Šta je novo?

Asus MX279H i problem sa zvucnikom

Eh, to je to, uzmi lovu i bež odatle dok se ne predomisle i "Ne okreći se sine". Jel se bar neko izvini ?

Ma kakvi, iskreno nisam ni ocekivao nikakvo izvinjenje, ebe se njima, samim tim sto su odobrili zamenu su priznali svoju gresku od pre 3 meseca kad sam im vratio monitor posle prvog servisa. Sad samo cekam da se izmedju sebe izdogovaraju i poslaju odobrenje za zamenu i da uvoznik vrati novac prodavcu a on meni.
 
Poslednja izmena:
Oni su trebali novac da ti isplate odmah kada su utvrdili kvar, eventualno da ti zamene uredjaj. Zavlacili su te mesecima i na kraju kada imaju potvrdu za zamenu oni te i dalje zavlace sa pricom da moraju da cekaju da njima uvoznik uplati umesto da ti odmah vrate? Cist bezobrazluk...
 
Oni su trebali novac da ti isplate odmah kada su utvrdili kvar, eventualno da ti zamene uredjaj. Zavlacili su te mesecima i na kraju kada imaju potvrdu za zamenu oni te i dalje zavlace sa pricom da moraju da cekaju da njima uvoznik uplati umesto da ti odmah vrate? Cist bezobrazluk...

Danas su ih razduzili, kasnije ili sutra cu ih zvati da vidim kad cu dobiti novac, ako se ne jave u medjuvremenu.
 
zexxx-drago mi je da si napaokon uspeo da resis problem bas su te namrcvarili...Evo ima par dana kako sam uzeo taj monitor i prvo sto sam proverio je bio zvuk:) na srecu sve je ok,steta sto ti se desilo sa tim monitorm tako,ima odlican odziv slike..nisam mogao da mu nadjem manu po tom pitanju..jedine neke sitnice koje su mogli tu da dorade jeste (po meni) zidna funkcija (ko ima mali prostor znacilo bi jako) meni-ima jako malo mesta za podesavanaj (...) i onaj adapter za struju greje se ko sasav ja mislim da to nema "dobar period trajanja" ali krastavac-a industrija je to mora se uzima novac korisniku:D da i na kraju vga-vga kabal koji daju pa mislim:S: nisu mogli da stave hd-hd..

Sve u svemu sto se tice monitora zadovoljan sam,ako mene pita neko:) dal uzeti ovaj model-DA
 
Dobar je monitor svakako, ja sam eto imao taj peh sa zvucnicima ali avaj sve je reseno, uzeo sam drugi monitor isto asus pre 2 meseca ima isti panel kao i MX279H samo nije toliko fensi uradjen da ima alu postolje i onu donju lajsnu, takodje ima i slabije zvucnike ali barem sve radi kako treba, nema duhova u igrama i boje su extra kao i na MX verziji i takodje ima 5 godina garanciju :) A izasao me je nekih30e jeftinije od MX verzije, mogao sam opet uzeti MX ali nsiam hteo da se kockam hocu li opet dobiti felerican monitor pa sam skratio muka i sebe i prodavca i uzeo VX279Q.
 
Danas mi je vracen novac za monitor, konacno posle skoro 4 ipo meseca da se i ovo zavrsilo :)
 
E vala bas i bio je red :) Preporuka svim buducim kupcima neka provere zvucnike ako planiraju da ih koriste i tjt, inace je monitor super :)
 
NEsto sto sam primetio kod ovog monitora a to je da se ljulja kada kuckam na tastaturi. Ocigledno da jedan srafic, koji sam dobro pritegao, nije dovoljan da drzi fiksirano monitor.
 
Posle malo vise od 2 god poceli su neki problemi sa ovim monitor dok sam vec jedan posle 2 dana vratio zbog 10 i vise mrtvih piksela. Desava se da na svakih 20,30 sec, a nekada i malo duze nesto tiho kvrcne u njemu. Nesto poput kao kada se napreze plastika od toplote. Dosta se tiho to cuje pa je primetno samo kada je tisina.
Jel neko imao slican problem ili sa drugim monitorom pa da znam kuda ovo vodi? Bese 3 god ili cak i vise garancija za ovaj monitor.
 
Poslednja izmena:
5 godina...
 
Posle malo vise od 2 god poceli su neki problemi sa ovim monitor dok sam vec jedan posle 2 dana vratio zbog 10 i vise mrtvih piksela. Desava se da na svakih 20,30 sec, a nekada i malo duze nesto tiho kvrcne u njemu. Nesto poput kao kada se napreze plastika od toplote. Dosta se tiho to cuje pa je primetno samo kada je tisina.
Jel neko imao slican problem ili sa drugim monitorom pa da znam kuda ovo vodi? Bese 3 god ili cak i vise garancija za ovaj monitor.

I kod mene se isto javlja sa tim pucketanjem kad se ugasi monitor, sta moze da bude problem?
Imao sam pre ovoga 2243NW od Samsunga i radio je bez greske 5 godina.
 
Ja sam primetio samo dok je ukljucen, prekine tog trenutka kako ga ugasim na dugme. I to bas to gde je dugme, u tom podruciju se cuje.
 
Nazad
Vrh Dno