Šta je novo?

Ima li leka za ovaj problem

Verovali ili ne al igre mi sasvim okej rade.Nijednom nije doslo do bilo kog problema.Masinica lakse dise sad kad u rezervi ima 26 A :D .Isplati li se klokovati ovog mog radeona sobzirom da je fabricki klokovana verzija i da li bi se to uopste na mom procesoru i osetilo ?
 
Poslednja izmena:
Verovali ili ne al igre mi sasvim okej rade.Nijednom nije doslo do bilo kog problema.Masinica lakse dise sad kad u rezervi ima 26 A :D .Isplati li se klokovati ovog mog radeona sobzirom da je fabricki klokovana verzija i da li bi se to uopste na mom procesoru i osetilo ?
Sto da ne,isplatice se u graficki zahtevnih igrama.
 
Mislio sam zbog ogranicenja sa procesorom da i ovako fabricki je slab za tu karticu,a kamoli da je kloknem jos.Procesor mi jest klokovan na 3.11 ghz ali opet ja imam utisak da je on mala maca za ovu graficku.
 
Ne razumes u igrama u kojim procesor ne igra ko zna kakvu ulogu imaces poboljsanja.U stvari probaj sam pa vidi da li se isplati... :)
 
Igra i procesor, ali ne u toj meri koliko graficka. Uostalom, HD 7750 nije neka zver od grafike, sasvim je korektna i preporucljiva za dvojezgarne sisteme.
 
Pa rekao sam da igra,ali u nekim vise u nekim manje...:)
 
Ajde ja cu sad da navedem par primera.Igre kao sto su max p 3,hitman 5 su igre koje meni rade okej skoro sve na maksimumu cak i na ful hd rezoluciji ali ja imam osecaj da moja graficka i nije tu pokazala sve sto ume jer je procesor gusi.
 
Onda nema potrebe da je klokujes,sam si dosao do zakljucka. :)...Znaci sledece sto treba da menjas je cpu (naravno ako hoces). :)
 
Kad smo vec u off-u, ja bih i to napajanje menjao u neko dogledno vreme. :)
 
Pa za jedno 2 godine bice promenjeno ako do tada i neuzmem komplet sve novo :) .
 
Ja bih ti preporucio da pod hitno uzmes neko iole kvalitetnije napajanje, a to sto si kupio koristi dok ne uzmes nesto bolje i drzis ga lepo u rezervi za nedaj boze.
 
Pa jel toliko lose?Ja sam pre njega imao bas krsinu.
 
Nije bas bas ali je razlika izmedju njega i nekog brendiranog proizvodjaca nebo i zemlja.Na kutiji pise da ima 720w a ubi me ako ima vise od 400w.
 
Bas taj rad... ja generalno i kungfu napajanjima imam dobrih iskustava dok ortacima su crkavala ko nezdravi al oni su imali srece pa nije nista dodatno crkavalo... men crkne napajanje obavezno povuce jos nesto za sobom xD
 
to,najveci problem kod kineskih napajanja je kad crknu povuku nesto i sa sobom (ne uvek).
 
Onda ce ovo biti samo privremeno resenje.Nek radi jedno godinu dana i promenice se...Mada otkako sam uzeo napajanje igre savrseno rade heheh.Nijedna igra nije zakucala :D :D .
 
Kazes da si imao krsinu od napajanja, ja kazem da jos uvek imas. :) Ali dobro.. Konfa ti i nije neki potrosac tako da ce gurati fino. Ipak su brendirana napajanja dobrano skuplja, posebno u danasnje vreme kada je i dinar skuplji. :)
 
Danas mi je call of duty bo 2 zakucao bio prvo u majmeniju kad treba da stisnem enter da prodje ona scena kad onaj lik lezi na podu i da mi udje u meni,a onda jednom i u igri kad sam posao bombu da bacim .
 
To to je znak da ne treba da I gras tu igru, koja he katastrofa optimizovana.
 
We go all over again xD
probaj drugi lekic za igru i drugu verziju igre... probaj smanji detalje malo, testiraj sa drugim igrama koje su ti ranije pucale... jeste da ti je napajanje lose (iako je novo) ali ne bi trebalo da vec sada pocinje da zeza...

Edit: Odakle si ? ako si negde u blizini da pogledamo taj komp da rasteramo te gremline vise :D
 
Poslednja izmena:
Opet zakucao call of duty bo 2 .Sad stvarno pocinjem misliti da tu nesto ozbiljno zeza...
 
Opet zakucao call of duty bo 2 .Sad stvarno pocinjem misliti da tu nesto ozbiljno zeza...

Ne želim da ovo shvatiš kao neotesanost ali krajnje vreme je da pristupiš problemu iz drugog ugla.

Angažuj stručnog i sposobnog majstora/servis i neka se oni pozabave sa problemom. Ako je računar već bio kod nekoga nadji nekoga kompetentnijeg.

To je čini mi se najbolje rešenje za tvoju situaciju, eventualno da pozoveš nekog iskusnog da zajedno sa tobom pogleda računar , uvid uživo u situaciju je nezamenljiv a dve glave su uvek pametnije od jedne.

A kada se stvari ovako zapletu to je najčešće zato što se napravi neki previd i upadne u "začarani" krug.
 
Ma stos je u tome sto ja uopste i nisam siguran da li je stvar u racunaru ili u losim verzijama igrica...To i jeste najveca muka od svega...
 
Jest moze se utvrditi.Igras pa hocel zakucati,nece zakucati,moze,a i nemora da znaci...
 
Nazad
Vrh Dno