Šta je novo?

Koju mobilnu mrezu i paket da izaberem?

zbog vipa za sve pukosam 400 din ( kartica 200 din + dopuna 200 din ) i nakraj 50 mb 7 dana ,, zvao operatera kaze na toj kartici ta promocija probajte za 500 din ,, neka hvala nebih da probam kartica zavrsila u kanti ,, ipak telenor ( za klinku ) bolji 50 mb 60 din ,, box paket je najbolji kome treba sve u kompletu za 3 200 din
 
Nije imao dobar signal na VIP-u, pa mu ne znaci VZS.

Kako nisi razumeo? Jos uvek nisi naucio da citas misli i pamtis ranije postove, koji ne kazu nista slicno trenutnom i povezujes? :D
 
zbog vipa za sve pukosam 400 din ( kartica 200 din + dopuna 200 din ) i nakraj 50 mb 7 dana ,, zvao operatera kaze na toj kartici ta promocija probajte za 500 din ,, neka hvala nebih da probam kartica zavrsila u kanti ,, ipak telenor ( za klinku ) bolji 50 mb 60 din ,, box paket je najbolji kome treba sve u kompletu za 3 200 din

Au, brate rođeni, ako ti srpski jezik nije maternji, 'aj ti blago meni, postuj na maternjem, pa ćemo mi google translate - ovako ne ide nikako! :confused:
 
mislim da je hteo da kaže da kod telenora ima jeftinije internet, nego kod vipa u vip za sve paketu. što možda i jeste, ali vip za sve daje minute ka svim! mrežama i poruke.
 
koji telenor paket da uzmem umesto mixnet M

sad sam krenuo sa MTS MIXNET M ali je vrlo slab signal kod kuce usred centra grada. Sta je slicno kod Telenora.

feb13
45 min
48 sms
158 mb

mar13
30
64
187

apr13
34
43
368

maj13
9
10
401

jun
22
67
521

jul13
50
9
158

avg13
49
16
126

sep13
63
89
275

okt13
142
36
300

nov13
38
55
155

dec13
104
8
793

jan14
124
87
652

feb14
123
149
761

mar14
64
131
592

apr14
72
158
655

maj14
70
97
731
 
Probaj da otvoris posebnu temu, mozda brze dobijes odogovor nego u temi sa tarifama...
 
PiS S + dodatak 500MB = 1100 din
Prenesi S + dodatak 500MB = 900 din
 
Prenesi S+500M mu nece biti dovoljno neta uglavnom.
PlayM za 1090rsd, ili uzmi lepo VIPZaSve za 500RSD.
 
Coveku slab signal mts, a ti mu preporucis VIP...
Proveri prvo Telenor signal tu, pa onda razmisljaj o promeni mreze
 
A ko kaze da mu je Vip signal los ako je mts ili Telenor? Cova je na dorcolu. Vip mi na celom Dc radi fenomenalno. Inside/outside.
 
Ja sam sad napustio vip zbog visokih troskova i loseg signala van beograda. U stvari mts signal je slab samo za internet; dobijam E ili nista. Ako izadjem iz kuce onda nije lose. Pretpostavljam da bih mogao da koristim wifi kod kuce. krastavac. Telenor je izgleda dosta skuplji. Posto imam telefon, mogu da uzmem mixnet m za 570 din.
Ne razumem zasto MTS ima slab signal za internet usred beograda.
 
Probaj ono sto sam napisao
Mozda bas u tvom stanu nesto zaklanja signal.
Doduse tu je bitno da voice rafi kako treba. Net i sam kazes da radi na wifiu kuci.
Mts nihe bio tako los do maja. Ne znam sta im se tada desilo. Mislim na Dorcolu ipak super radi ali naidje na rupice u 3g signalu.

Pocetkom maja je menjan prepaid sistem, davan besplatan net za probu, menjani jos poneki paketi... Mozda su ljudi poceli mnogo vise da ga koriste. A dorcol uopste nije gusto naseljen da trokiraju bazne stanice na svakom cosku vec izgleda samo po rupicama.

E da... Od maja su mnogi poceli nTelcg kartice da koriste:)
 
telenor start,200 minuta dodatak,1000 sms i 1gb i ispadne te negde oko 1000 dinara.Zaokruzivanje 1s / 1 kb.
 
180 dinara paket + 200 minuta 495 dinara + 1000 sms 195 dinara + 1gb 395 dinara = 1265 dinara

VIPzaSVE 200 minuta ka svim mrežama, 2000 minuta u Vip mreži, 5000 SMS ka svim mrežama i 500 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara.
 
Sta se ti odluci na kraju, Djiki?
 
VZS :) Pa cu videti kako i sta posle 3 meseca :) Posle ne znam koliko godina 8-9-10 na pripaid, bice mi trip :d

Pisao sam tamo onda, brinem se za signal MTS-a, a na Telenor mi se ne isplati da idem, dodje mi to kao da sam ostao na VIP-u sa ovih 8%.
 
Samo 8%?:)
 
Necemo u detalje :p

P.S. Dodji na hangouts ako mozes ;)
 
Ukljucen je stalno, samo ga ignorisem dok spavam:)
 
Tema o vip-ovom poskupljenju je zakljucana nakon 2000 postova i vise meseci muke i neizvesnosti korisnika. Tema o mts poskupljenju je iscrpljena/ objasnjena/zakljucana nakon 300 postova i posle svega par dana uz prilicno jasnu situaciju vec nakon objavljivanja prvih informacija.

Prilicno jasan pokazatelj koja je mreza bolja, ciji su paketi nakon poskupljenja i dalje bolji, jeftiniji i koji je operater promenio pakete, odnosno poskupeo na transparentniji i posteniji nacin, tj na manju stetu krajnjim korisnicima, pogotovo kada se uzme u obzir i vece trzisno ucesce mts-a u odnosu na vip.

Zaista se uprkos nekim negativnim aspektima poslovanja mts-a radujem njihovom uspehu na trzistu, i zelim im sto bolju prodaju.

Kao korisnik im definitivno ostajem veran i u narednom periodu.
 
Poslednja izmena:
I jedini NIKOGA TOKOM UGOVORA nisu forsirali ovim poskupljenjem.
Niti su ikada ranije podigli cene tokom ugovora (ali jesu unistili neke tarife tokom ugovora, Box/KT recimo).
 
Ipak je malo prerano zatvorena ona tema :)
 
Sve je bilo jasno - poskupljuje za nove korisnike, kad se menja tarifa, kad se obnovi ugovor... nista za stare pod ugovorom, a od 1.11. 2. po redu najstariji paketi (i dalje) se menjaju svima (ti ne mogu ni imati ugovornu obavezu).
Sve poruke su bile samo prepucavanje ko je vise kriv i da li ima opravdanja ;)
 
Nazad
Vrh Dno