Šta je novo?

Koju mobilnu mrezu i paket da izaberem?

Koji Telenor paket (postpaid) - zahtevi su minimalni, da se ima nešto interneta (facebook, viber) i barem jedan broj s kojim je free razgovor?
 
Prenesi +100 ja uzeo za majku. 500 din. 100 minuta ,200 sms i250mb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mora postpaid.

Prenesi 100 je 850 din/mesečno bez ugovorne obaveze, kako 500?
 
Prenesi 100, prvo ih kontaktiraj mejlom i pokušaj da izvučeš 50%.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Pretpostavljam da bi to moglo uz ugovornu obavezu, pa ok.
Koji mail?
 
Treba mi samo SIM kartica za internet (pripejd), pozivi i ostalo ne treba.

Koga odabrati za ovo?
hvala
 
Ok super, kako ide proces, kupi se na trafici (recimo ova najefitnija 2gb/7dana) i onda se dopunjava (vidim da može i preko neta karticom) jel tako?
 
Istekao mi je ugovor u decembru (tek sad provalio) u Telenoru.
Prenesi+ M, stariji neki paket koji izgleda vise ne postoji, 1395.00 RSD sam placao.
300min + 1GB interneta (cini se malo, mada mi je dogovoljno jer sam cesto kuci).
Dovoljno minuta (nikad ni blizu da potrosim), poruke neogranicene.

Sta mi je ciniti ?

Najblizi paket mi je Total 2, (2 GB, Neograničeni min & SMS) za 1.599 RSD.

Ali kakav popust da trazim od njih za potpisivanje novog ugovora ?

Druga stvar je sto treba zena da potpise postpaid ugovor (do sad nikad nije :D), da li bih imao neke dodatne pogodnosti i za nju kao novog korisnika ?
Da li da ode ona na sebe da potpise, ili da budu na mene dva broja pod jednim ugovorom ?
 
Poslednja izmena:
Па да тражиш попуст 50%, тј. 1025 или 975 динара. Ако не дају поднесеш захтев за прелазак на припејд и кад зову онда тражиш... (не знам јесу још актуелни и дупли мегабајти)
А за ово друго нема везе, нити ће нови корисник добити нешто, нити ће стари корисник имати неке вајде од више бројева на себе (као ни потешкоћа).
 
Poslednja izmena:
Ako trazim popust i eventualno dobijem, onda ne mogu da uzmem telefon preko njih za dinar ?

I da li je bolje da odem licno u poslovnicu, da zovem telefonom ili da napisem email ?
 
Poslednja izmena:
Samo mail/Facebook ili Twitter.
 
Istekao mi je ugovor u decembru (tek sad provalio) u Telenoru.
Prenesi+ M, stariji neki paket koji izgleda vise ne postoji, 1395.00 RSD sam placao.
300min, 1GB interneta, poruke neogranicene.

Presao sam na Total 2 paket.
Ovo je standardna ponuda: 2 GB, Neograničeni min & SMS) za 1.599 RSD.

Dobio sam Total 2 paket sa 4GB, a operaterka mi je rekla da ce to kostati 975 din, i ja sam rekao da mi odgovara to.
Kad je to sve aktivirano, stoji mi u Moj Telenor-u Total 2 (4GB, neograniceni minuti i poruke, dakle sve ok), a trenutno zaduzenje stoji 1479 din i sa 50% popusta stoji 740 din.

Izgleda da je to to.

A bilo je ili popust na pretplatu ili telefon u prodavnici sa popustom.

U svakom slucaju ja sam veoma zadovoljan :)
 
Posto sam trenutno u telenoru na total 5 paketu,je l je validna opcija da kada istekne ugovor da ne produzavam vec samo da nastavim da placam svoj paket kao i do sada?
Ne bih prelazio na nesto drugo jer je sve skuplje a manje pruza.
 
Da.
Kad istekne ugovor, a nema istovetne ponude njihove, nastavljas da placas pod starim uslovima.
 
Samo se placa po punoj ceni, a ne po akcijskoj.
 
Ajde da pitam ovde... Naredni mesec mi istice ugovor sa Vipom, a ja bih da predjem u Mts. Ne bih da prenosim broj, uzeo bih novi, samo me zanima kako ide procedura raskida ugovora, posto znam da i kad istekne Vip nastavi da naplacuje uslugu po redovnoj ceni.
Dakle, da li bi ja trebalo neposredno pred istek ugovora da odem i naglasim ili podnesem neki zahtev za prekidom i izlaskom iz tarife ili kako...
 
Podneseš zahtev za prelazak na prepaid i pustiš broj da se ugasi tako što nećeš uplatiti kredit u prvih 30 dana.
 
Ok, hvala vam. A kad otprilike to da uradim, jel bitno uopste koliko pre isteka ugovora?

I kako se obracunava period nakon obracunskog perioda, konkretno meni je obracunski period 18. u mesecu a ugovor mi istice 24-og. Pretpostavljam da stigne racun i za tu razliku ili...?
 
Ja sam se pre dve godine dva meseca dopisivao sa vipom i uspeo sa izvučem dodatna 3gb gratis. Takl mi i piše u aplikaciji +3gb zauvek. Sada sam obnovio i prešao na neo 3, i ostalo mi je to, rekli su mi "ako vam piše zauvek, onda prilikom svake obnove ostaju vam ta 3gb". I stvarno je tako, imam 7gb neta u neo 3 paketu
 
Da li postoji u Srbiji postpaid paket bez pretplate? Znaci 0 din ali nemate nista, sve je generalno skuplje nego u nekom paketu al imate broj i "pretplatu" aktivnu bez nanade? Ja to imam u CG ali me zanima sad postoji li u Srbiji? Ili je najblize prelazak na prepaid pa dopuna jednom u 3 mjeseca?
 
Ne postoji. Telenor Start je 250 din mesečno

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ko ima najbolju ponudu za postpejd tarifu sa neogranicenim minutima i porukama, kada se uracunaju popusti? Internet je potpuno nepotreban. Vidim da telenor daje nekih 50% na tarife. Jel i vip ima nesto slicno, video sam onaj neo2 pre koju nedelju, ali sada ga nema na sajtu? Mislio sam globaltel fripejd za 900, ali me odbija povezivanje kartice.
 
Nazad
Vrh Dno