Šta je novo?

Google Chromecast

Pozdrav. Da li sve app mogu da se castuju?
Muku mucim sa izborom boxa, kojime bih mogao da pustam mobilne app poput mts tv go, eon, nba
 
Da se Cast-uju ne, da se mirror-uju da velika većina osim ako sam app ne blokira explicitno i to.
Eon i NBA app nude Cast a MTS krš app nema toga.

Za izbor boxa nadam se da si informisan da Chromecast funkcionalnost mogu da imaju samo uređaji koji su prošli Google sertifikaciju što znači da 99% kinez boxova to nema.
 
Ako govorimo o klasicnom CC, ipak ne moze da zameni box. Ovaj najnoviji je i sam "box" tako da nema sta da "menja".
Screenshot_530.png
 
Poslednja izmena:
Kako da instaliram EON na ovaj novi cc?
U ovom kao play storu ga ne nalazim, jako je ograničen broj aplikacija koliko vidim.
Nije valjda da moram da skidam apk?
 
Da da, nisam tražio u aplikacijama uopšte pa ga nije ni bilo ;)
Jel mozes da potvrdis kako radi EON na CC , da li on koristi smart TV verziju? Razmisljam da li da uzmem CC ili Firestick , sta li se bolje pokazalo, nije mi primarno za EON ali bih ga koristio i za to.
 
Da koristi smart TV verziju. Radi savršeno iskreno, ja sam baš zadovoljan.
 
Odlicno, hvala!!
 
Koja je to nova verzija Chromecast-a o kojoj pričate? Ranije sam koristio CC druge generacije, pa sam prestao da pratim novitete kod sada aktuelnih uređaja.
 
Chromecast with Google TV.
Posle cc2 imaš cc3, koji je praktično isti, malo brži, i onda ovaj ccwgtv koji je praktično android box, ima daljinski i možeš da instaliraš aplikacije na njega.
 
Da li se na chromecast moze instalirati firefox (ili chrome)+ ublock origin? Da imam za sportske strimove
 
Na ovaj novi, što fura Google TV mislim da može (nisam siguran za ublock).
 
Ne moze sa store-a, moze verovatno rucno da prebacis apk pa da instaliras, ali ko zna kako to radi.
 
Pozdrav,
Zanima me da li sa ovim najnovijim CC uredjajem mogu da instaliram aplikacije za IPTV,
Ima dosta likova koji nude pretplatu za male pare, pa da li mogu da gledam te IPTV kanale recimo u 4K, jer domaca televizija je reality sund i AV i zelim da gledam strane kanale samo i ako moze u 4K
 
Pozdrav,
Zanima me da li sa ovim najnovijim CC uredjajem mogu da instaliram aplikacije za IPTV,
Ima dosta likova koji nude pretplatu za male pare, pa da li mogu da gledam te IPTV kanale recimo u 4K, jer domaca televizija je reality sund i AV i zelim da gledam strane kanale samo i ako moze u 4K

Mozes da instaliras aplikacije za iptv. Ako lista koju uzmes ima kanale u 4k onda mozes, naravno.
 
Ima li negde na akciji sada Chromecast with Google TV, treba mi za smart app EON?
 
Znači sigurno glatko radi eon smart app na cc4? Ima li na sbb sajtu potvrda toga?
 
Ja sam pre par dana uzeo CCWGTV sa KP, rade i Iris Smart i EON app kao podmazane.
 
Nazad
Vrh Dno