Šta je novo?

Google Chromecast

Castovanje Windows desktopa ima lag i kod originalnog CC2. Gigabitnim LANom su spojeni i laptop i CC2 Ultra. Može da se koristi za prezentacije i tako to, ali kao zamena za monitor - ne.
 
Nije ni predviđeno da bude zamena za monitor

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ima li nekih glasina za ovogodišnji CC, ako uopšte planiraju?
 
Ima li kakvih zamena za terrarium? Naravno da rade prevodi?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sprema se nova aplikacija da ga nasledi...

https://apollotv.xyz/

Do tad imaš modovane verzije terrariuma koje I dalje rade, morpheus dok traje i tea tv. Poslednje dve nisam isprobao što se titlova tiče.
 
Da se nadovezem...

Rade titlovi dobro i na Morpheusu i na TeaTV.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja skinuo neku sa reddit-a, ista kao stara samo što radi ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Taj teatv jako lose radi i na boxu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, ne od ovog prodavca, nego nekog drugog i ne za 2 nego 5000 dinara, poznanik me pitao da procenim da li da kupi, ja video sliku i kao, da, taj ne zna šta prodaje, to je chromecast 2. Inače je u oglasu isto pisalo chromecast 2.
Na fotografiji zaista izgleda isto, nije pisalo da nije original, nisam nešto ni razmišljao da neko kopira chromecast..

I onda je stiglo :)
Jedino što ta stvar radi je mirroring sa telefona na tv, sa užasnim lagom, rezolucijom, besmisleno

Tako da, obratite pažnju :/
Da li je moguce da se prijavi prodavac jer lazno reklamira proizvod?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Cena je nerealno niska i drugo ili kupuješ po preporuci ili po ocenama.
 
Ima kod onog prodavca na KP koji baš naglašava da je original, mada je i cena original :D.

I dalje jedan od mojih omiljenih uređaja, tako jednostavan, a pruža mnogo na dobar način.
 
Ovi originali na kp se prodaju po istoj ceni koliko košta i u Giga.... A ovamo dobiješ fiskalni i garanciju od 2 godine, i nema rizika da ti neko uvali kopiju.
 
Poz, imam problem sa chromecast 2. Ne uspevam da prebacim sliku na tv sa pc izborom opcije cast desktop, dok prebacivanje slike s opcijom cast tab funkcionise. ima li neko ideju kako da rešim prbl.
 
Super je i ovaj TvTap Pro...odlično radi u kombinaciji sa CC...Sporta kolko oćeš.......i drugih kanala...:)
http://www.tvtap.to


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jel neko uzimao Chromecast 3,ima ih vec na KP. Razlika u ceni 5eura u odnosu na C2. I najbitnije, ima li neke bitne razlike izmedju. Ako nema uzeo bih 2 u Gi.., mala je razlika u ceni i imam garanciju.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Jel neko uzimao Chromecast 3,ima ih vec na KP. Razlika u ceni 5eura u odnosu na C2. I najbitnije, ima li neke bitne razlike izmedju. Ako nema uzeo bih 2 u Gi.., mala je razlika u ceni i imam garanciju.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Mizerno je brži C3 tako da uzmi slobodno 2-ku, nećeš pogrešiti.
 
Sobzirom da je vec aktuelan cc3 da li ce biti podrske za cc1 ili ce lagano da ga sabotiraju, kao sve starije smart uredjaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima mnogo reklama,Modbro je mnogo bolji po tom pitanju.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
Kako kod koga...ja nemam reklame ..:)
ffced34375d5f7faa6178df5519540ec.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Meni se svidja CC3,pokušaću da ga nabavim iz Amerike.Kao i 1i 2.A audio nema trojka za sada?
 
I meni prijavljuje isto.
 
Do juče radilo do jaja...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pozdrav, video sam da ovde ima tema za Chromecast. Imam problem od pre dve nedelje. Youtube aplikacija se sama diskonektuje od Chromecast-a a video nastavi da se emituje na Tv-u. I onda moram ponovo da se stalno konektujem da bih imao kontrolu nad videom. Plex aplikacija npr, radi dobro i ne dešava se to.
Probao sam i da reinstaliram aplikaciju i da restartujem Chromecast, takođe sam i ruter restartovao i nije pomoglo
Da li još neko ima ovaj problem?
 
Nazad
Vrh Dno