Šta je novo?

FLASHING VGA BIOS

toskadv

Slavan
Učlanjen(a)
09.03.2009
Poruke
12
Poena
304
Ljudi, imam nesto bolesno na umu. A vi mi recite da li je to mnogo bolesno ili ne :-D Imam gigabyte 5870 UD (ultra durable) karticu. Planiram da FLASHUJEM BIOS kartice sa biosem koji je namenjen za Gigabyte 5870 SOC (SUPER OVERCLOCKED)
Generalno kartice su indeticne, sta ima jedna ima i druga. da li je neko nekad nesto slicno uradio ili mozda prisustvovao.
 
Jesi li vec nesto nasao na Netu o tome mozda tj. da li je to neko pokusavao vec ili je to tebi cisto onako palo na pamet kao ideja pa zelis da je samostalno sprovedes u delo?
 
Pa konkretno nisam naso nista vezano za flasovanje. ali sam video kako teraju istu graficku kao sto je super over cloked. malopre sam flesovao bios u noviju verziju, al zbog nekih tackica na ekranu sam morao da vratim na staru verziju. kasnije se ispostavilo da sam samo trerbao sve drajvere trebao da obriosem pre flasovanja. Ako nesto zeza lako cu ja da vratim na staru verziju, ali se plasim ako se graficka opste ne upali posle toga. :\
 
Pa konkretno nisam naso nista vezano za flasovanje. ali sam video kako teraju istu graficku kao sto je super over cloked. malopre sam flesovao bios u noviju verziju, al zbog nekih tackica na ekranu sam morao da vratim na staru verziju. kasnije se ispostavilo da sam samo trerbao sve drajvere trebao da obriosem pre flasovanja. Ako nesto zeza lako cu ja da vratim na staru verziju, ali se plasim ako se graficka opste ne upali posle toga. :\
nema veze sa drajverima,isti su i za jednu i za drugu karticu koliko vidim samo je malo OC i imas to sto hoces.
 
Problem je u tome sto je voltaza zakljucana. :( A od 850 mh max sto mogu da dignem je 870 mh. Nije problem u pregrevanju vec bukvalno nema sta da nahrani GPU. trazi voltazu.
 
Nazad
Vrh Dno