Šta je novo?

Weather aplikacije

Kad je u pitanju Sarajevo jedino Foreca izvor se uvijek poklapa sa drzavnim hmz.. Vidim čak i na njihovoj stranici da kupe informacije sa istog mjernog mjesta kao i ovaj drzavni

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samim tim sto je izvor vremena za Google weather, nema mesta za sumnju da li je merodavna. Danas sam dosao iz Grcke, pratio sam vreme preko vise aplikacija - najbolju prognozu vremena padavina i temperaturu dao je Weather Channel. Posto su 2 dana kupanja bila u igri (kod ostalih izvora - Klara, Yr.no... najvisa T od 24 nije obecavala), osvojila je moje poverenje i u praksi.
Jedini problem koji ja imam s tom aplikacijom jeste preglednost i intuitivnost, druge su po 5 puta bolje. Jedino nisam probao kakve ima widget-e, nekako sam se odvikao od njih. Neka kaze neko ko koristi valjaju li.
 
Za trenutnu temperaturu, samo ovaj link na home screen i ništa više, live stanica inače:
http://karaburma.vreme.in.rs

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Nešto mi nisu pouzdani...

b701455a08528a7dee3e80b619cb65c3.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
^to si ti otkucao .mars umesto .rs, pogresna lokacija :d
 
Isprobao sam skoro sve aplikacije, i na kraju sam kupio eWeather HD, i zavrsio sam sa aplikacijama za vremensku prognozu. Ova mi je najbolja, ima ubedljivo najvise informacija, mozete da podesavate sta god hocete, ne trosi puno megabajta, kao ni bateriju. Malo je komplikovana dok se naviknete, ali posle je sve u redu. Isto bi mogli da porade malo na interfejsu, ali ni to nije neka velika mana. Izbacili su jos jednu aplikaciju, weather map HD, koja se placa, ali kada kupite eWeather HD, ona se automatski otkljuca, pa ne morate da je kupujete posebno. Od mene preporuka.
 
Verujem da je dobra, cim ima ovakvu ocenu, ali ruzniji UI za vremensku prognozu skoro nisam video. Ja pored standardnih trenutno testiram meteogram i klaru.
 
^ Sunce ti, kao grafika iz nekakve tarot emisije na TV Boljevac

Z35bPfNu6jFOri0MpTOh1XJP3P5M0W5MFCVzSX4yOV2t-8VSaJ8Xdy7JsY3uQ6YlgAk=h900
 
Poslednja izmena:
Kad je u pitanju Sarajevo jedino Foreca izvor se uvijek poklapa sa drzavnim hmz.. Vidim čak i na njihovoj stranici da kupe informacije sa istog mjernog mjesta kao i ovaj drzavni

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja koristim accuweather kao izvor i odlican je.

Takodje ne volim one widgete niti da moram ulaziti u app da vidim vrijeme i temp, quick tile je zakon.

358378dfc7d30ee1fe6a927f756a8c25.jpg


@hsv.stoned sta je to kukavce...[emoji15]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Verujem da je dobra, cim ima ovakvu ocenu, ali ruzniji UI za vremensku prognozu skoro nisam video. Ja pored standardnih trenutno testiram meteogram i klaru.
^ Sunce ti, kao grafika iz nekakve tarot emisije na TV Boljevac

Pa cim je Rusi prave, mora da bude ruzna:D
Ove ikonice mogu da se menjaju, ima da se skinu, a mozete i sopstvene da ubacite, pa izgleda malo bolje. Ona je izasla 2010.-te godine, mislim da nisu menjali interfejs uopste:) Bez obzira na to, meni je ona najbolja, ima najvise opcija, ne trosi bateriju mnogo. Ima ocenu 4.7, to ipak govori nesto, takvu ocenu ima i iPhone verzija, to znaci da su korisnici zadovoljni. To je realna ocena, posto, koliko znam, nikada nije bila na akciji, da bude besplatna, pa onda tako da povecaju broj korisnika i da pumpaju ocene, kao npr today weather (daj ocenu 5, posalji ss autoru, i dobijas kod za premium verziju).
Ima i lepsih aplikacije, ali sve one imaju poneku manu, tako da sam se ja odlucio za ovu, i zadovoljan sam.
 
Pa za 5$ malo ko ce sebi priznati da se ispalio, otuda i tako visoke ocene :)
 
Ja koristim accuweather kao izvor i odlican je.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Accuweather bez tvog pristanka salje podatke trecoj firmi, ako si ok sa tim. http://www.zdnet.com/article/accuweather-caught-sending-geo-location-data-even-when-denied-access/


^ Sunce ti, kao grafika iz nekakve tarot emisije na TV Boljevac

Haha, meni je bukvalno prva pomisao kad sam video sliku na play store-u bila tarot.
 
Pa evo na indijskom marketu je manji popust, a na srpskom je tako kao sto ti kazes.

Screenshot (21).png
 
Ja sam uzeo na 2.99.
 

Prilozi

  • Screenshot_20170920-170845.png
    Screenshot_20170920-170845.png
    634.3 KB · Pregleda: 138
  • Screenshot_20170920-170901.png
    Screenshot_20170920-170901.png
    206.5 KB · Pregleda: 121
  • Screenshot_20170920-170912.png
    Screenshot_20170920-170912.png
    213 KB · Pregleda: 116
  • Screenshot_20170920-170924.png
    Screenshot_20170920-170924.png
    173.7 KB · Pregleda: 110
  • Screenshot_20170920-170932.png
    Screenshot_20170920-170932.png
    142 KB · Pregleda: 109
Poslednja izmena:
Znam samo 2 coveka kojima bi se ovakav optimirung svideo.
 
[emoji23]
Stvarno je dizajn katastrofa, nabacano preko svake mere ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stvarno je šareno do bola,mada ako je dobar razmišljam se da ga uzmem ipak je to jedna kafa [emoji3] nešto sam gledao juče na 4pda i tamo koliko sam video ima još skinova za apk te proveriću i ako ima nešto normalno uzimam.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da li je moguce da nema neka domaca app koja koristi podatke sa rhmz!?
Jako su bitne meteo najave i upozorenja...
 
Poslednja izmena:
Msn weather aplikacija za Windows 10 u startu je smesna, diskonektujte internet i udjite kada god hocete i pise kao "update as of" i vreme , navodno i kada ste diskonektovani vrsi azuiranja svaki minut?

1.PNG
 
Meni je to odlicna app, konpletniju nisam video i zalim sto nema za android, pritom je free.

Iskljuci background task i nece da cekira.
 
Poslednja izmena:
Gde se iskljucuje to?

Da li je odlicna to ne znam prosle nedelje su najavljivali 29 a bilo je 32 za Beograd , nekad omase za par stepena , ta lazna azuiranja me nerviraju , pretpostavljam da se azuiranja vrse svakih 10-ak minuta a ne svaki minut bilo da si ili nisi na internetu :) sa sitnim lazima hoce da privuku ljudi da ih koriste.
 
Gde se iskljucuje to?

Da li je odlicna to ne znam prosle nedelje su najavljivali 29 a bilo je 32 za Beograd , nekad omase za par stepena , ta lazna azuiranja me nerviraju , pretpostavljam da se azuiranja vrse svakih 10-ak minuta a ne svaki minut bilo da si ili nisi na internetu :) sa sitnim lazima hoce da privuku ljudi da ih koriste.

Ups ipak ima za droid :D

Pazi zavisi odakle je merenje , evo ja sam kod skupstine i izbaci mi na widgetu Tasmajdan, blizu je... na kompu naravno da nemas GPS i daje ti temperaturu za jednu tacku u gradu ...

Settings / privacy / background apps

d5f029c03bb3cc4e5f1a88150a97db88.jpg
 
Poslednja izmena:

Znam za to. Ali to vazi za Accuweather app, ne koristim to, vec samo taj izvor.

Da li je moguce da nema neka domaca app koja koristi podatke sa rhmz!?
Jako su bitne meteo najave i upozorenja...

Kod mene na Chronusu, izbacuje i upozorenja, crveni/zuti/narandzasti alarm za vjetar, grmljavinu ovo/ono. I to bas pise da preuzimaju podatke sa hidrometeoroloske stanice.


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Zaobidjite ovaj msn weather, prilicno trosi bateriju.
Screenshot_20170921-121448.png
 
Pa to, kako kome, bolje da ljudi ne rizikuju da ostanu bez baterije.
A hvala bogu alternativa ima koliko hoćeš.
 
Frankenstajn rom na nekom xiaomi-u je bas mjerodavan. [emoji23]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno