Šta je novo?

Weather aplikacije

Vidim da je promenjen naziv, postoji još jedna paid verzija. Odavno sam kupio WT, ne verujem da ću opet bacati pare...

Koristim Today Weather, ok je.
 
Ja ću je i dalje koristiti dokle traje. Ubedljivo je najbolja.

Neki hvale overdrop, mada nema zamene za WT, dugo nije bila tako dobra aplikacija za vreme.
 
U Digital Clock Xperia dodat je weather.com kao izvor. S obzirom na to da widget ima i prognozu na 1 dodir, u potpunosti sluzi svrsi.

Clock widget:
attachment.php


Prognoza:
attachment.php
 

Prilozi

  • Screenshot_20190120-195614.png
    Screenshot_20190120-195614.png
    414.4 KB · Pregleda: 586
  • Screenshot_20190120-195622.png
    Screenshot_20190120-195622.png
    394.9 KB · Pregleda: 584
Poslednja izmena:
Izuzetno ružan widget. No opet svako ima neki svoj ukus.
 
Weather Timeline više nema mogućnost izbora provajdera, samo myradar. Ja sam je obrisao.
 
I ja sam dok se nije sama update-ovala.
 
Izuzetno ružan widget. No opet svako ima neki svoj ukus.

Vise volim da ga nazivam obicnim nego ruznim :D U trenutku instalacije poenta je bila clock widget, pa sam se vremenom navikao, sad kad ima i weather.com izvor, jos ce se ucvrstiti. Ima jos fontova, ne mora ovaj default da bude. (prognoza nije widget, to se dobije kad se tapne na temperaturu)
 
Ja sam mesecima na today weather, odlicna je aplikacija, jednostavna pregledna...

Huawei P10
 
Ne kapiram sta imas protiv mog "srecna nova 2003." setup-a ali nije ni bitno :d
 
Sa Weather Timeline presao na Today weather i mogu reci da uopste nije losa sto se tice dizajna. Reklame nisu napadne tacnije skoro da ih ni nema (jedan red jedva primetan), a default source data je Dark Sky sto je skroz OK.
Overdrop isto probao, meh.
 
Poslednja izmena:
Kod mene(Kula) Samsungova zasad pogađa.
 

Prilozi

  • Screenshot_20190122-133047_Weather.jpg
    Screenshot_20190122-133047_Weather.jpg
    670.7 KB · Pregleda: 212
Interesantno, meni je u istoj toj (Samsungovoj) weather aplikaciji izvor The Weather Channel a tebi je AccuWeather. A ne vidim nigde podešavanje izvora.
 
Kod mene isto The Weather. Nema mogućnost izbora za Accu ili neku drugu.
 
Koji Samsung imate? Možda izvor zavisi od modela telefona, odnosno verzije aplikacije?
Moj je A7 (2017).
 
Weather Timeline više nema mogućnost izbora provajdera, samo myradar. Ja sam je obrisao.
Kakav bedak! Jedna od prvih aplikacija uopšte, koje sam kupio. Takođe je obrisao i mislim da više neću koristi weather app. U principu i vreme sa Google Now radi posao, a niti jedna ionako nije precizna.
 
tl;dr
Jel pise nesto korisno?
 
Kako da promenim lokaciju za google weather, stalno je na Beograd?
 
Kucaj u search bar lokaciju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel ima neka aplikacija da vuče podatke sa domaćih izvora, to bi trebalo da bude najpreciznije?

Inače sinoć je Google Weather tačno predvideo kišu, Yandex i Accu Weather nisu, iako mi se Yandex aplikacija do sad pokazala veoma preciznom.
 
Ja koristim ovu, radar je bas tacan i u 90% slucajeva su u minut precizni sa padavinama
8edb148271fd54b4c054d20c06c20f94.jpg


Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Igra pogađanja ili...?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Weather & Radar Pro [emoji23]

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno