Šta je novo?

Google Chromecast

Ko ce to znati, tek smo 12 dana u ovoj godini...
Mada ne znam sto te to brine, google se bas i ne trudi cesto da obnavlja hardver.
 
U vezi sa mojim pitanjem na SBB temi. Da li Chromecast može da se koristi umesto EON boxa? I kako se menjaju programi i pojačava/utišava?
 
Daljinac je jednostavan. Imaš Volume +/- , Kanal +/- i Home ( za glavni meni). I imaš još jedno dugme kome možeš da dodeliš funkciju menjanja ulaza na TV-u. Ja imam Eon smart aplikaciju na Chromcastu i Ok radi. Mislim da je generalno super spravica, kupio sam prvo jedan HD a posle još jedan 4K. Oduševljen sam bio pakovanjem i dizajnom. Volim kada se pažnja posvećuje detaljima.
 
Znam da nema brojeve, pa ne može da se skoči na određeni kanal, ali da li postoji neka prečica? Ja imam prvi Chromecast, već desetak godina i dan danas radi super.
 
Prvi chromecast mozes da koristis samo za prebacivanje slike sa telefona na tv. Kolega miler je govorio o pislednjem chromcastu koji je kao tv stick(box).
Tako da odgovor na tvoje pitanje bi bilo. Ne.
 
Možda nisam baš dobro objasnio. Znam da prvi Chromecast ne može. Koristim ga već desetak godina i samo sam konstatovao da je dobar uređaj.
Pitao sam za najnovijiji Chromecast sa daljincem.
 
Ради ЕОН ок, за појачавање/смањивање тона постоје тастери на хромкаст даљинском управљачу, канали се бирају у менију. Ако се користи нпр. Самсунг ТВ могуће је куцати и бројеве преко даљинца од тв-а, као и појачавање/смањивање тона.
 
Da ne listam pitanje, da li na Google Chrome cast uredjaju radi Telekom-ov iptv, i ako da jer na svim modelima ili? Unapred hvala na odgovoru.
 
@Copyright Na šta misliš kada kažeš Telekomov IPTV? Ako misliš na Iris smart aplikaciju za gledanje tv kanala, da radi, kao i na svakom uređaju sa google/android tv os.
 
na prvi Chromecast idu i slike i muzika i filmovi..i dalje ga koristim u kombinaciji sa Mac-om i vise aplikacija za Mac...JustStream...Beamer..Soda Player...AirFoil....
 
U vezi sa mojim pitanjem na SBB temi. Da li Chromecast može da se koristi umesto EON boxa? I kako se menjaju programi i pojačava/utišava?
Ja koristim daljinski od televizora (Panasonic) za Chromecast TV, potpuno normalno menjam kanale i ton na EON aplikaciji kao i na Orion TV aplikaciji kao i za sve ostale aplikacije i funkcije. Chromecast je sam prepoznao daljinski od televizora ništa nisam morao da podešavam. Pošto na istom tv imam priključen i Amazon Firestick i Apple tv 4 i oni normalno rade sa daljinskim od televizora tako da skoro uopšte ne koristim ni njihove daljinske.
 
Nazad
Vrh Dno