»RSS Benchmark sajt

Strana 76 od 76 PrvaPrva ... 26667273747576
      Prikazani rezultati od 1.126 do 1.132 od ukupno 1132

Tema: Google Chromecast

Member
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        137
        hvala!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
        Sent from SAMSUNG Galaxy S9

Member
        Na forumu od
        Jun 2015
        Poruka
        189
        Ja sam primetio da kada je CC uključen direktno u punjač, čim TV upalim odmah na njegovom ulazu - vidi se onaj screen saver tj. uređaj je uveliko spreman za rad. A kada se napaja preko USB porta na samom televizoru, po paljenju TV-a se vidi kako se CC tek butuje odnosno uključuje. Pa sam stoga skapirao da je na eksternom punjaču on zapravo non stop (bespotrebno) upaljen, i od tada ga napajam isključivo preko USB-a na TV-u. Odnosno, palim ga automatski kad i televizor pošto mi samo tada i treba...

Member Avatar korisnika banisha
        Na forumu od
        Jan 2003
        Poruka
        453
        Citat Citiram korisnika: Belgrader Pogledaj poruku
        Ja sam primetio da kada je CC uključen direktno u punjač, čim TV upalim odmah na njegovom ulazu - vidi se onaj screen saver tj. uređaj je uveliko spreman za rad. A kada se napaja preko USB porta na samom televizoru, po paljenju TV-a se vidi kako se CC tek butuje odnosno uključuje. Pa sam stoga skapirao da je na eksternom punjaču on zapravo non stop (bespotrebno) upaljen, i od tada ga napajam isključivo preko USB-a na TV-u. Odnosno, palim ga automatski kad i televizor pošto mi samo tada i treba...
        +1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        137
        Citat Citiram korisnika: Belgrader Pogledaj poruku
        Tačno. Kada je na USB-u krene da blinka lampica na CCu svaki put po paljenju TV-a.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
        Sent from SAMSUNG Galaxy S9

Member
        Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        510
      6. Moja mašina
        • CPU: Athlon 200GE
        • MoBo: ASUS TUF B450M-PRO
        • RAM: HX426C15FBK2/8
        • VGA: MSI GT 1030 2GB
        • HDD: Samsung 830 128GB, ST4000DM005
        • Case: Cooler Master Cmedia 260 HTPC
        • SND: Yamaha RX-V663, Tannoy M15, KEF iQ2c, KEF iQ30, Mordaunt Short Avant 309i
        • LAP: Lenovo T480, i7-8550, 16GB, MX150, 256GB
        • TV: Sony KD-55X8509C
        • INET: Kablovska
      7. TV-ovi uglavnom gase napajanje na svojim USB portovima neko vreme nakon gasenja (kod nekih je konfigurabilno). Ali ako hocete da CC sam pali TV putem CEC-a kad ima sta da cast-uje, onda mora biti na eksternom napajanju, sto je vise nego logicno Apsolutno nista mu ne fali da radi stalno. Cak mu je i potrosnja zanemariva.

Member Avatar korisnika nightshadow
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        5.455
        I to ne može da pali svaki TV, kod mene npr ne radi to

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Member Avatar korisnika mtranzicija
        Na forumu od
        Mar 2012
        Poruka
        437
        Citat Citiram korisnika: mtranzicija Pogledaj poruku
        Jel imao neko ovu situaciju. Dok mi iz Sbb-a, nisu instalirali njihovu karticu zbog digitalizacije mogao sam preko CC da upalim TV. Tačnije kad nesto pustim preko njega na tv, on ako je iskljucen sam se pali i pusta sadržaj. Pored toga, sta god da je pusteno na tv, cim nešto pustim preko CC automatski se pušta taj sadržaj. Sad ni to nemogu, nego moram rucno na daljincu da prebacim na hdmi kao source.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
        Citat Citiram korisnika: peca89 Pogledaj poruku
        TV-ovi uglavnom gase napajanje na svojim USB portovima neko vreme nakon gasenja (kod nekih je konfigurabilno). Ali ako hocete da CC sam pali TV putem CEC-a kad ima sta da cast-uje, onda mora biti na eksternom napajanju, sto je vise nego logicno Apsolutno nista mu ne fali da radi stalno. Cak mu je i potrosnja zanemariva.
        To care. Dao si mi odgovor, na pitanje od pre par dana. Bio mi je iskljucen hdmi cec i automatski rezim pripravnosti za cec.
        Izgleda da su mi tu nešto drndali iz sbb-a, kad su mi instalirali karticu.

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Strana 76 od 76 PrvaPrva ... 26667273747576

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •