Šta je novo?

SHADOWGUN: DEADZONE

djalf

Uticajan
Učlanjen(a)
27.11.2004
Poruke
10,806
Poena
1,945
Vidim da nema tema pa reko ajd da otvorim, izasao je klijent/igra i za PC pa se sada tako igra cross platform, svi su tu (Android, iOS, PC) sto je vrlo interesantno.
SHADOWGUN: DEADZONEShadowgun: DeadZone Is Now Available to Facebook and PC Gamers!
screenshot_21.jpg

http://madfingergames.com/deadzone-pc
Sama igra je besplatna i tezi 182MB i pristojno radi i na Intel HD grafici na laptopu, dakle nije zahtevna. Ja probao malo i bogme bas se navukao :D
Ne znam kako se ubacuju prijatelji i da li ih ima ovde pa ako neko resi da igra neka me ubaci, user djalf77
 
Igrao sam ja ovo na androidu,a sad sam probao i na pc-u.Mada nije posteno,vidim da svi zajedno igramo,i sa androida i sa pc-a.Mnogo je teze igrati na androidu.
 
Ova slika me podseca na 3dmark :)
 
Ajd da je dignem iz mrtvih, covece, prodje 3 godine i jos me drzi, skoro 600h spucao, da ne verujes. Elem, od prosle godine uradjen je fin update, dodata je podrska za 60FPS pa igra izgleda dosta lepse i oruzja su preciznija. Ako neko ima vremena neka proba, verujem da ce vam se bar malo svideti. Ja sam na EU serveru, user djalf77 ili BRB|NEMESIS pa navratite da se trsimo malo. Njesra je sto mora preko sugavog Fejsa da se igra, koristi Unity plugin pa mora Firefox jer ga Chrome odavno ne podrzava vise.
Edit:
Evo i jednog najavnog videa kada je Reloaded update izasao
https://www.youtube.com/watch?v=_VlbIiPRan8
 
Poslednja izmena:
Ajd opet bump, igra li neko? Sad se PC klijent igra preko prokletog Facebook Gameroom-a koji je najbagovitije vnogo koje sam video. Dobro je ispeglano i nema cheat-ova, balanas ok ali ume da stavi u jedan tim dobre igrace a u drugi slabije. Nadjite me na EU serveru, djalf77 ili *CAME|TO|DIE*.
 
Ja ga igram aktivno od 2012-te kada je izasao za PC, uz neke prekide. Probaj, mozda deluje tako na prvi pogled ali kada se navuces.... Ima dosta oruzja, masinke, sacmare, snajperi, laseri, rocket launcheri, bombe, mine, tureti... Za svakog ponesto :D Free je a igranjem mozes da osvojis sva oruzja, dodatke i perkove. Akcenat je na zabavi, cisto krljanje i nista vise.
 
Nazad
Vrh Dno