Šta je novo?

Razer Naga popravka?

@xcentric
Jeste, isti nick i na xbr! :)
 
Na istom sajtu pojavio se Naga iz USA za 25e :)
 
Upravo vidoh i to :) Da ga kupim pa da od 2 napravim jedan. :d :smash:
 
Nije losa ideja. Samo da ne budu 2 losa ubise...

Inace sta si odlucio, ne moze se popraviti?
 
Te varijante "donesen iz usa, poslala mi baba iz nemacke, itd", u 90% znaci da ima neki problem :)
 
Bez obzira sto se sumnja u laser ja bih probao da skratim taj kabl. U 99.9% slucajeva problem je u kablu. Mislim da sam bar 30x do sada popravljao mrtve miseve drugara, prijatelja, kolega, svoje... Svaki put je bio kabl i svaki put na istom mestu, na izlazu iz misa. Stvarno se ne zezam, proveri dobro taj kabl. Ako je samo to u pitanju to je nista za popravku. Ako je laser mozes da ga bacis odmah u kantu da prezalis 3000 sto pre.
Naga stvarno ima problema sa crkavanjem lasera, pljuvali su je zbog toga ali nista ne kosta da se proba to s kablom.
 
Poslednja izmena:
^ i ja sam stekao utisak da se te nage dosta kvare dok sam se informisao kog misa da uzmem. Na tom istom k/p sam kupio svog g600 od lika koji je napisao da ga je dobio na poklon iz svajcarske mislim.
Cena je bila 50e ili mozda 45e. Uglavnom isti takav mis ovde je kostao 100+. Meni je to sve bilo sumnjivo, zvao ga tel, malo porazgovarali, rekao da ga je samo otvorio , probao ,radi njemu ne treba takav mis kaze da se ne igra. Pristao sam da rizikujem, evo ga mis pored mene, savrsen je!
 
Poslednja izmena:
Pa da ali eto ispada da je to ustvari kupovanje macke u dzaku, i ja sam kupio dosta toga i preko tih sajtova ali ovo je prvo negativno iskustvo. Prethodna kupovina mi je bila monitor posto sam odlucio da predjem na dual monitor setup, i kupim dosta povoljno identican mom bez ikakve garancije covek posalje i nije mi poslao DVI kabl ja ga iscimao on se izvinio sto je zaboravio i poslao mi TRI o svom trosku. :) Da mi je bio blize odmah bi ga castio, retko se nailazi na takve ljude. A sa druge strane ti sajtovi su puni prevaranata sto se i vidi iz nekoliko tema ovde na forumu...

A sem toga da je poslala baba,tetka,strina iz Amerike, Svajcarske itd. Trend je i prodavanje stvari kao "neispitane" mozda se neko navuce pa pomisli da je ispravno a 99% da nije... :smash:
 
ja imam death addera, svetle samo razer znak i skrol (mada posle dve godine se i to istanjilo :D), ali na podlozi se ništa ne vidi, i na donjoj strani miša nema nikakvog svetla...
baš šteta, gadno te ispalio... -.-
nego, šta su ti rekli u servisu?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno