Šta je novo?

Weather aplikacije

Probao sam dosta najbolje ocenjenih aplikacija i sto se tice podataka najtacnija je Weather2Umbrella. Jeste da UI nije bas fensi/minimal/''lep'' kao kod nekih drugih aplikacija i ima samo 3 widgeta ali nema veze.
 
Meni 1weather očajno radi zadnjih par dana, sve neke lude temperature. Piše da ima - 6 ili 7 stepeni A subjektima osećaj - 14 kakva glupost. Koristi neko? Kakve su vam t ovih dana?
 
Chronus je meni najbolja weather app. Koristi i AccuWeather izvor (pored i Yahoo-a) koji je medju najtacnijim. :)
 
Accuweather je pokazivao minus osam on je čak bio najgori. Probaću baš weather2umbrella
 
ONda ti je najbolje, kupis termometar i stavis na prozor :)
 
Meni super radi accuweather. Uvek mi je bio najtačniji što se tiče prognoze kad će biti kiša ili bilo šta unapred. Temperatura možda greši za stepen ili dva, ali to je nemoguće osetiti.
 
Pa dobro ne moras termometar kupovati, imaju sad pojedini telefoni i senzore za temp, kud ces tacnije od toga, gdje god da si vidis temp :)
 
Pogotovo kad obrnes par benchmark testova, taj senzor ce bas pokazivati dobru temperaturu :d
 
+1 za weather2umbrella. Probao sam mnoge aplikacije i samo nju sam zadrzao...
 
Definitivno najbolja aplikacija i tačna što je najbitnije +1 i od mene za W2A.
 
Weather2umbrella jeste najbolja ali android aplikaciju nisu azurirali ima vec godinu dana i poprilicno je odvratna pa sam se prebacio na android weather
 
Android Weather & Clock Widget po meni skroz OK aplikacija, ne trosi bateriju nesto specijalno i tacna je. A i ima lep widget. :D
 
Ne znam odakle EZ povlaci podatke ali svaka preporuka. Jos su u novijoj verziju dodali neke nove stvari pa ako niste dugo dajte joj opet sansu.
 
Koristio dugo Wetter , odlična aplikacija, malo ružan UI ali tačna i ima lep i funkcionalan widget. U sustini nemam nikakvih zamerki ali me smorila pa bih da primenim. Problem je što ni jedna nije precizna kao ova u pogledu lokacije.
Evo ubacio prvih dvadeset sa play-a i lokacija im je dosta široka, Wetter ti bukvalno nađe i ime i najmanjeg naselja, dela grada.
 
Poslednja izmena:
Vec sam zaboravio sta sam koristio pre trenutne BeWeather, cini mi se W2U, tu su bile te mikrolokacije. Ali te "lokacije" su lazne, barem za Srbiju, ne mislis valjda da postoji 50 mernih stanica u gradu koje se sinhronizuju svakog minuta sa stranim serverima?
 
Znam ali mi lepo za videti kad sam u centru grada, stoji naziv grada, kad sam kući stoji naziv naselja.

Inače, wetter prikazuje temperaturu i iza zareza, nije da je potrebno ali eto. :)

Retko je koriste kod nas a ima preko 5 mil. preuzimanja.
 
Al' tako gadan ima widget da je to strasno!

Ne znam meni je EZ najbolji i najtacniji.
 
Wetter ima lep widget, pomešao si sa nekom drugom.
EZ isto pokazuje jednu lokaciju za ceo grad.
 
Pa ako je to taj wetter što si ostavio u onom tamo linku onda nisam pomešao :) ne znam, meni je ružan.

Što se tiče lepših, ez weather i eye in the sky su mi jedini koji liče na nešto.
 
Je l' još nekome EZWeather posle poslednjeg updatea drži u notification baru notifikaciju EZ Weather is running. Isključio sam show notifications, ali ne pomaže.
 
Je l' još nekome EZWeather posle poslednjeg updatea drži u notification baru notifikaciju EZ Weather is running. Isključio sam show notifications, ali ne pomaže.

Bilo je odma još jedno unapređenje sa kojim su rešili problem gubitka podešavanja. Meni je bio pogubio sve ali sad je kako treba.
 
Instalirao sam EZ Weather, ali nece da mi da da unesem rucno lokaciju, trazi da ukljucim lokacije. ??

EDIT: U aplikaciji mi je prihvatilo lokaciju, al na widgetu nece.

EDIT2: Evo sad hoce :)
 
Poslednja izmena:
Lestvica za najveci kiceraj u aplikaciji je upravo znacajno podignuta :p
 
Ja je koristim već dugo i mogu da kažem da sam zadovoljan. Plus ima mnogo opcija za dashclock tako da dva plusa kod mene :)
 
Na mom SONY-u je widget koji u 98% pokazuje tačnu temperaturu (merio sam u raznim mestima klasičnim termometrom i upoređivao) a najtačniji je onaj real osećaj što dole piše, a i vreme nema greške!
Na sajtu piše ponekad druga temp. i vreme koja nije tačna kao ovaj widget što pokazuje a trebale bi biti iste vrednosti.
Nego me zanima kako ovaj widget da nađem na G-play-u jer mnogi su hteli da instaliraju.
Na sajtu, na koji vidi ovaj widget, daju neku njihovu drugu aplikaciju sa google marketa ali to nije ova koju imam, i plus pokazuje netačne vrednosti.
Kako da pronađem baš ovu aplikaciju ako naravno postoji?:)
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-03-04-00-56-53.png
    Screenshot_2014-03-04-00-56-53.png
    552.4 KB · Pregleda: 249
Nazad
Vrh Dno