Šta je novo?

MiFi spravice

Ja otključao prekjuče jedan e5330Bs-2. Probaj neki od ovih kodova, meni je jedan prošao, mislim da je ovaj treći. Ako traži i unlock kode: 44727021

34617908
52345096
42646294
52321002
 
Imam ovaj huawei iz telenora i zanima me ako promenim one sifre za logovanje preko kompa "admin" "admin", da li ce se i one restartovati kao i sifra za wifi kada se restartuje ovaj mifi uredjaj (preko onog dugmeta sto se nalazi u samom uredjaju ispod poklopca)?
Isto me zanima i za pin kod sim kartice koja je unutra?
 
Sve radiš preko Huawei HiLink aplikacije. I skidanje pin zaštite i zamene lozinke... Uvek možeš da uradiš fabrički reset da vratiš na staro ako pritisnes taster za to.
 
Drugari imam huawei telenorov mifi koji sam kupio polovan simfree, ubacio sam telenor karticu napravio profil ko sa sajta telenora, sve podesio i izbacuje ovo...
Connection failed, profile is invalid... Pravio jos par puta novi profil sa parametrima i dalje isto? Sta da radim?

76f41de194ababe8c974fd1d574a647f.jpg

46b074dd42078570a322fb5e552089f3.jpg


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Drugari imam huawei telenorov mifi koji sam kupio polovan simfree, ubacio sam telenor karticu napravio profil ko sa sajta telenora, sve podesio i izbacuje ovo...
Connection failed, profile is invalid... Pravio jos par puta novi profil sa parametrima i dalje isto? Sta da radim?
Iniciraj slanje i primanje conf poruka mreže, da dobiješ ispravan APN, ili ga nađi sam koji je za Telenor pa ga ubaci ručno.
 
apn internet username telenor password gprs kreiraj manualno i probaj cudi me da nece.
Podrav

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno