Šta je novo?

Weather aplikacije

Nem pojma, mozda ovde kod mene u NS-u ne ocitava dobro sa stanice :)
 
Ja sam sve izmenjao, uglavnom kroz aplikacije, WU se pokazao najtacnijim.
 
Probao na WU i vrteo se jedno pola sata, nema sanse da osvezi prognozu preko njega. Vratio na Forecast.io.
 
u yr.no sam se kleo, a onda je znao da zezne po koji put. :D
A onda sam upoznao forecast.io :D najbolje je kada mi stigne notifikacija da treba da počne kiša
 
BeWeather ima notifikacije za svaku mogucu astronomsku pojavu, maltene i za meteorsku kisu :p
 
Jel ima ovo cudo widget?

Edit :
Pojavio se, posle restarta telefona..
 
Poslednja izmena:
Koristio sam do sada 2 vremenske prognoze, Yahoo i YR, ali kada sam video ovu Weather Timeline nemam više potrebu za njima. A i dizajn je sjajan. Hvala
 
Weather timeline ubedljivo najbolja. Jednostavan dizajn sa mnogo informacija, lepi widgeti, a sto je najvaznije, tacni su podaci.
 
Hm, meni ovaj Weather Timeline deluje ružnjikavo, nekako zastarelo, kao Win 8 ili Android 5, npr :D

Gledam na sajtu, ali mi nije jasno kako izgleda njihov widget...
 
Malo laže weather timelina, danas pokazuje da pada kiša, a nije padala.
 
U celoj Srbiji pada kiša, baš čudno što pokazuje kišu :D
 
Možda misli na sneg. Meni forcast.io pokazuje da pada kiša a pored piše u fazonu padavine snega 20-50cm.
 
Kod mene ceo dan padao sneg, a sad pada nešto, da l je sneg ili kiša ne bih znao da vam kažem. Ali pokazuje istu temperaturu kao termometar u dvorištu.
 
Pokazivao je kisu, a kisa je pocela bar sat vremena kasnije[emoji1]
 
E ne znam ali sam polako poceo da ucim javu za android programiranje. Mislio sam da napravim weather app ali nisam siguran da li bi se izvukla na google play ttrzistu. Mislio sam na fin i savremen dizajn i pouzdane izvore i da bude drugacije od ostalih
 
E ne znam ali sam polako poceo da ucim javu za android programiranje. Mislio sam da napravim weather app ali nisam siguran da li bi se izvukla na google play ttrzistu. Mislio sam na fin i savremen dizajn i pouzdane izvore i da bude drugacije od ostalih

Kreni od domaćeg tržišta. Napravi krštenu app kojoj će RHMZ biti izvor. Posle je lako dodati "pouzdane" izvore.
 
Nazad
Vrh Dno