmena:
Koristio dugo Wetter , odlična aplikacija, malo ružan UI ali tačna

Gde tačna? Piše da pada kiša a napolju vedro, zvezde se vide i plus piše 5stepeni a ono mraz na kolima:D
--------
A Be Weather pokazuje glupost! Ukucam Novi Pazar a on izbaci Novi Pazar, Serbia, izaberem i on mi daje temp. za Kopaonik:D:D
--------
EZ Weather definitivno tačna i slična mojoj aplikaciji u telefonu:cool: Samo kako da ugasim iz notifikacionog bara info o temp. i ima li i real feel?:confused:
Ako ovo ne funkcioniše onda ima opet ona Sony prednost kod mene.
 
Poslednja izmena:
Evo screenshot-a za BeWeather
-----------
A našao za EZ isključivanje iz notificat. bar. Samo real feel ne mogu naći... Veoma interesantna i dobra aplikacija definitivno...
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-03-04-02-02-43.png
    Screenshot_2014-03-04-02-02-43.png
    140.1 KB · Pregleda: 258
Poslednja izmena:
Probao sam i ja EZ, iskljucio sam da sam updateuje vreme, ali opet ovo je previse...
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-03-05-00-07-36.png
    Screenshot_2014-03-05-00-07-36.png
    345.1 KB · Pregleda: 250
Meni se to ne desava, nema wakelock uopste.
 
Poslednja izmena:
Evo screenshot-a za BeWeather
-----------
A našao za EZ isključivanje iz notificat. bar. Samo real feel ne mogu naći... Veoma interesantna i dobra aplikacija definitivno...

Promeni samo weather provider, većina stock aplikacija vuče info sa AccuWeather.com, bew valjda sa yahoo-a.

Imas par tih provajdera, nadji onaj koji daje najbolja očitavanja.
 
EZ promašila sinoć info o vremenu i već za 15min. ispravili, jer sam namestio na svakih 15min. ažuriranja, temperatura uvek tačna ali onaj sub. osećaj nema. Uglavnom svakome bih preporučio EZ, meni nije ništa remetila bat. A ima u podešavanjima savet šta isključiti (mislim da je neki sinhro sa telefonom ili tako nešto) a i widget nisam koristio jer u notifikaciji sve piše...
I dalje sam veran ovoj od sony-a jer ima i animacije dobre a EZ deinst. samo zato što već imam aplikaciju sličnu njoj ali nema te animacije i real feel, od mene preporuka za EZ svima.
E, samo mi nije jasno kako ona accuweather.com aplikacija pokazuje netačne informacije u odnosu na njihov sajt???
 
Ti znaš da očitavanja vremena nisu real time, već zavise od merne lokacije? Takođe, obzirom na to teško da mogu da se poklope sa očitavanjima na tvom termometru.
 
Iskljucio sam u advanced settings ono Service Guard (sinhronizuje widget sa vremenom na telefonu) i sada je ok, nema vise wakeupa.
 
Ti znaš da očitavanja vremena nisu real time, već zavise od merne lokacije? Takođe, obzirom na to teško da mogu da se poklope sa očitavanjima na tvom termometru.
Naravno da znam nego kažem da su W2U i 'Sony' pokazali da napolju nema oblaka a na ovoj pada kiša! To je netačna informacija jer je napolju zaista bilo vedro. Zato kažem a plus EZ ima i na 15min. ažuriranja dok ove druge na duži period, pa s toga sam bio i prijatno iznenađen brzini na kojoj ispravljaju greške. Zato rekoh plus od mene za EZ.
A izvinićeš, meni 'SONY' u 95% pogodio temp. kao na termometru a i vreme i zato koristim tu moju proverenu apk. (widget) kao i na sajt accuweather.com sa kojim je widget I povezan.(napomonjem da aplikacija sa gore pomenutog sajta ne prikazuje info isto kao i Sony-eva pa mi nije jasno šta i kako ali nema veze)
To je to!:D
 
Poslednja izmena:
Isprobao razne weather aplikacije i njihove vidžete, najzadovoljniji sam sa Transparent clock and weather aplikacijom koja zaista pruža puno mogućnosti i kombinovanja. Od mene ide svaka preporuka za ovu apk.
 
Probao i EZ + gomilu drugih i ubedljivo najtačnije informacije ima W2U .
Ez je samo lepša aplikacija (+ što nema reklama), mada je i to subjektivno :)
 
Delete ALL :banghead:

uploadfromtaptalk1394147230323.jpguploadfromtaptalk1394147243351.jpg

Vracam se dobrom starom Chronusu. :)
 
Poslednja izmena:
GO Weather EX,po meni najtacnija. Vec duze vremena je koristim.
 
Sa kog izvora vučete vremenske podatke na Chronusu. Sa accuweather-a ili Yahoo-a
 
yr.no pokazuje za Beograd trenutno 7 pon 9-5 uto 12-2 sre 12-2, yahoo pon 10-1 uto 13-2 sre 13-1, a accuweather pon 10-1 uto 13-2 sre 14-1
a za danas yr.no 7-7 yahoo 14-4 accu 10-4 pa vidi bar po današnjem danu koji je iza nas koja je najtačnija

Pretpostavljam accuweather. Ne mozes gledati toliko dugorocno. To ni umeteoroloskim stanicama ne pogode :D Meni je dobar yr.no, pogadja otprilike,mada i drugi su tu negdje. Zakljucak, sve isti k***c :D
 
Poslednja izmena:
Nazalost, moram se izgleda pozdraviti i sa Android Weather. Toliko laze za temperaturu da je to strasno - obucem ujutru zimsku jaknu jer je napolju 6 stepeni, feels like 3 = izadjem iz zgrade, kad ono skoro 10. Sad sa promenio provajdera, stavio sam neki "Open weather map [beta]", to mu je opomena pred iskljucenje.
 
Zar ne izadjes prvo na terasu da vidis kakvo je vreme? Nisam znao da neko slepo veruje tim prognozama :)
 
Meni chronus najbolji, može da vuče temperaturu sa 4 različite lokacije.
 
Ja posle tih "GO.." sra...aplikacija dve nedelje brišem GO foldere po telefonu
 
Nazad
Vrh Dno