Šta je novo?

Online testovi za vozački, Bosna i Srbija

lukicdarkoo

Poštovan
Učlanjen(a)
17.08.2013
Poruke
2
Poena
51
Ja se iskreno nadam da nisam promašio podforum, ako je uopšte dozvoljen ovakav sadržaj.

Prije nekoliko dana postavio sam web aplikaciju gdje online možete vježbati testove za polaganje vozačkog ispita. Potrudio sam se da zaista bude od pomoći budućim vozačima, jer sam prvu verziju napravio prije dvije godine, a prije godinu položio uz pomoć svoje aplikacije, tako da znam šta kandidatima treba. Nadam se da će vam biti od koristi

http://spesdriver.com/
 
Za pohvalu je trud i što je sadržaj besplatan.

Mala ili velika kako se uzme zamerka je navigacija odnosno preglednost. Prvi pristup mi nudi samo BIH a drugi put Srbiju. Promena jezika dovodi da pola strane bude latinica pola ćirlica, kod vežbanja ili rešavanja testova ako se da netačan odgovor čini mi se da se dobija povratni info da je netačan ali ne i koji je tačan. Naravno klikom na krstić vidi se info ali bi možda bolja varijanta bila da odmah bude uočljivo
 
Poslednja izmena:
Ideja je bila ako je korinsik iz Srbije da se aplikacija automatski prevede na srpski i prikažu testovi za Srbiju. Ako korisik uđe na testove za Bosnu da mu se ti testovi postave za default testove, odnosno da mu se prikazuju na početnoj. Predpostavio sam da će ovo biti komplikovano za korisnike, ali za sada nemam bolju ideju.

Kada promijeniš jezik mijenjaju se samo poruke u aplikaciji, ne mogu pisati posebno pitanja za svaki jezik, nepotrebno je i ima dosta posla (oko 3000 pitanja).

Mislio sam da je to ovaj dio za odgovarane dobro riješen, ne smaram korisnike sa prethodnim odgovorom. Ali imam ideju kako bolje da riješim :)

Hvala na prijedlozima i kritikama, mnogo mi znače, pomažu mi da unaprijedim aplikaciju. Ako imaš još neki prijedlog javi, pa da to napravimo :)
 
Pozdrav ljudi,ne znam gde da postavim pitanje a da neotvaram novu temu.
Polazem za A kategoriju,testovi ce da budu iz autoskole u Srbiji koja se zove Pravo https://autoskolapravo.com

Vidim da ima oko 2300 pitanja,zanima me da li ima neko sve te testove uradjene da mogu da se skinu negde?
 
Nazad
Vrh Dno