Šta je novo?

Google Chromecast

Tako je...Mirror rade razni Kinezi...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Naravno da ga vidi Google Home, kupljen kod Madjara u radnji sa urednom garancijom.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Onda ni trebalo na YouTube da imaš.gore u uglu malu ikonu koja označava da je moguć Cast...i da ne mora Mirror

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Probao i to, ne vidi CC samo eon smart box

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Hm...da nemaš više lokalnih mreža Rutera.....Nemam ideju

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa recimo kod mene yt nece dok se ne ukljuci mirrora ima opciju cast

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Ne može YouTube da castuje muziku na CC audio...YouTube neće da radi u pozadini baš zbog toga kako narod ne bi slušao muziku dok je ugašen ekran...ni ja nemam cast ikonu u YouTube...
 
Poslednja izmena:
Imam problem vec nedelju dana, ne radi mi cast sa Google Chrome-a. Izbacuje poruku da ne vidi uredjaj. Radi normalno preko tel. Takodje nisam uspeo da uradim cast preko Vlc-a. Prebaci naziv filma na tv i tu se zaustavi. Ima li neki drugi način za cast npr filmova sa laptopa na tv.
 
Google Chrome ima problem za koji znaju vec i zato ne vidi Chromecast. Cast radi bez problema sa Chromium Edge ili kako se vec zove sad, samo moras iz podesavanja da odaberes More tools > Cast media to device. Za ovo ostalo pise sve na prethodnoj strani.
 
Da nemaš neki pop up blocker. Ne radi cast videa iz Google Photos i YouTube ukoliko imaš aktivan. Samo ga disable-uj, me mora da ga deinstaliraš.
 
Poslednja izmena:
Nije to toga, global je bug, i ja imam isti problem a imam samo uBlock Origin koji ionako nije aktivan na Home stranici.

cast.jpg

A evo iste funkcije u Chromium Edge

ie cast.jpg
 
Poslednja izmena:
@Lanikor Hvala na pomoći.
@Milkobgd imam uBlock Origin, ali je i sa njim sve radilo ok. Castovao sam preko Chrome-a, samo kad gledam neki film sa kompa.
 
Poslednja izmena:
Ja imam Popup blocker for Chrome i ranije mi je radilo i sa njim. Pre par meseci prestalo, moguce nekim apdejtom. Nasao ovo resenje na netu i kod mene funkcionise.
 
YouTube audio cast radi iz chrome na CC audio...pretpostavljam da je video cast problem...
 
Moze neko da objasni na koju foru CC audio pokupi strim i nastavlja da ga reprodukuje cak i kada je uredjaj sa koga se strimuje van te iste mreze vise od 3 sata?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Ne strimuje on sa tog uređaja, već samo “primi komandu” i onda nastavlja da strimuje.
 
Mozes malo da pojasnis?
Ok, primi komandu, sta i kako dalje ?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Ne strimuješ sa tog uređaja nego sa YouTube, EON, Google Photos... telefon je samo zadao adresu sa koje CC da vuče materijal.
 
Jel ima nekog ko radi servis cc? I da li vredi popravljati. U pitanju je problem sa slikom. Nema slike na tv-u a cc se normalno vidi i poveze na wifi. CC1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije do hdmi-a imam jos jedan CC1 i cc2 koji rade bez problema. Probao sam i drugi tv


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugari, koja je sad najbolji software za puštanje filmova na tv sa prevodom?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
MediaBox HD za iOS/Android. Odlican, svakodnevno koristim.
 
A preko kog playera pustas?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Probaj web video caster. Imas za ios i andoid


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A preko kog playera pustas?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ti hoces da castujes sa telefona na tv (ako sam razumeo), u tom slučaju ja koristim "web wideo caster"
A sto se tice samo playera uglavnom koristim "MX player" I "Arcos video",

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ne, neće da castuje materijal sa telefona nego da neta. To je radilo svojevremeno sa par aplikacija (Terrarium npr), sada ne znam...
 
Poslednja izmena:
Ti hoces da castujes sa telefona na tv (ako sam razumeo), u tom slučaju ja koristim "web wideo caster"
A sto se tice samo playera uglavnom koristim "MX player" I "Arcos video",

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Pitam za tu app posto mi nudi vise playera preko kog ce da pusti pa onda sa tog playera da kastujem na tv... Mada vidim i da ovaj osnovni ima cast opciju. Videcu kad dodjem večeras da probam... Jel rade i prevodi?

Edit: Probao radi sa def programom. Salje direkt na tv sa prevodom. Extra!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne, neće da castuje materijal sa telefona nego da neta. To je radilo svojevremeno sa par aplikacija (Terrarium npr), sada ne znam...
E to to upravo. Nesto kao terrarium sto je bio. To ne moze preko mediaboxa?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja mislim da može sada sa "popcorn time" kao što je moglo sa "terrarium".... Čini mi se da je tako

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno