Šta je novo?

Weather aplikacije

API funkcioniše do kraja 2021 tako da aplikacije koje koriste Dark Sky kao izvor će verovatno do tada moći da rade.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pukao mi je onaj stari Weather timeline, ne dobija više podatke. Prešao sam na Geometric Weather, izgleda odlično.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
^Koja verzija je u pitanju?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Sta fali vec integrisanom weatheru u sklopu google launchera (widget). Meni se pokazala najtacnijom, skoro nikad ne omane, i bas se pouzdam u nju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sta fali vec integrisanom weatheru u sklopu google launchera (widget). Meni se pokazala najtacnijom, skoro nikad ne omane, i bas se pouzdam u nju.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
+1
I meni Google odrađuje posao, zadovoljan sam zaista. Ne pamtim kada sam poslednji put imao neku Weather aplikaciju na telefonu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sada kada Dark Sky više ne radi, jel može preporuka za neku preciznu aplikaciju za vremensku prognozu? Kapiram da ništa ne može da priđe Dark Sky aplikaciji, ali koja bi bila osim nje ok?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni je najtačnija AccuWeather jer ima "MinuteCast" ali mi se ne sviđa pa koristim 1Weather.

A na smartwatchu Futorum watch face skida podatke sa Dark Sky jer API i dalje radi pa ga koriste mnoge druge weather aplikacije.
 
Today Weather, godinama je koristim i jako sam zadovoljan, ima dobar izbor providera, automatsko menjanje svetle i tamne teme, grafički veoma dopadljiva

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Today Weather. Pročitah negde na forumu da je koriste i od tad sam i ja postao njen korisnik [emoji4]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može predlog za neki pouzdan (besplatni) weather app? Ovaj koji sam dobio uz 8T je očaj, da bi se osvežio moram svaki put da ga otvorim.
 
Može predlog za neki pouzdan (besplatni) weather app? Ovaj koji sam dobio uz 8T je očaj, da bi se osvežio moram svaki put da ga otvorim.
WeatherXL. Poprilicno tacna prognoza.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
jakoristim odavno weawow i prezadovoljan sam... ima odlične widget-e
 
Dajte dobar weather app sa 5x2 widgetom sa 5 narednih dana prognoze.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 
^3D Earth Pro, Today Weather.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Dajte dobar weather app sa 5x2 widgetom sa 5 narednih dana prognoze.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
Ja koristim ovo:
http://www.devexpert.net/weather

eeba37fd66776beae4ffdd51e787c9eb.jpg

Datum je prečica za kalendar, a sat za postavke alarma i dr
 
Poslednja izmena:
^Izmesana latinica i cirilica

Ja koristim isti taj, jer ima providni widget, to mi je bukvalno eliminacioni faktor. Mada ne koristim taj sa 5-dnevnom prognozom, niti cirilicu, sa kojom ocito ima problema.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za Vylota, instalirao sam po preporuci ovu tvoju vremensku prognozu, ali kako je prebaciti na pocetni ekran, odnosno u gornji levi deo ekrana i po potrebi je samo svuci dole i pogledati prognozu?
 
Pitanje za Vylota, instalirao sam po preporuci ovu tvoju vremensku prognozu, ali kako je prebaciti na pocetni ekran, odnosno u gornji levi deo ekrana i po potrebi je samo svuci dole i pogledati prognozu?

Imaš widget sa satom levo i prognozom desno, možeš da podesiš šta god. Kad namestiš widget, klikneš na vreme ako ti treba prognoza, i otvorićeti se detaljna prognoza koju možeš da podesiš kako ti odgovara . ako klikneš na sat, otvara se budilnik.
 
Ja ne preporučujem da se ostavlja aktivnom prečica za sat, nehotice se može isključiti alarm tako.
 
Koristim ovaj program jos od android verzije 4,x. Prgram ima manje opcija jer sajtovi sa vremenskom prognozom pre oko 2 ili 3 godine poceli su da uskracuju obim informavcija koji daju na besplatno koriscenje drugim aplikacijama, Postoje dve verzije ovog programa besplatna i ona koja se placa. Kao ilustracija kad sam prvi puta stavio progarm on je u setovanju imao razne alarme na susznezicu, kisu, poledicu itd.. Sada toga nema a meni je islo na zivce non-stop neki alrm koji je program slao. Ova verzija besplatna drzim widget na prvom ekranu, koliko sam primetio nekad azurira trenutnu temperaturu nekad ne, ima u desnom donjem uglu widgeta reload ali ja ga olovkom ubadam, prstom omasim. Alarmi vise ne postoje barem kod mene na novom mobu 8.x Android Xiomi Mi play . Sad vidim da omasuje trenutni tempraturu u glavnom widgetu, onda startujem prog koji je dosao uz mobilni i vidim da masi, olovku u ruku i nabodem reload u widgetu. Da radi kao budilnik i ne znam da moze, ima original prog koji je dosao uz mob i on to radi i ne dozvoljava drugim programima da petlaju oko vremena. Cak ima i cleaner koji pronalazi duple aplikacije i sugesrira da obrises jer iste nameme imas program u origuinalnom pakovanju samog mobilnog.
 
Ja ne preporučujem da se ostavlja aktivnom prečica za sat, nehotice se može isključiti alarm tako.

Nikad nisam imao problem da mi se ne uključi alaram (koji koristim i kao podsetnik), a koristim ga par godina... ili da ga "nekako" slučajno isključim.
 
Nikad nisam imao problem da mi se ne uključi alaram (koji koristim i kao podsetnik), a koristim ga par godina... ili da ga "nekako" slučajno isključim.
Nasao sam u setovanju alarme za vremenske situacije, bilo je podeseno. Ne znam moja je free aplikacija, na starom mobilnom to je radilo, dosad nisam primetio da ukljucuje, pomenio sam zvuk pa cu videtiti.
Ako ukljuci zanima me da li pokaze nesto zbog cega je ukljucio alarm npr. grmljavina ili moram da to vidim na drugom mestu. Ne znam nisam video u setovanju bilo kakvu naznaku podsetnika, Xiomi ima svoju aplikaciju koja barata sa casovnikom i sluzi za budjenje ili podsetnik popi lekove itd. Mozda mije cerka poiskljucivala nestou generalnim setovanjima
 
@vylota,
Da ne bude zabune ja koristim
Weather & Clock Widget

Screenshot_2020-08-13-22-22-29-500_com.miui.home.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno