Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Od danas i zvanicno na PC-u. :)

[YOUTUBE]4zlxf7-tYYQ[/YOUTUBE]

In the video below, executive producer Fredrik Rundqvist thanks fans for their support, and promises that Ubisoft Massive will use its experience with PC development to deliver a quality experience. The announcement is yet another sign of Ubisoft’s increasingly warm stance on PC gaming; the publisher was notoriously uncommitted to the platform a few years ago.

The Division was announced at E3 2013 as a next-gen console release; it’s an always-online co-op shooter, which could probably be described as an MMO, although Ubisoft doesn’t seem to like the term, and is definitely an RPG. Set in a plague-ravaged world, it has players working to restore order, and is part of the Tom Clancy family of games.

At this stage, Ubisoft hasn’t dated the game beyond late 2014.

http://www.vg247.com/2013/08/20/the-division-coming-to-pc/
 
E ovo mi se vec svidja. :)

[YOUTUBE]TJeVYjFPhf0[/YOUTUBE]
 
Rekoh ja vama da će biti i za PC, ali vi uvek morate da paničite :p
 
Igra izgleda fantastično, a posebno me oduševljava gomila sitnih detalja, od onog kad zatvori vrata od automobila dok se u zaklonu kreće iza njega pa do ogromne destrukcije okoline.

Animacije kretanja su perverzne.

Sve u svemu, deluje kao ozbiljan šuter.

Ovo stvarno obećava, a nisam ni sumnjao da će izaći za PC.
 
i ono kad puca po sofersajbni pa posle nekoliko hitaca pukne :) ovo ce biti extra
 
"grafika je dobra,ovo ce biti do jaja".
ih..koliko sam puta cuo ovo.
 
Poslednja izmena:
Hajde da dizemo hype do izlaska a onda... :cuss:
 
To da je ovo grafički najlepša igra uz MGSV do sada najavljena nije nikakav hype. A kakav je gameplay to ćemo već videto. :)
 
"grafika je dobra,ovo ce biti do jaja".
ih..koliko sam puta cuo ovo.

Ako ova igra bude zaista ispala "do jaja", sjajna grafika će joj biti samo šlag na torti.

Ovde je reč o gomili sitnih detalja koji su mene lično oduševili i koji ukazuju na to da će se developeri potruditi da naprave dobar naslov u svim aspektima, od gameplay-a do grafike... barem na osnovu ovog do sada viđenog.

Recimo, kako uzima flašu s vodom ili oružje, sve ima svoju animaciju, a ne da ono samo nestane i čuje se zvuk kako ti ta stvar upada u inventar, kao kod svih ostalih igara.

Svi ti sitni detalji meni lično govore da će verovatno da se potrude i oko krupnijih i bitnijih stvari u igri.

Ali s obzirom na ono malo materijala što smo do sada imali prilike da vidimo, sjajna grafika je ono što najviše upada u oči. Isto tako deluje da će borbe biti izazovne i da će biti potreban taktički pristup, pošto AI deluje i više nego ok za sada.

Flankuju te, teraju iz zaklona itd. itd. Mogao bih sad da napišem kilometarski post o svim detaljima koji su mi se svideli u ovom klipu, ali ne bih da trčim pred rudu dok ne izađe još gameplay klipova koji će da potvrde kako stvari zaista stoje.

Za sada je sigurno da će grafička podloga, animacije i generalni dizajn igre biti odlični, a za ovo ostalo ćemo još da vidimo.

Za sada igra obećava, a konačna potvrda njenog kvaliteta će stići tek kad ona bude šljakala na mojoj mašini.
 
Ako ova igra bude zaista ispala "do jaja", sjajna grafika će joj biti samo šlag na torti.

Ovde je reč o gomili sitnih detalja koji su mene lično oduševili i koji ukazuju na to da će se developeri potruditi da naprave dobar naslov u svim aspektima, od gameplay-a do grafike... barem na osnovu ovog do sada viđenog.

Recimo, kako uzima flašu s vodom ili oružje, sve ima svoju animaciju, a ne da ono samo nestane i čuje se zvuk kako ti ta stvar upada u inventar, kao kod svih ostalih igara.

Svi ti sitni detalji meni lično govore da će verovatno da se potrude i oko krupnijih i bitnijih stvari u igri.

Ali s obzirom na ono malo materijala što smo do sada imali prilike da vidimo, sjajna grafika je ono što najviše upada u oči. Isto tako deluje da će borbe biti izazovne i da će biti potreban taktički pristup, pošto AI deluje i više nego ok za sada.

Flankuju te, teraju iz zaklona itd. itd. Mogao bih sad da napišem kilometarski post o svim detaljima koji su mi se svideli u ovom klipu, ali ne bih da trčim pred rudu dok ne izađe još gameplay klipova koji će da potvrde kako stvari zaista stoje.

Za sada je sigurno da će grafička podloga, animacije i generalni dizajn igre biti odlični, a za ovo ostalo ćemo još da vidimo.

Za sada igra obećava, a konačna potvrda njenog kvaliteta će stići tek kad ona bude šljakala na mojoj mašini.

Treba uzeti u obzir da Ubisoft cesto preteruje sa stage demoima i trailerima.
Skriptuju celu stvar,a u krajnjem proizvodu nedostaje pola stvari iz trailera(prim. aut. nikad prezaljeni AC1 koji je bio poslednja igra za koju sam bio hypovan).
Tako da....Treba sacekati retail verziju.
 
Ubisoft odavno nije to sto je pre bio i ne bih donosio prerane zakljucke... Cekam prvo Watch Dogs pa ako je on stvarno onako pun slobode a ne neki AC u 21.veku, imacu nade u Ubi i ovu igru
 
Ovo će sigurno biti bolje od Watch Dogsa jer na ovoj igri radi Massive a Watch Dogs radi Ubisoft Montreal (tim koji radi sve njihove velike franšize). Barem će meni biti bolje jer mi je jedan World in Conflict bolji od svih AC, FC i ostale ekipe iako je igra daleko manje popularna među klincima.

Samo meni bi ova igra bila bolja bez Klensijevskih gluposti da budem iskren. Ista grafika i mehanika ali drugačije okruženje bez hi-tech klensijevskih fazona bi mi leglo.
 
Poslednja izmena:
Ovo će sigurno biti bolje od Watch Dogsa jer na ovoj igri radi Massive a Watch Dogs radi Ubisoft Montreal (tim koji radi sve njihove velike franšize). Barem će meni biti bolje jer mi je jedan World in Conflict bolji od svih AC, FC i ostale ekipe iako je igra daleko manje popularna među klincima.

Samo meni bi ova igra bila bolja bez Klensijevskih gluposti da budem iskren. Ista grafika i mehanika ali drugačije okruženje bez hi-tech klensijevskih fazona bi mi leglo.
Ovoga ce naravno biti pregrst.
god_bless_america.jpg
 
Barem će meni biti bolje jer mi je jedan World in Conflict bolji od svih AC, FC i ostale ekipe

Amin. WiC je i meni jedna od top strategija, plus da ne spominjemo konacno jednu sjajno USA-SSSR izvedenu pricu i same tehnicke karakteristike igre. Problem sada je sto je novi Massive radio na FC3 i na Revelationsu, tako da su i oni u ovim novim modernim Ubisoft vodama, pa cak i sa ovim prezentovanim, i dalje se suzdrazavam dok ne zaigram.

Sto se tice tehnickog dela, deluje ovo sve impresivno, ali problem je sto je i prosle godine Watch Dogs izuo na E3 sajmu a ovi skorasnji traileri graficki deluju kao koracanje unazad. Nijedno odusevljenje, sve deluje vec vidjeno i moze se reci cak i gore nego prosle godine. Nadam se da ce finalna igra da lici na proslogodisnji demo, a ako ne, onda definitivno i za ovo necu da poverujem dok ne vidim na svom pc-u...
 
Ko zna šta je Massive radio na tim igrama, verovatno tehnički deo. Mnogi Ubisoft studiji sarađuju na svim njihovim igrama ali se zna ko je zašta zadužen, ko razvija igru a ko je ispomoć kod određenih aspekata razvoja igre.
 
Samo meni bi ova igra bila bolja bez Klensijevskih gluposti da budem iskren. Ista grafika i mehanika ali drugačije okruženje bez hi-tech klensijevskih fazona bi mi leglo.

I meni isto. Sve isto da izgleda ali onako sirovo napucavanje, tehnologija 90te bez pametnih bombi i ostalih gedžeta i naravno bez onog dela sa tabletom..
No i ovako kako su zamislili igra bi mogla biti najbolja u sledecoj godini, barem za mene.
 
Slažem se. Bilo bi verovatno bolje da nema tih zezancija, a posebno tableta. Ali šta da se radi...

Baš ću da ubedim ženu (ili koga već) da mi pruža air support preko tableta... :d

Živo me zanima kako će se igrati kampanja u čistom single plejer-u, tj. da li će igrač sam moći da komanduje ovim dronovima ili neki tamo AI?
 
[youtube]ir5qGJjf41k[/youtube]

Originalni su nema šta… Evidentno je da ekipa iz Ubi-a ume da napravi hit. Lepo! ;)
 
Poslednja izmena:
Sinoc sam gledao VGx :D ovo je prva igra po meni sto je truly next gen, vidite mocni su ovi iz ubisoft-a, e hajd sad neka uniste Anvil engine i nek ga zakopaju jedno 10 metara u zemlju, i nek naprave novi AC s ovim snowdrop enginom pa da i to dozivim :p :d
 
E za ovo ce trebati dvije top grafe sadasnje generacije.
 
@mmsandi sigurno ce bolje raditi nego AC4. Pa eto sad skontaj sam..
 
Po svemu vidjenom-next-gen grafika i genericki GoW gameplay koji je vec X puta vidjen.
 
Nazad
Vrh Dno