Šta je novo?

Weather aplikacije

Idokep. Ovo je po meni najtacnija, ali i najsmesnija. Latinica, cirilica, engleski na cirilici, madjarski, sve je izmesano.
3f3ee26701f754019bb6bbe461809dea.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Koji je ovaj izvor Today Weather u istoimenoj aplikaciji? Pre toga je na tom mestu bio Weather Underground, vidim i da se podaci minimalno razlikuju između WU i tog TW.
 
Znam, vidim :)

Možda nisam bio dovoljno precizan, obzirom da se podaci baš, baš podudaraju sa WU moje pitanje je da li je to neki rebrand WU ili stvarno imaju svoj sopstveni izvor?
 
Koja app se pokazala pouzdano juče i danas, google je potpuno omašio?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nekoliko puta sam pisao o aplikaciji eWeather HD, koju koristim i koja je, po mom misljenju, najbolja aplikacija za vremensku prognozu. Pre neki dan su izbacili i besplatnu verziju koja se razlikuje od ove sto se placa samo po tome sto ima reklame, sve ostalo je isto. Ko hoce neka proba eWeather HD Free - weather, alerts, radar
 
O ukusima se ne raspravlja....suviše šarena za moj ukus,a posebno mi se ne dopada font,bar ono što se vidi na ScreenShotu...

Sent from my SUPER using Tapatalk
 
Svaka preporuka za windy aplikaciju. Na jedrenju sam u grckoj i dok sam pratio vreme preko ovde vec pomenutih aplikacija dosta puta je bilo zestokih promasaja dok je sa windy sve bilo apsolutno tacno. Vetar, kisa, sunce, oblaci..sve. testirajte i mislim da necete zazaliti.
 
Meni je trenutno ova vrh....
Today Weather
Da bi ova aplikacija radila kako treba,treba da je ekran FullHD
54309966e71825e11bfe61a69ecfc59b.jpg
306bdd02ff37e9ce0801dd7f68f8ecfc.jpg


Redmi 5 Plus
 
Poslednja izmena:
I koji izvor od ovih je najdalje od istine, Today ili WU?
 
Today piše 20°sada već 21° kao subjektivni odećaj,ali kaže da je Max 28°
Na RHMZ je 29°....a bord na Autu pokazuje 29°,a nema sunca....
Ebem ga...:)

Redmi 5 Plus
 
Poslednja izmena:
Odakle ti toliko sorsovi
415f327270eed13b47d0007487ed631e.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Zato što mu je stara neka verzija aplikacije
Instaliraj ovu njegovu sa screenshota i dobićeš ponovo svih 5 izvora. Nije ni meni jasno zašto su izbacili neke izvore u novijim verzijama.
 
Poslednja izmena:
Baš tako,malo starija Pro verzija,ali nema reklame itd...

Redmi 5 Plus
 
Koji data sors se pokazao kao "najtačniji"? Koristio sam yr.no sors i ne podudara se uopšte sa vremenom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znam da svi maše :D Bitno mi je da je relativno tačno. Danas je po yr.no trebalo da padne oko 2mm kiše a nije bilo ni kapi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
W2U je najpouzdanija, kao i uvek. Mada nije neka velika razlika u odnosu na yr.no ali je i ovih dana bila tacnija iako je klima odlepila vec mesecima (godinama) pa ne postoji tacna prognoza.
 
ja odo ovog proleca/leta batalio vise sve prognoze, cak i Aix weather koji sam koristio od 2011 i koji je zaista lepo pogadjao padavine .. nazalost vreme je takvo da od proletos ni Aix nije mogao da zna sta ce i kad ce biti ... a samsung fabricka je takva smehoteka da cak ni prelepi widget nije mogao da ga opravda na ekranu ..
 
Neće da mi sačuva Google weather ikonicu na home screenu!

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Evo i ja da dopišem nešto na temu vremenskih aplikacija. Probala sam gomilu aplikacija do sada i naravno govorim na osnovu mog iskustva, najbolja tj najpouzdanija aplikacija i za Android i za kompjuter je - the weather channel. Imam je i ne mobu i na kompu. Na kompu imam još gomilu nekih ali samo ovu koristim.
Evo i slike:
26e8840db64a889bd6011335e385b90f.jpg
 
Opet da ponovim, nebitno koja je aplikacija, bitno je koji je izvor, ako govorimo o tačnosti prognoze.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Opet da ponovim, nebitno koja je aplikacija, bitno je koji je izvor, ako govorimo o tačnosti prognoze.

Kad sam navela gornju apk, mislila sam prvenstveno na tačnost prognoze. Probala sam ih zilion. Ovu koristim i na mobu i na kompu.
Ja nemam nikakvog razloga da favorizujem 1 apk u odnosu na 2 apk. Samo navodim svoje iskustvo, a vremenska prognoza mi je od velike važnosti, jer kad krenem od kuće nema me po ceo dan i bitno mi je znam kakvo će vreme biti, šta da obučem, nosim itd.
 
Poslednja izmena:
weather timeline prodata. nove gazde nova politika
 
Nazad
Vrh Dno