Šta je novo?

Cooler Master Elite 500W, fx 6300 i 7850???

qwerty89

Cenjen
Učlanjen(a)
08.08.2013
Poruke
16
Poena
154
Pre svega veliki pozdrav svima!
Kupio sam ovo napajanje zajedno sa kucistem elite 430, iz prostog razloga zato sto nije bilo moguce da se kupi bez napajanja. Moje pitanje: da li ovo napajanje moze da gura fx 6300 i radeon 7850 2,3 kulera i 1 tb hard?
Kakvo je uopste ovo napajanje? koliko sam shvatio kod CM-a nije dovoljno da pise samo CM, vec mnogo toga zavisi od samog modela.
Tacna oznaka napajanja je: RS-500-PCAP-I3
Neki od podataka:
+12V1 +12V2
20 A 20A
360w
Da li da stavim ovo u oglase? Prakticno novo, nisam ga ni ukljucio, jer jos cekam kuler za procesor. Ako bih iyvukao nesto od ovoga i dodao, koje bi solidno napajanje mogao uyeti za oko 5,000 5,500 din maksimalno?

Hvala unapred
 
Nije neki kvalitet, ali bi guralo OK. Ako želiš da ga menjaš gledaj da uzmeš TT SPS-530M, Seasonic SS-400ET ili neki Chieftec koji ti se uklapa.
 
sam naziv kaze kakvo je to napajanje,kao sto je reko peja ok je,ja bi ga menjao za nesto bolje...
 
Jaooooo,tek sad vidim da je naziv Elite ucinilo mi se da je pisalo Lite...bice to ok :).
 
Izgleda da sam ja pogresio, ne pise na njemu Elite. Mora me je povuklo kuciste da napisem da je i napajanje Elite. Bez obyira sto ne pise, ja sam siguran da je to Elite napajanje, uglavnom pisalo ili ne to Elite kod CM-a predstavlja najslabiju seriju, normalno i najjeftiniju. Za CM Elite izgleda predstavlja E (economic) + lite :D
Ma treba mi samo da mi izgura sledece leto :)
 
Hvala na odgovorima. Treba mi samo da izgura sledece leto... Posle kupujem nesto bolje.
Pozdrav :)
 
Poslednja izmena:
...
 
Nazad
Vrh Dno