Šta je novo?

Weather aplikacije

Hvala na savetu! Ili pak da krenem od Balkana zato sto se mi sluzimo slicnim jezicima?
 
Ako je odradis u MD-u to će proći samo tako. Plus fancy animacije iz 5.0 i to je to. Treba puno posla, ali se isplati.
 
Ako vec hoces originalnost, onda razmisli da dodas nesto sto ostale aplikacije nemaju, recimo zagadjenje. Ovde imas real-time podatke za Srbiju http://www.sepa.gov.rs/ams/xajax_data/eas_kvalitet_vazduha_1.php?nosplash=

To bi ti garantovalo prilicnu prohodnost recimo u Kini, pa cak i evropskim gradovima koji imaju problema sa zagadjenjem.

Aplikaciju odmah pravis globalno, sigurno da ne mozes zaraditi prodajom aplikacije koja pokriva Srbiju, ili ex SFRJ.
 
Poslednja izmena:
Prilično sam siguran da u NS kiša pada bar sat vremena, pošto sam pokisao:)
36c7c0cac344af063eefa8a515cf02ba.jpg
 
Probaću, mada je par njih reklo da je forecast.io najtačniji. Ajmo forecastaši, javljajte se:)
 
I ja sam to rekao, ali jutros nas je "izneverio", mada je posle par minuta pošto sam napisao da probaš drugi i on pokazao kišu.
 
Nije vas timeline izneverio nego izvor za vremensku prognozu :D
 
Meni je AccuWeather sasvim OK kao izvor za vremensku prognozu.
 
Na Ars S je bila najlepsa aplikacija za vreme. Vertikalna,providna,mala,prelepa,pogotovo kad sneg pada :)
Steta sto je to ostalo samo za Arc S.
 
Meni je WT skroz kul, jedino sto forecast.io greši.
 
Meni su WT i Amber Whether najbolje i najlepše a najbolji widget je sa G3 samo najveca mana sto radi samo sa LG launcherom.
 
Hvala, marrecare, probaću i ja, mada izgleda baš ružnjikavo :(
 
Meni se licno svidja izgled, ima lepe animacije i nisu sve informacije nabacane i nepregledne, krupne su i vidljive. I da, rade widgeti, ukupno ih je 4, vrlo lepo izgledaju.
 
jeste 100% 1Weather pominjan - dobar je inace ..

meni simple weather ni na jednom 2 telefona ne radi prikaz iz aplikacije, rade samo widgeti
 
Preporuka za 1Weather, odlican je.
 
Vrlo simpaticna aplikacija - Weather Live
Meni crash-uje konstantno kad udjem u podesavanja, pa je morala da leti, ali vredi probati.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno