Šta je novo?

Koju mobilnu mrezu i paket da izaberem?

Dokazao si se ti na forumu :D Mada dobro i ja da radim u MTS-u i ja bi ih hvalio :D
 
Rock, pazi ja sam 4 godine na VIP-u postpaid i nemam ama bas nijedan jedini problem. Zasto nemam problem? Zato sto se ne krecem po selima i nisam na jugu Srbije. Da imam problem verovatno bi bio na MTS-u, jer u Telenor nikad necu otici dok mi ne daju barem 600 minuta za sve mreze za 2000 dinara.

Opet u Beogradu si, cudno mi je da imas problem sa MTS-om...

Eto telefon koristis za sms, kao i ovaj stena... Dajte malo realnosti i ozbiljnosti (misleci na korisnike). Ja vise ne znam ko SALJE PORUKE preko telefona, kad postoje jeftini postpaid paketi da imas minuta koliko hoces, pa da pricas do sutra... Skontao sam da ljudi koji ne kucaju poruke nisu na Telenoru, jer su jako skupi. Na Telenoru ispada da je najvise tinejdzera (puno poruka + neograniceni internet, a malo minuta)

Nemoj stenu potpaljivati, covek radi u Telenoru, pa mora da ih brani. :D

To što sam u Beogradu nije nikakva garancija da nema problema. :) Rekao sam, ili im je oprema loša ili je samo loše konfigurisana.
Što se tiče Vip-a, nisam ga koristio, ali dovoljno mi je da pogledam mapu pokrivenosti i komentare nekih ljudi koji su vezani za Vip-ov 3G signal. Svi znamo da je ravničarski predeo najlakše pokriti! :)
Što se tiče slanja SMS poruka, apsolutno je netačno da niko više ne koristi SMS. SMS se samo manje koristi otkako postoje Gtalk, Skype i Whatsapp. :) Pa jel ti misliš da svi hoće da se obavežu ugovorom na godinu ili dve da bi imali 50% popusta na pretplatu kod MTS-a? Možda ljudi jednostavno ne žele postpaid? Ponavljam, spomenuo sam paket koji savršeno zadovoljava moje potrebe, za 600 dinara mesečno dobijam sve što mi je potrebno bez ikakve ugovorne obaveze i postpaid računa :) Ako se budem odlučio za postpaid, to će biti isključivo Telenor Play+ M paket sa ugovornom obavezom od godinu dana. Da se patim sa lošim signalom Vipa i lošom uslugom MTS-a (naročito provera stanja koja nije baš ažurna), ne pada mi napamet.
 
Poslednja izmena:
@Rock86 e taj play+ m sam i ja uzeo pre 2 nedelje kad sam obnavljao ugovor u telenoru.I to sam se odlucio za njega iskljucivo zbog net brzine koja pada na 256 kad se potrosi po punoj brzini,a ne na 64 kao kod PiS paketa i zbog 3000 sms poruka.Minuta 120 ima dovoljno,kad to potrosim jos 500 u telenoru,a svi bitni su mi u telenoru,tako da je i to skroz ok.Deezer mi nesto nije bio bitan,medjutim mogu ti reci da sam se i njim odusevio pa i njega koristim :-D i tih 500mb sto te caste jos dodatno samo za deezer mjuzu je sasvim ok i mzoe se sa njima poslusati veliki broj pesama,tako da su im ti paketi bas gotivni ;-) preporucujem ti :-D
Sto se tice ravnice i pokrivenosti i kvalitetu operatera se u potpunosti slazemo,pa necu da te ponavljam ;-)
 
Poslednja izmena:
Ja sam na telenoru samo zbog poruka i neograničenog neta :d
 
ljudi, džaba meni što u kikindi mts ima bolji signal, kad u mom selu kad odem na selo mts ima edge, a telenor full hspa brži nego u beogradu, jer em je predajnik uz d*pe, em seljaci ne koriste internet, pa je brzo u pm.
 
Evo i od mene po ko zna koji put se ponavlja da me MTS krade...,apsolutno nista nisam radio jer tu karticu skoro ni ne koristim,uplatim jednom u par meseci 50 din.cisto da me ne ugase i ponekad posaljem po jednu,dve poruke,cisto da ostanem evidentiran u sistemu.
Pre 3 dana pogledam i imao 118 dinara na racunu,pogledam juce 83 din.,ovo mi se desava bar 2,3 puta godisnje.
Mob mi je zakljucan onom semom za otkljucavanje koju ja samo znam i niko ga nije mogao koristiti...,tako da i dalje su najveci lopovi.Mogu samo misliti kako deru na postpejdu (najjeftiniji,ali i najkradljiviji...,okreni-obrni,saberi-oduzmi dodju skoro ko telenor sa cenama,s tim sto telenor ne krade ni banke,samo stavi vece cene,ali bar znam sta placam). ;-)
 
Poslednja izmena:
Sve su vam to lopovi, redom sva tri operatera. U Evropi je tendencija sve unlimited.

Jedina postena stvar je prepaid i dodaci, cist racun duga ljubav :smoke:
 
Poslednja izmena:
Haha,posto smo mi zaostali,ne poredi nas sa Evropom ni svetom ;-) Gledamo sta se nudi nama napacenim drzavama ;-)
 
Sve su vam to lopovi, redom sva tri operatera. U Evropi je tendencija sve unlimited.

Jedina postena stvar je prepaid i dodaci, cist racun duga ljubav :smoke:

MTS Mega je "skoro" unlimited i to za 3 crvene :D
 
Sto se tice signala, pored toga sto su me zestoko zeznuli, mts ovde ima h+ dok telenor gura edge, tako je bar u mom dvoristu. U centru i telenor ima bolji signal.
Ali ovo sa neogranicenim netom mi deluje bas fer, a to shvatis kada ti se desi ovako nesto. Bice bolje da mi uvaze zalbu, naravno, ali ja sam u sustini ostao i bez broja, minuta i 9gb bar mesec dana (sem ako sada uplatim 50% tj 10k), a sve zbog glupe sesije. Pa kad je tako to treba crvenim slovima da napisu na glavnoj stranici. Ja se osecam obmanuto jer da mi na proveri racuna pise 9gb, a oni kucaju do limita od 20k.
 
Moja komšinica je direktor jednog sektora u Telenoru i pričala mi je vezano za račune da je politika firme da se nikad ne ide na štetu korisnika.
Elem, tako je na jednom graničnom potezu prema jednoj susjednoj državi, nekoliko predajnika stavljeno van funcije što je za posljedicu imalo da su njihovi korisnici taj dan često koristili predajnike u toj susjednoj državi jer su se aparati konektovali na njihove predajnike te su korisnici ni krivi ni dužni taj dan bili u romingu.
E sad da bi se spriječilo masovno nezadovoljstvo, računi za taj dan koji su pravljeni preko susjednik prijemnika ili sad ne znam još koje parametre su koristili, korisnicima nisu uopšte naplaćeni, a telenor je snosio troškove rominga.
Prosto željeli su preduprediti bilo kakve neprijatnosti, jer ljudi zaista nisu bili u romingu ali je ispalo da jesu. Kako se nije znalo ko je bio a ko nije, svima je djuture oprošteno.

Jesu skuplji, jeste da daju najmanje, paketi su neoptimalizovani, ja redovno imam višak poruka, ali barem zato mirno spavam.
Provjera stanja je skoro pa u realnom vremenu a kakav je račun u 23.59 poslednjeg dana mjeseca takav će i da stigne.
 
Moja komšinica je direktor jednog sektora u Telenoru i pričala mi je vezano za račune da je politika firme da se nikad ne ide na štetu korisnika.
Elem, tako je na jednom graničnom potezu prema jednoj susjednoj državi, nekoliko predajnika stavljeno van funcije što je za posljedicu imalo da su njihovi korisnici taj dan često koristili predajnike u toj susjednoj državi jer su se aparati konektovali na njihove predajnike te su korisnici ni krivi ni dužni taj dan bili u romingu.
E sad da bi se spriječilo masovno nezadovoljstvo, računi za taj dan koji su pravljeni preko susjednik prijemnika ili sad ne znam još koje parametre su koristili, korisnicima nisu uopšte naplaćeni, a telenor je snosio troškove rominga.
Prosto željeli su preduprediti bilo kakve neprijatnosti, jer ljudi zaista nisu bili u romingu ali je ispalo da jesu. Kako se nije znalo ko je bio a ko nije, svima je djuture oprošteno.

Jesu skuplji, jeste da daju najmanje, paketi su neoptimalizovani, ja redovno imam višak poruka, ali barem zato mirno spavam.
Provjera stanja je skoro pa u realnom vremenu a kakav je račun u 23.59 poslednjeg dana mjeseca takav će i da stigne.

Amin,potpisujem.Konacno jos neko da potvrdi ovo sto ja tvrdim sve vreme,da mi nekolicina njih ne bi rekla kako sam lud za telenorom...,ipak su No.1 ;-)
Brate ssvaka ti je na mestu...,ko u Njegosa ;-)
 
Dok god bude bilo curana koji ce da placaju debelo za minute dotle ce i telenor imati ovakve pakete.

Ne kažem da nisu skupi, ali ko plaća više, to se vidi iz ovog i sličnih primjera, a o živcima i njihovom koštanju neću ni da pričam.
Ovako hoćeš da uštediš, strahuješ da ne probiješ paket, stalno se cimaš, tri četri zaštite za prekoračenje protoka i na kraju opet šamar, bez da ulazim u to čija je krivica.

Ne kažem ja da sam srećan što su paketi takvi ali prosto u mojoj računici telenor mi se više isplati od mts-a, upravo zbog ovakvih stvari.
 
@kefalo81 ne vredi ovom da objasnjavas,covek ne kapita stvari...,a jaa sto volim kad sam u pravu,jooooj i jos dokaze kad imam,ahahaha :-D
 
Pazi kad bi telenor bio najjeftiniji , najpouzdaniji, najkvalitetniji operater, onda ova dva ne bi imali šta da rade.
Ovako se sve više svodi na stil korisnika.
Pilićariš ili ne pilićariš, mada koji god da izabereš stil, na kraju svi platimo isto, jedino što neki prodju sa stresom a neki ne :D
 
Dok god bude bilo curana koji ce da placaju debelo za minute dotle ce i telenor imati ovakve pakete.

Dokle god ovako bude pooslavao MTS: http://www.ivanacirkovic.com/2013/07/mts-i-odnos-prema-korisnicima.html i dokle god bude imao đubravu mrežu na kojoj osnovne usluge ne rade kako treba (govorni pozivi, ažuriranje stanja na postpejdu, prelazak na GPRS u centru Beograda), koristiću Telenor, ne samo ja, nego svi kojima je KVALITET usluge i podrške na prvom mestu!
 
Ne kažem da nisu skupi, ali ko plaća više, to se vidi iz ovog i sličnih primjera, a o živcima i njihovom koštanju neću ni da pričam.
Ovako hoćeš da uštediš, strahuješ da ne probiješ paket, stalno se cimaš, tri četri zaštite za prekoračenje protoka i na kraju opet šamar, bez da ulazim u to čija je krivica.

Ne kažem ja da sam srećan što su paketi takvi ali prosto u mojoj računici telenor mi se više isplati od mts-a, upravo zbog ovakvih stvari.

4 godine kod VIP-a postpaid i nikada ni jedan jedini problem... Ne znam sta bih rekao... Ja da imam problem verovatno bih negde prešao, ali zašto menjati nešto što još manje plaćam... Inače znam baš mnogo ljudi i nigde nisam video te fantomske račune ni kod vipa ni kod Mts-a ni kod telenora...
 
Ja sam ti vec rekao ali ti slabije to kontas...,ravnica bato,ravnica,samo zato ti je VIP ok...,podji samo malo juznije i bice VIP sto juznije to tuznije...
 
Hmm Beograd je južnije od mene? Vidim vidim kad vidim takve kao ti, istinu pričaš - južnije istina tužnije (čast izuzecima) :D
 
Ma ja dok ne vidim uzivo ne verujem... Imam toliko brojeva u imeniku i na VIP-u i na MTS-u i jos mi se niko nije zalio... Sve bre neki fantomski racuni, losa mreza ovo ono, a u 90% slucajeva korisnik je kriv, a i da je tako svi bi bili na Telenoru jelte? :D
 
To sto ti ne verujes to je tvoja stvar,cak i ako ljudi iznose cinjenice.Wauuu pa ti i geografiju cak poznajes...,svaka cast,bas tako Bgd juznije od tebe,glavni grad i opet VIP i tu slab,sta o ostatku manjih mesta onda tek reci?
Pomiri se sa tim da nece/nema svako da placa kvalitet,sto je ok i ja nemam nista protiv i ja licno uvek tvrdio da je telenor najskuplji,tu nista ne sporim,ali ja licno ocu kvalitet i koliko-toliko dobru pokrivenost i zato biram njih.Sto se tice VIP-a kolega Rock86 ti je izneo dokaze,ali ti si slep kod ociju.Uzivaj dok si u NS-u i ravnici severne Srbije,ali pazi ne izlazi iz NS-a i po nekom malo manjem mestu,nece te ljudi moci kontakirati ;-)
 
Nasao si kolegu, svaka cast :D Sad ti je puno srce je li? :D

Nije to da nece ili nema para da placa kvalitet, nego nije ovca da placa duplo vise za nesto :)
 
...za nesto sto valja i sto koliko toliko ima pokrivenost na koju mozes racunati...,imas pravo,"valja" ta tvoja deviza ;-)
 
Mozda su i braca, jedan mladji jedan stariji :D
 
Ja imam sluzbeni vip broj koji koristim samo u Beogradu, nemam nikakve primjedbe osim na zaokruzivanje saobracaja na cini mi se 100kb sto je stvarno previse. Ostalo je ok, samo ni njima ponuda nije neka za cifru koju traze pa cak i kod smart paketa. Napominjem da ni kod njih nije bilo fantomskih racuna mada to ne koristim kao svoj licni, dakle nije bilo tarifnih dodataka isl. Ali opet kako god da vazem prednost dajem telenoru.
 
Nazad
Vrh Dno