Šta je novo?

Weather aplikacije

Pa to, kako kome, bolje da ljudi ne rizikuju da ostanu bez baterije.
A hvala bogu alternativa ima koliko hoćeš.

Zar nije pametnije da svako proba sta zeli i ako se pokaze dobro neka ostavi, ovako mozda svojim stavom uplasis nekoga kome bi koristila...

Za jednu free app koja nema agresivne reklame, ja bih joj dao jaku cetvorku ;) naravno ima prostora za bolje.
 
Naravno da nije.
Zašto bi rizikovao da ostaneš bez baterije, ne vidim šta to ova app nudi što druge ne nude?
Jedino ako imaš taj avanturistički duh pa želiš da budeš beta tester, onda ok.
 
Naravno da nije.
Zašto bi rizikovao da ostaneš bez baterije, ne vidim šta to ova app nudi što druge ne nude?
Jedino ako imaš taj avanturistički duh pa želiš da budeš beta tester, onda ok.

Nije u pitanju beta , i na mom telefonu nema tog draina koji ti imas... Tako da nije nikakva avantura ako radi lepo...meni da , tebi ne al boze moj , postoji izbor.

Sent from mTalk
 
Ja koristim accuweather kao izvor i odlican je.

Takodje ne volim one widgete niti da moram ulaziti u app da vidim vrijeme i temp, quick tile je zakon.

358378dfc7d30ee1fe6a927f756a8c25.jpg


@hsv.stoned sta je to kukavce...[emoji15]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Samo Accu već godinama. Super izgleda i tacna je vecinu vremena.

Nego, kako si podesio da budu u quick tiles?
 
koristim weather m8 i sve mi se sviđa, ali već nekoliko puta sam uhvatio neki battery drain...danas sam recimo video da je prepodne potrošila 10 posto baterije...nerado bih prešao na nešto drugo, a ne sviđa mi se to sa baterijom, ima li tu pomoći? nameštena je da svakih sat vremena radi update podataka, najpre sam stavio da to radi samo na wifi a pre neki dan sam stavio da koristi i data protok...koristim inače njen widget na home screenu...iako me mrzi da sve ponovo nameštam jel postoji neka slična alternativa koja nema zabeležen baterry drain?
 
Okaci screenshot widget-a.
 
@Altru
Nije normalno, meni je za tri dana potrošila samo 1%, a radi refresh na 30min.Uradi reinstalaciju, pa proveri kako se ponaša.
 
@Perodeformero
Problem je što i meni uglavnom tako radi, ali onda nekog dana kao danas potroši 10 posto za nekoliko sati...sad će verovatno neko vreme opet da radi ok... A to su najgori problemi kad se javljaju sporadično...u poslednja 3 sata je na 1 posto...
 
Poslednja izmena:
Meni je legla 'Today Weather'
c8b23d0d6ed90968821554c499e175cc.jpg


Umi Super
 
Poslednja izmena od urednika:
Suma sumarum. Koju najtacniju aplikaciju ubaciti?
 
Ja mislim da je suma sumarum, sve lupetaju gluposti, pogledati kroz prozor pre nego što se izađe iz gajbe..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ja sam kupio ovu apk,doduše koristio sam prvo narodnu verziju a kada je bila na popustu sam je kupio usput ima prelepe widgete i tri izvora prognoze.Screenshot_2017-10-25-01-06-02_2.jpgScreenshot_2017-10-25-01-05-32_1.jpg

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Moja preporuka je Weather Timeline, ima dosta izvora i super izgleda. Isplati se dati pare za nju.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Suma sumarum. Koju najtacniju aplikaciju ubaciti?


Ružna i precizna za nas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.exovoid.weather.app


Ova mi najviše odgovara (probao sam 90% predloga iz teme), svašta nešto prikazuje od vremena, kada klineš na sat vodi te na alram, biraš izvor sa koga da vuče podatke, dosta podešavanja i izvora... to je to za mene:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.transparentclockweather.premium

Najpreciznije ako vaš hoćeš:
http://karaburma.vreme.in.rs/
I izbaci prečicu.
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka je Weather Timeline, ima dosta izvora i super izgleda. Isplati se dati pare za nju.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Samo što su im izvori prognoze nenadhebivi. U avgustu je jednom pisalo da postoji mogućnost za sneg. Weather Underground još donekle, ali ovi ostali... Užas.
 
Jel ovo neka nova Google fora?
e7c8041c0c2800dcc0f9ea0b4b0a83f1.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako misliš to što ti je izbacilo za vreme, to ima odavno, možeš da isključiš u Google aplikaciji.. Pogledaj malo podešavanja i ja msm da su to sugestije ili šta već. Ja sam to odmah isključio..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja koristim widget od Microsoft Launchera i odlican je
7628982edc8280c9ec2461c497989c37.jpg


Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni je pri izboru, osim izgleda, bitna i ova stavka da je ima u što većem broju
f8013f150145eddd1a3ef2caac0c4c8f.jpg


Sent from...
 
Weather timeline najbolji
7ea1e6f58afba551be16b8f68b0deb31.jpg
83e4c2ed5faa7762006bc74be8078a6f.jpg
 
Sve je to lepo, ali koja aplikacija je najtačnija za Srbiju iz vašeg iskustva?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno