Šta je novo?

Weather aplikacije

Takodje koristim Weather & Radar pro sto je okacen iznad. Najtacnije se pokazala od svih koje sam koristio.
 
Drugar moj koristi dark sky vec duze vreme i kaze da je jako precizan.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sve aplikacije su tačne, zavisi koji deo grada se posmatra :)
Juče je u jednom delu Beograda bio potop, u drugom gotovo suvo.
 
Sve su tačne, samo neka odmah, a neka malo kasnije [emoji1]
 
Weather & Radar Pro preporuke za apk koristim je vec dugo vremena i dosta je precizna.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
850din?[emoji44]

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
^ to je pogresna weather radar aplikacija tj nismo o njoj pricali

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Posle dugo vremena instalirao yr.no aplikaciju, baš je lepa sada, barem meni [emoji4]

OnePlus 6T
 
Ok je, ima i automatski dark mod. Ali je W2U i dalje preciznija prognoza, yr.no je na drugom mestu, sve ostale daleko iza (bar na osnovu mojih iskustava).
 
Na widget yr.no aplikacije sam primetio da često umesto dela grada pokazuje npr. neki objekat; recimo juče pokazivao Hotel Falkenstainer, danas neki hotel na Altini kada sam bio blizu.

Sent from my Mi 9 SE
 
Da li postoji aplikacija koja se bavi samo brzinom vetra i vodostajem Save i Dunava ? :)
Krece sezona varalicarenja pa su mi ovi podatci bitni.
 
Bukmarkuj ovu stranicu u pretrazivacu a sve ostalo prati preko W2U ili Yr aplikacije.
 
ИЗВЕШТАЈ о водостају и стању леда на рекама на дан: НЕДЕЉА 17.11.2019
Извештај се емитује на првом програму Радио Београда у 12.05. часова.
Подаци се ажурирају свакодневно у 11.30. часова

Mada, sad vidim da postoji i ova aplikacija.
RiverApp jedna od boljih ali za sada nemaju podatke za SRB.
 
Poslednja izmena:
Ima li neka nova aplikacija za vremensku prognozu za preporuku? Da ima što više izvora podataka.

Koristio sam Weather Timeline dok ga nisu ukakili, potom Today Weather dok nisu izbacili Weather Underground kao izvor a za sada sam na Weather M8 ali u poslednje vreme ne povlači podatke za kvalitet vazduha.
 
Ima li neka nova aplikacija za vremensku prognozu za preporuku? Da ima što više izvora podataka.

Koristio sam Weather Timeline dok ga nisu ukakili, potom Today Weather dok nisu izbacili Weather Underground kao izvor a za sada sam na Weather M8 ali u poslednje vreme ne povlači podatke za kvalitet vazduha.

Neće da povuče info o kvalitetu vazduha ako ručno ne ažuriraš.Ako očekuješ da kao i ranije automatski ažurira, neće, nešto im se zabagovalo.
 
Koja aplikacija je trenutno dobra za BG? Imam neku Weather.de nisam siguran da je tacna...
 
Duze vreme koristim pro verziju weatherandradar.com i zadovoljan sam kako radi.
 
Yr, besplatna, laka za telefon i korišćenje. Amaterski pratim meteorologiju i za mene je najbolja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
A sto se tice izvora koji vam se najbolje pokazao?
Meni darksky bas deluje tacno u poslednje vreme, tj od kako ga koristim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja sam koristio darksky dugo, al' sam se vratio na AccuWeather. Izdao me darksky par puta, dok je accu bio tačniji dosta.
Evo sad npr darksky kaže 'clear sky', dok accu kaže 'fog'. U Bgu magla/smog ceo dan.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jesam, i bolje mi se pokazao WWO, zato sam ostao na njemu.
 
Godinama mi je to jedina weather aplikacija, grafički vrlo pristojna, postoji izbor providera...tamna i svetla tema

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno